Pogovor o svetu 21

woley837

Member
Reaction score
0
Popravi me ce se motim ampak ne vidim da bi se v mojem postu dotaknil tvoje postenosti v igri? Dotaknil sem se tvoje razlage zakaj cenis poporo, ena dobra stvar ne odtehta vse te napake ki so se nakopicile cez leta! Osebno nisem bil nikoli banan ker poznam pravila ter se jih drzim, to pravim glih tko mal da si ne bos umislim da si edini ki igra "posteno"

Dragi soigralec iz s20 ;), odgovarjat vam moram ene 3-em na enkrat, tako da ne leti vse nate. Uglavnem podporo cenim zato ker so vedno rešili moje težave in bili pri tem pošteni. Drugi imajo pa drugačne izkušnje, ampk bodimo odkriti- če bi igrali pošteno se nebi noben jokal čez podporo! Ampk pravila so zato da se kršijo, mar ne? :D
 

woley837

Member
Reaction score
0
Mnogo več nas je bilo takih(poštenih) ki pa so žal že zdavnaj nehali igrati.

Samo tole poročilo komentiraj pa ti bom jaz dal mir.

» http://si18.vojnaplemen.si/public_re...b4b39b34ac6147

Poglej čase in datum skavtanja in čas kdaj je bila vasica pobrana iz njegove strani twstats(sv18) zdaj mi razloži kako je možno v tako kratkem času narediti 4000 skavtov(glej zunanje enote).

Poskusi sam sebi vas prevzet pa boš videl kaj se bo zgodilo ;)
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Ce kdo rece da dela podpora dobro delo, se opravicujem ampak se lahko le vserem na njega.

Ce se pa po drugi strani menimo o blokadah, so pa zadnje case sle v dve smeri, ena je lahko ce dejansko krsis pravila , druga pa je ce posles motorko nekam al pa preostalo ekipo pa dobis novi ban, "globalni". Sam sem ze oba izkusil, drugega celo 3xkrat.

Tisto ko zagovarjate podporo da dobro dela, recite mi kolko primerov bi dejansko oni resli oz. bi odkrlili krsitelje ce nebi igralci prijavlali? Jz ne vem sam saj je delo podpore da kdaj pa kdaj preveri IP-je pa top igralce, glede nato da igralnost zelo upada tako ni vec toliko dela kot vcasih.


Najvecji absurd se mi zdi si19, da igralca ki sta konjuktirala top 10 lestvico, sta cca 220 dni uporabljala BOTA. Zaj me pa naj nekdo brcne koj k... 200 dni rabis da najdes da ma nekdo bota? Pa se to so ga baje odkrili ker se je inno spravo na punudnika pa so potem vse ip-je dobili in so vse potamanli tak da slo podpora tega sploh nebi nikol odkrila, tolko o rotunskih pregledih.


Glede tega kar si ti jonke napisal, glede zaljivk ste meli vi šampijona v vrstah ce si kdaj slisal kake je govor o Marini in Marku. Glede tiste blokade pa sem imel nekaksen profil ki naj nebi ustrezal standardom igre, imel sem enkega na si17 in si18 al kje sem ze bil (isti racun) seveda ker sem vedo da je risky, sem vprasal podpora in mi je Sveti Peter odobril uporabo profila, da ces ni ideoloski ampak vojaski (mam print ce kdo neverjame) No nakar so me Jonke in ostali (Nasprotniki prijavili) pac mnozicno da bi se me znebil in sem za tisto kar mi je Sveti Peter dovolil blokiral za dva dni, sicer se nisem nikoli videl da bi kdo zaradi profila in imena vasi bil blokiran, samo podpora je odtsranila itd.... no na si19 sem mel isto tam pa je pisalo da je podpora odstanal itd. nisem bil blokiran.
In z tem lahko samo potrdis kaj je reko yoshi da Sveti Peter dela tak ko se mu sprdne.

Če pa seveda zelis kaj predebatirati z njim pa tko ni mogoce ker se samo izgovarja ko pa tega zmaga je pa ignor.
 
Last edited:

kripton

New Member
Reaction score
0
Poskusi sam sebi vas prevzet pa boš videl kaj se bo zgodilo ;)

Ja ne vem jaz.Odgovor od podpore sem tak dobil.

kripton 2015-03-08 18:29:55
lp.
mene pa samo zanima,kako je z prevzemom svoje vasi.se pravi vojsko iz vasi imaš drugje v okrepitvah med tem časom si prevzameš vas in me zanima če ta vojska ostane ali izgine
Zahlačar3 2015-03-08 20:27:20
Pozdravljeni kripton,

Vojska izgine.
 

DeletedUser

Guest
Ce kdo rece da dela podpora dobro delo, se opravicujem ampak se lahko le vserem na njega.

Ce se pa po drugi strani menimo o blokadah, so pa zadnje case sle v dve smeri, ena je lahko ce dejansko krsis pravila , druga pa je ce posles motorko nekam al pa preostalo ekipo pa dobis novi ban, "globalni". Sam sem ze oba izkusil, drugega celo 3xkrat.

Tisto ko zagovarjate podporo da dobro dela, recite mi kolko primerov bi dejansko oni resli oz. bi odkrlili krsitelje ce nebi igralci prijavlali? Jz ne vem sam saj je delo podpore da kdaj pa kdaj preveri IP-je pa top igralce, glede nato da igralnost zelo upada tako ni vec toliko dela kot vcasih.


Najvecji absurd se mi zdi si19, da igralca ki sta konjuktirala top 10 lestvico, sta cca 220 dni uporabljala BOTA. Zaj me pa naj nekdo brcne koj k... 200 dni rabis da najdes da ma nekdo bota? Pa se to so ga baje odkrili ker se je inno spravo na punudnika pa so potem vse ip-je dobili in so vse potamanli tak da slo podpora tega sploh nebi nikol odkrila, tolko o rotunskih pregledih.


Glede tega kar si ti jonke napisal, glede zaljivk ste meli vi šampijona v vrstah ce si kdaj slisal kake je govor o Marini in Marku. Glede tiste blokade pa sem imel nekaksen profil ki naj nebi ustrezal standardom igre, imel sem enkega na si17 in si18 al kje sem ze bil (isti racun) seveda ker sem vedo da je risky, sem vprasal podpora in mi je Sveti Peter odobril uporabo profila, da ces ni ideoloski ampak vojaski (mam print ce kdo neverjame) No nakar so me Jonke in ostali (Nasprotniki prijavili) pac mnozicno da bi se me znebil in sem za tisto kar mi je Sveti Peter dovolil blokiral za dva dni, sicer se nisem nikoli videl da bi kdo zaradi profila in imena vasi bil blokiran, samo podpora je odtsranila itd.... no na si19 sem mel isto tam pa je pisalo da je podpora odstanal itd. nisem bil blokiran.
In z tem lahko samo potrdis kaj je reko yoshi da Sveti Peter dela tak ko se mu sprdne.

Če pa seveda zelis kaj predebatirati z njim pa tko ni mogoce ker se samo izgovarja ko pa tega zmaga je pa ignor.


Jaz sem videl, na enem svetu je imel igralec nick Tito in mu je motorka stisnil perma ban....Ki ga je potem odstranil ker je bila frka ziva na javnem formumu. Isto kot tebi ko je prvotno odobril uporabo prfila pa te potem banal se je nam zgodilo na sv11 ko je odobril ter razlozil pravilno zdruzevanje 2h racunov Dr.menace (drugega se ne spomnim tocno mislim da je bil Mitja54) ter jih potem banal oba :) Glih en mansi primer za wollya ce bo imel dovol casa da povlece nos iz motorkine riti pa prebere...


Motorka:
Vsi primeri, ki si jih naštel, so bili zelo kompleksni in jih nikakor ne moreš povzeti na takle način. Da malo pojasnim, kako si tole napisal na tak način, da si kar najbolj izkrivil resnico:
Če je bil nekomu odstranjen ban, je bilo to za to, ker je bil ban časovno omejen in ne trajni, gotovo pa ne zaradi "frke na forumu".
Prvotno odobren profil in končni ban nista imela nič skupnega, ne mešaj hrušk in jabolk.
Tudi, če je bilo vnaprej odobreno, so bila potem kršena pravila in zaradi tega sta bila računa blokirana.
 
Last edited by a moderator:

jozagulikoza

Banned
Reaction score
0
Seveda ja, sigurno so ti oni zgodbice nakladali kakšni angelčki so, v resnici pa so to največji goljufi. Je pa res da se da kako stvar zmenit če poznaš pravila!
fantiček na s18 dobil smo tedenski ban ker se nas je 5 logiralo na isti WIFI v GOSTILNI in smo bili obtoženi da smo ista oseba

Jozagulikoza- če sem prav informiran si bil pred kratkim na s19 če se ne motim trajno banan in izbrisan- trdiš da si angelček in si igral korektno???

je sm trajno blokiran in sem tudi trajno zaključil z igro z izjemo ene malenkosti ki jo bom še počel pa pojma nimaš zakaj sm bil blokiran k si navadn bedak lahko ti prilepim pogovor z motorko kjer mi je neki v temo bluzil ko sm pa vprašal kaj konkretno je bilo narobe mi pa ni dal konkretnega odgovora prav tako je zavlečeval z odgovarjanjem na mojo pritožbo dokler nisem bil izbrisan tako da raje zapri gobec
aja pa pe njegova legendarna izjava citiram
tu ni več vprašanje če ste kršili pravila ali ne mi smo se tko odločili
sam tolk v vednost


pa zdaj sem precej vesel da sm dobil ban imam vsaj več časa za bolj pomembne stvari v življenju

Motorka:
Nihče ne dobi blokade, ker se enkrat prijavi iz skupne povezave, Dobi pa ga, če se to zgodi večkrat. Pa še to samo, če ne prijavi skupne povezave. Popolnoma preprosto.
Ker pa si tukaj tako grdo širil laži o tem, da nisem dal konkretnega odgovora in, da sem zavlačeval, si bom pa vzel pravico in javno povedal, zaradi česa si bil blokiran. Uporabljal si Ultimate Tribal Wars Bot. To sem ti na podpori jasno povedal trikrat pa si se delal neumnega. Naj bralci sami presodijo kdo je tu "bad guy".
 
Last edited:

woley837

Member
Reaction score
0
je sm trajno blokiran in sem tudi trajno zaključil z igro z izjemo ene malenkosti ki jo bom še počel pa pojma nimaš zakaj sm bil blokiran k si navadn bedak lahko ti prilepim pogovor z motorko kjer mi je neki v temo bluzil ko sm pa vprašal kaj konkretno je bilo narobe mi pa ni dal konkretnega odgovora prav tako je zavlečeval z odgovarjanjem na mojo pritožbo dokler nisem bil izbrisan tako da raje zapri gobec
aja pa pe njegova legendarna izjava citiram

Že iz tegale tvojega odgovora se da razbrat da nisi lih poštena in prijetna oseba :p
 

jozagulikoza

Banned
Reaction score
0
Že iz tegale tvojega odgovora se da razbrat da nisi lih poštena in prijetna oseba :p

fantiček ne poznaš me... in ne sodi drugih po sebi za vse kar naredim imam razlog lahko pa vprašaš moje bivše soplemenjake (čeprav sem proti koncu redko z kom govoril) pa ti bodo morda povedali koliko sem jaz pošten
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Ker je tema kar dolga sem odgovore zbral kar tu na enem mestu moje pisanje je označeno z zeleno:

Razlog da pisem je Motorka. Vedel sem da je slo podpora(mislim tisti del ki ima prek igro torej pretežno Motorka) "problematičen"
V preteklih svetovih sem bil priča banom zaradi:"neprojavlenega dual acc-ja" ko sta se dva na acc-ju(ki je bil top 3) skregala in eden je sel na drugi acc lastnik pa je tistega k keremu je sel prijavil podpori in dobil je ban-nevem ali je prijavil to podpori da ima novega duala ali ne, vseeno to ne vpliva tako zelo na igro da si zasluži traini ban. Naklučje boste rekli eni.

Naslednja zgodba. Igralec je igral račun in v času vojne so leteli nuki. Z njim bi bilo konec in kaj se je zgodilo? Igralec je čudežno dobil ban za 10dni potem pa prisel nazaj z narejenimi polnimi nuki(upravitelj računa je delal) da ne omenjam da se med banom ni dalo napadat deff je vseeno prisel(tisti ki je bil na poti) nato pa se v chatu bana naredil novi. Je to naklucje? Tocno ta omenjen primer se je v zgodovini mojega igranja zgodil parkrat. Je to naklučje? Presodite sami.

Tretja zadeva sedaj kar sveža na 21. Žaži so sošolci vasi razvijali, mu popucali nekaj tarč in kasneje tudi prepustili te vasi. Ko smo ostali meli vec kot en nuk je on imel pol nuka in 8 noblov. Zakaj bi nekdo delal noble ko pa ma komaj pou nuka? No kaj se je zgodilo? Žaža v 36urah brevzame 6 vasi skupno 25k točk in to z 4000premaganimi nasprotniki. Njrgova razlaga? Citiram:celo pleme sem fejkal so umikali deff in sem vasi zastonj dobil. Fejki so pomembni. Da sploh ne omenjam da smo ostali z 5k lahkimi(nihce jih ni imel takrat vec) farmali 600k dnevno on pa z 1500lahkimi(dva dni preden je zacel z noblanjem je to blo) vsak dan po 800k. Verjetno ni debate da gre za zelo zelo zelo kompleksen pushing pa vseeno mu motorka da ban. Super si mislim koncno pametna poteza. Kaj sledi? Cez 12 dni se igralca ki o igri nima blagr veze odbana in lahko igra dalje! Kjer koli drugje bi bil to perma ban celotmega računa in ne samo tega ampak kaj hocem-kdo pozna motorko dela kaj hoce. Namesto vzgojne kazni je navsezadnje se prekleto veliko profitiral. Verketno bo to kdaj ponovil ali pa kdo drug ker vam iz stalisca sveta 21 gledano prekleto splača! Dobro smo vzeli potem stvari v svoje roke z 3traini in 3nuki prevzeli 3najlepse žažinr vasi in kako so grajene? Surovinska 30 vojasnca 10 konjusnca 15 kmetija 25. Brez orodij ki jih ma motorka se iz vesolja vidi da je potrjen pushing a on je vseeno ga odbanal. Vredu smo mi popravili to kar je motorka(verjetno namerno) dopustil.

In kaj danes? Prijavim se na VP in pise da je acc banan! Obrazlozitev bana? Citiram:"da bo imel čas za speed"
Je to odnos? Da Motorka chata z igralci na skypu in debatirajo o stvareh ki nebi smele bit rdeča not debate med igralci in podporo? Je to fer? Je lahko potem motorka nrpristranski? So potem res zgoraj napisane stvari naklučja?
Vem še za en primer. Vodilni mož v UP(si21) je chatal z motorko. Pogovor je nanesel na skripte(nevem kdo jih je omenil ker sem zato zvedel posredno iz zelo zaneslivega vira) pa motorka rece da bi rad videl "slavno skripto tega igralca(kao vsi jo hocejo met pa nikomur ne da) mu da ta top skripto in ugotovitev: skripta ki jo uporablja je nelegalna saj sama avtomatsko sfarma vse vasi. Vsak ki je kdaj prebral pravila in sklepam da je motorka tudo bral med tem ko jih je prevajal iz anglescine ve, da zato sledi traini ban. Pa cakamo en dan, dva dni in kaj? 0 ni posledic.
Zanimivo kaj :
Ce se kdo kdaj rece da podpora(motorka) ni nepsrisranski mece pesek sam srbi v oči. On chata z igralci, verjetno to kar sem napisal ni niti 10% guljufij okrog tega.

Ok sedaj kaj naj naredim? Prijavim drugim clanom podpore? Kaj bi z tem dosegel? On motorka je glavno na slo sceni ostali delajo po njegovih navodilih :) nimam kaj, motorka je alfa&omega na slo sceni on lahko dela kaj hoce brez posledic. Seveda bom podoben post z vsemi screen shote prijavil inogames in upam da je končno čas za spremembe.


Sedaj pa motorka imej tlko "jajc" in preberi ta post pa zelo bi bil hvalezen ce bi odgovoril na moj listek ki sem ti ga napisal. drugi moderatorki se tega posta ne dotikajte, poklicite motorko pa naj ga prebere pa sam da kam pač hoče.

Lp A

Motorka:
Tema je postala že kar dolga, za to bom zaradi preglednosti odgovoril kar tukaj:


1. odstavek: Ban je bil lahko tudi zaradi povsem drugih razlogov, razloga ne povemo, zaradi tega je to le vaše ugibanje. Vedno upoštevamo tudi koliko kršitev vpliva na igro in kazen je temu primerna, če bi bil primer tak, kot ste ga opisali, blokada skoraj gotovo ne bi bila trajna.

2. odstavek: Igralec je izgleda kršil pravila in dobil kazen. Tako, kot vsak, ki jih krši. Ne moremo gledati, kdo je pod napadi in kdo ne in kakšna kazen bi mu v določenem trenutku bolj ali manj škodila in ocenjevati taktično situacijo, ker so to subjektivne ocene. In če bi delali tako bi bilo bistveno manj pravično. Obstoječe kazni pa so za vse enake, merljive in ponovljive. Tudi če ima račun v izdelavi 500 sekir, ga tedenska blokada močno močno prizadene in v vsakem primeru postavi v slabšo situacijo, v kakršni je bil pred blokado. Med blokado ne more upravljati svojega računa. Surovine gredo v nič, ne more graditi, ne more dati na urjenje vojske, ne more pomagati plemenu. Med tem, ko nasprotniki vse to lahko počnejo, tako da so po tistem tednu lahko v veliki prednosti. Vaše obtožbe so take, kot bi sodniku pri hokeju rekli, da je pomagal nekomu z izključitvijo, ker si je ta čas lahko na klopi odpočil... Naučite se dajati gole med tem, ko imajo igralca manj.

3. odstavek: Enako, kot prej, le da tu pišete nasprotne stvari. Po eni strani, da kazen ni bila dovolj huda, po drugi je bil pa takoj prevzet, potem je kazen očitno bila dovolj huda, če je izgubil račun...

4. odstavek: Med tem, da nekdo na Skype prilepi skripto ali, da jo dejansko uporabi in imamo za to dokaz je bistvena razlika. Da bo bolj jasno bom to ponazoril s primerjavo. To je enako, kot, da bi obsodil kovača, ki izdela sekiro, za to, ker je njegov sosed z njo ubil ženo. Ni važno kaj mislim jaz ali kaj mislite vi ali je nekdo uporabil skripto ali ne. Blokirali bomo, ko bomo za to imeli dokaz. Kar se pa tiče tega, da se nekdo pogovarja z mano, vam pa lahko vsi, ki so se povedo, da nikomur nisem nikoli naredil nobene usluge, ki bi kakorkoli vplivala na igro, bodisi surovine, premium, informacije vojska. Če ne verjameš, pridi v speed pogovor, pa se prepričaj sam.

Woley če to praviš nimaš blage veze kaj se dogaja na slovenskih serverjih. Mislim da še ni bilo sveta kjer nebi podpora naredila vsaj en globalni incident, razlog zakaj sem ta spis spisal pa ni ker bi pomagala nasprotniku, ampak ker pomaga enemu ki ga poznam in to je totalno nedopustno, če se na tak način pride do zmage je to vredno en "kurac". Opažam pa dragi moj da se vedno na forumih prihajaš samo kregat in si en navaden "hater" druga ne delaš kot galamo, lepo besedo sem te do zdaj slisal rect samo nasikancu ki pa vsi vemo da ni ravno vzor slovenske vojne plemen. Ostalim pa samo pamet soliš, če nimaš kaj pametnega napisat bofi tiho pa si misli kaj si hočeš.

Jas sem včeraj dal prijavo na inogames za Motorko, navedel sem vse pomembne podatke in upam da se kaj premakne v tej smeri saj je že skrajni čas za spremembe. Chatanje podpore z igralci je iz ketere koli strani gledano nedopustno ker smo ljudje in po takih "kontaktih" je potem na nadalno igro nemogoče gledat objektivno in pride do krivic na eni in drugi strani. Zakaj bi par igralcev imelo privilegije pa četudi se borimo pod isto zastavo? Ko pa bi lahko končno udarili en pošten server brez bedarij. Morda pa ga vseeno dočakam.

Lp A

Motorka:
Ker tukaj takole objavljaš laži, da nekomu pomagam, te vabim, da javno poveš, komu in na kakšen način, ali pa se v tej temi opravičiš. Počakal bom dva dni, potem dobiš v primeru, da ne odpišeš blokado zaradi širjenja laži o podpori.

Woley837-Ti si kreten, kratko in jedernato (kot ti pravis) zdaj ze lep cas ne igram VP ampak vsake tok casa pogledam forum in lahko mirne duse povem da nisem zasledil enega pametnega komentarja od tvoje strani! Trditi da podpora opravla dobro delo na podlagi ker so vam vrnili ukraden acc je popolni absurd!

Graf aktivnosti na .si je najbolse merilo za ocenjevanje dela podpore....Na sv2 kjer sem jaz zacel je bilo 15k prijavljenih igralcev zdaj jih je pa po slabe 2k na svet od tega mogoce 50 aktivnih kar je glih za 2 plemena ....Njavecji problem podpore poleg povrsnosti je da za iste krsitve dajejo drugacne kazni in potem ni cudno da se plemena med seboj obtozujejo za "sodelovanje z podporo" zadni primer je sv18 kjer poznam igralce iz obeh strani in kjer so letele obtozbe na racun plemena Time katerega vodja je Gal ki ga poznam zelo dobro in lahko z zagotovostjo trdim da igra posteno! Ampak potem se spet vrnemo na problem razlicnih kazni za iste krsitve in je lahko pridet do zakljucka da podpora pomaga eni strani...Na sv16 sem vprasal Motorko po kakem kriteriju daje bane kjer se ne da napadat pa tiste kjer se da napad igralca ko je pod banom pa mi ni znal odgovorit, se pravi daje jih kakor se mu sprdne, po mojem misljenju ban kjer se igralca da napadat ne bi smel obstaja, no na zacetnih svetovih sigurno ni obstajal je pa tudi problem da negdo namerno dobi ban da se izogne napadom in da se mu vojska obnovi....Naj bolje bi bilo da se onemogoci urjenje vojske med banom in bi se popolnoma izognil tega problema! Mislim da je sv16 zadni svet ki sem ga igral na .si in lahko recem da je bil ena navadna podrtija od sveta kar se upravljanja podpore tice! Bilo je milijon nekih butastih kazni ki sploh niso bile v skladu z pravili kar sploh ni cudno glede na to da sta jih Motorka pa Zahalcar (ki je po mojem skrobmnem misljenju dalec najslabsi mod ki je gdaj upravljal .si) dajala....Nestetokrat se je zgodilo da Zahalcar da kazen ki jo cez 2 dni Motorka spremeni (ko mu prestavimo vse dokaze kot smo jih Zahelcarju) sam kaj ko je v teh 2eh dneh skoda ze narjena? vrnit oskodovani acc pa nocejo ali nemorejo v prvotno fazo....Pa da ne govorim da tisti ki sodelujejo v speed tekmovanju dobivajo cekine na svetovih kjer igrajo! Ne recem treba je fante nagradit ker igrajo speed ampak ne z cekini na igralnih svetovih ampak z premiumom recimo....Dajat prednost dolocenim igralcem na igralnih svetovih je nedopustno, prednost pred drugimi bi si morali prisluzit z trdim delom ne pa z pomocjo podpore!


LP Yoshi


Motorka:
Lahko še toliko pišete, kako so kazni poštene ali ne, dejstvo, da pa nimate nobenih podatkov, s katerimi bi to podprli pa ostaja. Zelo lahko si je misliti najslabše stvari, ker ne vidiš cele slike. V vseh konfliktih pa vedno obe strani pravita, da delamo proti njim. Pri vsakem plemenu se najde kakšen, ki kuje te teorije zarote. Malo zdrave pameti pa imeje!
Kar se pa tiče nagrad, gre pa za povračilo surovin, ki jih med igranjem za reprezentanco ne morejo napleniti na svetovih (tekme trajajo po 4 ure!). Ali gre tu za premium ali surovine, ni bistvene razlike, ker vemo, da sta stvari izmenljivi. Še vedno, pa imate od tega veliko koristi, ker so tisti, ki igrajo ponavadi na svetovih največji plenilci in vam zaradi tega ostane veliko ne naplenjenih surovin po barbarkah.


Ce kdo rece da dela podpora dobro delo, se opravicujem ampak se lahko le vserem na njega.

Ce se pa po drugi strani menimo o blokadah, so pa zadnje case sle v dve smeri, ena je lahko ce dejansko krsis pravila , druga pa je ce posles motorko nekam al pa preostalo ekipo pa dobis novi ban, "globalni". Sam sem ze oba izkusil, drugega celo 3xkrat.

Tisto ko zagovarjate podporo da dobro dela, recite mi kolko primerov bi dejansko oni resli oz. bi odkrlili krsitelje ce nebi igralci prijavlali? Jz ne vem sam saj je delo podpore da kdaj pa kdaj preveri IP-je pa top igralce, glede nato da igralnost zelo upada tako ni vec toliko dela kot vcasih.


Najvecji absurd se mi zdi si19, da igralca ki sta konjuktirala top 10 lestvico, sta cca 220 dni uporabljala BOTA. Zaj me pa naj nekdo brcne koj k... 200 dni rabis da najdes da ma nekdo bota? Pa se to so ga baje odkrili ker se je inno spravo na punudnika pa so potem vse ip-je dobili in so vse potamanli tak da slo podpora tega sploh nebi nikol odkrila, tolko o rotunskih pregledih.


Glede tega kar si ti jonke napisal, glede zaljivk ste meli vi šampijona v vrstah ce si kdaj slisal kake je govor o Marini in Marku. Glede tiste blokade pa sem imel nekaksen profil ki naj nebi ustrezal standardom igre, imel sem enkega na si17 in si18 al kje sem ze bil (isti racun) seveda ker sem vedo da je risky, sem vprasal podpora in mi je Sveti Peter odobril uporabo profila, da ces ni ideoloski ampak vojaski (mam print ce kdo neverjame) No nakar so me Jonke in ostali (Nasprotniki prijavili) pac mnozicno da bi se me znebil in sem za tisto kar mi je Sveti Peter dovolil blokiral za dva dni, sicer se nisem nikoli videl da bi kdo zaradi profila in imena vasi bil blokiran, samo podpora je odtsranila itd.... no na si19 sem mel isto tam pa je pisalo da je podpora odstanal itd. nisem bil blokiran.
In z tem lahko samo potrdis kaj je reko yoshi da Sveti Peter dela tak ko se mu sprdne.

Če pa seveda zelis kaj predebatirati z njim pa tko ni mogoce ker se samo izgovarja ko pa tega zmaga je pa ignor.


Jaz sem videl, na enem svetu je imel igralec nick Tito in mu je motorka stisnil perma ban....Ki ga je potem odstranil ker je bila frka ziva na javnem formumu. Isto kot tebi ko je prvotno odobril uporabo prfila pa te potem banal se je nam zgodilo na sv11 ko je odobril ter razlozil pravilno zdruzevanje 2h racunov Dr.menace (drugega se ne spomnim tocno mislim da je bil Mitja54) ter jih potem banal oba :) Glih en mansi primer za wollya ce bo imel dovol casa da povlece nos iz motorkine riti pa prebere...


Motorka:
Vsi primeri, ki si jih naštel, so bili zelo kompleksni in jih nikakor ne moreš povzeti na takle način. Da malo pojasnim, kako si tole napisal na tak način, da si kar najbolj izkrivil resnico:
Če je bil nekomu odstranjen ban, je bilo to za to, ker je bil ban časovno omejen in ne trajni, gotovo pa ne zaradi "frke na forumu".
Prvotno odobren profil in končni ban nista imela nič skupnega, ne mešaj hrušk in jabolk.
Tudi, če je bilo vnaprej odobreno, so bila potem kršena pravila in zaradi tega sta bila računa blokirana.

Seveda ja, sigurno so ti oni zgodbice nakladali kakšni angelčki so, v resnici pa so to največji goljufi. Je pa res da se da kako stvar zmenit če poznaš pravila!
fantiček na s18 dobil smo tedenski ban ker se nas je 5 logiralo na isti WIFI v GOSTILNI in smo bili obtoženi da smo ista oseba

Jozagulikoza- če sem prav informiran si bil pred kratkim na s19 če se ne motim trajno banan in izbrisan- trdiš da si angelček in si igral korektno???

je sm trajno blokiran in sem tudi trajno zaključil z igro z izjemo ene malenkosti ki jo bom še počel pa pojma nimaš zakaj sm bil blokiran k si navadn bedak lahko ti prilepim pogovor z motorko kjer mi je neki v temo bluzil ko sm pa vprašal kaj konkretno je bilo narobe mi pa ni dal konkretnega odgovora prav tako je zavlečeval z odgovarjanjem na mojo pritožbo dokler nisem bil izbrisan tako da raje zapri gobec
aja pa pe njegova legendarna izjava citiram
tu ni več vprašanje če ste kršili pravila ali ne mi smo se tko odločili
sam tolk v vednost


pa zdaj sem precej vesel da sm dobil ban imam vsaj več časa za bolj pomembne stvari v življenju

Motorka:
Nihče ne dobi blokade, ker se enkrat prijavi iz skupne povezave, Dobi pa ga, če se to zgodi večkrat. Pa še to samo, če ne prijavi skupne povezave. Popolnoma preprosto.
Ker pa si tukaj tako grdo širil laži o tem, da nisem dal konkretnega odgovora in, da sem zavlačeval, si bom pa vzel pravico in javno povedal, zaradi česa si bil blokiran. Uporabljal si Ultimate Tribal Wars Bot. To sem ti na podpori jasno povedal trikrat pa si se delal neumnega. Naj bralci sami presodijo kdo je tu "bad guy".
 

DeletedUser

Guest
Odgovorno trdm da lazes! Kot nagrado za sodelovanje na speed turnirjih si igralcem dajal cekine na igralnih svetovih! Bodi frajer pa priznaj zdaj tu na javnem formu to...

Motorka:
Ne kvasi neumnosti, saj nisem rekel, da jih ne dobijo preberi poste za nazaj. Igralci, ki igrajo tekme dobijo povračilo za čas, ko ne morejo farmati. Tudi ti lahko, če prideš igrat v reprezentanco.
 

jonke

Member
Reaction score
0
Jaz sem videl, na enem svetu je imel igralec nick Tito in mu je motorka stisnil perma ban....Ki ga je potem odstranil ker je bila frka ziva na javnem formumu. Isto kot tebi ko je prvotno odobril uporabo prfila pa te potem banal se je nam zgodilo na sv11 ko je odobril ter razlozil pravilno zdruzevanje 2h racunov Dr.menace (drugega se ne spomnim tocno mislim da je bil Mitja54) ter jih potem banal oba :) Glih en mansi primer za wollya ce bo imel dovol casa da povlece nos iz motorkine riti pa prebere...


nebom trdil da smo imeli tega t.i. Titota v plemenu v tistem trenutku al pa je nekdo od njegovih kolegov povedov zgodbo o njem in smo se na podlagi tega odločili da Otona Franka tud prijavimo, sicer nevem točno koliko so kej pošiljali ampak zmenjeni smo bili da pošljemo vsi ob istem času. kar če se nesme iti iz poti v levo stran ni razloga da se lahko zavije v desno če je pot striktno naravnost. sicer pa nima smisla da komentiram naprej ker vse kar bom dobu od masterixa bo kup nakladanja in govor čez vse ostale, čez mene, kateremu se pa trudi odgovarjati pa nemore nič povedat, pa če si še tako želi metat na mene črno luč mu negre in negre. mogoče bo z leti opazil da se z besedami enostavno neda igrati za razliko od dejanskega igranja z miško/tipkovnico ker vrjamem da mu je rahlo dovgčas na svetovih ki jih igra glede na to da nima svojega diktatorja nad seboj razen če se skriva pod drugim nickom :)

reku bom še to da se slaba energija veliko hitreje širi kot pa dobra. se pravi če ti daješ slabo energijo podpori ni glih nekega velikega razloga za podporo da ti je nebi vrnila, pa čeprov je potrebno priznat da se to ne zgodi velikrat.
 

jonke

Member
Reaction score
0
Jaz sem videl, na enem svetu je imel igralec nick Tito in mu je motorka stisnil perma ban....Ki ga je potem odstranil ker je bila frka ziva na javnem formumu. Isto kot tebi ko je prvotno odobril uporabo prfila pa te potem banal se je nam zgodilo na sv11 ko je odobril ter razlozil pravilno zdruzevanje 2h racunov Dr.menace (drugega se ne spomnim tocno mislim da je bil Mitja54) ter jih potem banal oba :) Glih en mansi primer za wollya ce bo imel dovol casa da povlece nos iz motorkine riti pa prebere...


nebom trdil da smo imeli tega t.i. Titota v plemenu v tistem trenutku al pa je nekdo od njegovih kolegov povedov zgodbo o njem in smo se na podlagi tega odločili da Otona Franka tud prijavimo, sicer nevem točno koliko so kej pošiljali ampak zmenjeni smo bili da pošljemo vsi ob istem času. kar če se nesme iti iz poti v levo stran ni razloga da se lahko zavije v desno če je pot striktno naravnost. sicer pa nima smisla da komentiram naprej ker vse kar bom dobu od masterixa bo kup nakladanja in govor čez vse ostale, čez mene, kateremu se pa trudi odgovarjati pa nemore nič povedat, pa če si še tako želi metat na mene črno luč mu negre in negre. mogoče bo z leti opazil da se z besedami enostavno neda igrati za razliko od dejanskega igranja z miško/tipkovnico ker vrjamem da mu je rahlo dovgčas na svetovih ki jih igra glede na to da nima svojega diktatorja nad seboj razen če se skriva pod drugim nickom :)

reku bom še to da se slaba energija veliko hitreje širi kot pa dobra. se pravi če ti daješ slabo energijo podpori ni glih nekega velikega razloga za podporo da ti je nebi vrnila, pa čeprov je potrebno priznat da se to ne zgodi velikrat.

če sm mogoče preinterno pisal Otto Funk=Masterix
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Jaz sem videl, na enem svetu je imel igralec nick Tito in mu je motorka stisnil perma ban....Ki ga je potem odstranil ker je bila frka ziva na javnem formumu. Isto kot tebi ko je prvotno odobril uporabo prfila pa te potem banal se je nam zgodilo na sv11 ko je odobril ter razlozil pravilno zdruzevanje 2h racunov Dr.menace (drugega se ne spomnim tocno mislim da je bil Mitja54) ter jih potem banal oba :) Glih en mansi primer za wollya ce bo imel dovol casa da povlece nos iz motorkine riti pa prebere...


nebom trdil da smo imeli tega t.i. Titota v plemenu v tistem trenutku al pa je nekdo od njegovih kolegov povedov zgodbo o njem in smo se na podlagi tega odločili da Otona Franka tud prijavimo, sicer nevem točno koliko so kej pošiljali ampak zmenjeni smo bili da pošljemo vsi ob istem času. kar če se nesme iti iz poti v levo stran ni razloga da se lahko zavije v desno če je pot striktno naravnost. sicer pa nima smisla da komentiram naprej ker vse kar bom dobu od masterixa bo kup nakladanja in govor čez vse ostale, čez mene, kateremu se pa trudi odgovarjati pa nemore nič povedat, pa če si še tako želi metat na mene črno luč mu negre in negre. mogoče bo z leti opazil da se z besedami enostavno neda igrati za razliko od dejanskega igranja z miško/tipkovnico ker vrjamem da mu je rahlo dovgčas na svetovih ki jih igra glede na to da nima svojega diktatorja nad seboj razen če se skriva pod drugim nickom :)

reku bom še to da se slaba energija veliko hitreje širi kot pa dobra. se pravi če ti daješ slabo energijo podpori ni glih nekega velikega razloga za podporo da ti je nebi vrnila, pa čeprov je potrebno priznat da se to ne zgodi velikrat.


Prvo razberi zakaj se gre, sploh ni o tebi, ampak o tem da prvo je ja od podpore potem pa ne.
http://postimg.org/image/odh4oix5x/

Zdaj pa se nakladanje, pac v tako veselje mi je da nemorem tega spustit.

Men se zdi da sem z misko ze dovolj pokazal, tipkovnice ne rabim, za igro ne, mi uspeva sam z misko, seveda jo pa rabim da tebi kaj napisem :).

ma na .si ne igram vec,vsaj trenutno ne ker je situacija dologcasna. Ne se ne skrivam za jerrijem , vendar igram spet svet skupaj, kot se veliko drugih dobrig igralcev. In z velikim prepricanjem recem da je Jerry92 eden najboljsih igralcev ne le zaradi igre ampak tudi zaradi odnosa, pa vprasaj malo jake igračine pa ti naj povejo.

Vidim da pa ti poraz ne gre iz glave in da se zmeraj sanjas nesrecno ime Otto Funk, Tako da povek keri svet keri kontinent pa gremo se 1x a upas?

Rajsi pa nebom nic o svetu 20 napisal, za katerega se trdi da je bil edin izmed glupejsih do zdaj.

Sicer pa opazam da si Jonke zelo glasen prot meni, pa ok mas svoje razloge, pa zdaj druge sprasujem ce je kje kaki bralec foruma, ko bi mi lahko kak pojemljiv jonketov dosezek na VP zaupal, ker me res zanima, sem radoveden ce je kaj iz tega igraca al je samo: puno se prica malo se zna
 
Last edited:

mojzes

Member
Reaction score
0
Ja tuki bom napisal samo tole:),ne more se večina primerjat ,je vredu igravc,zanesljiv,.....pa še bi lahka nakladal tle.
 

Pixieee

New Member
Reaction score
0
Dobil bom blokado za šorjenje laži? A res? Moje pisanje so potrdili drugi člani iz foruma sam pa prekleto dobro veš da je to res dragi Motorka. Iz glave ti takoj povem en primer. Mislim da je bil si 16 ali 15 norem se spomnit ko sta bila prva dva igralca tango&cash in pa jezerc. Nato pa je dual prestopil iz tango&cash na jezerca(skregala sta se nekaj glede premiuma nepsomnim de kaj) in jezerc je v 2 dneh zaradi "neprijavlenega duala" bil traino izbrisan. Da sploh ne omenjam da vi za odgovore na listke potrebujete v povprečju 48h.

Drugi primer je bil penzjonist ki se tudi nemorem spomnit keri svrt, vem da je bil eden izmed zgodnjih drugo vas je dobil veliko veliko prehitro-dobil sem kasneje priznanje da je imela podpora prste vmes nemorem rect da ste bili to Vi motorka ker je od tega že kar nekaj let.

V vojnah se je pogosto dogajalo da je bil acc čudežno blokiran upravitelj je delal def 10dni v času bana, potem je acc prisel nazaj z koncanimi deff nuki in pa podpora ki je prej potovala je prispela-to se je v zgodovini VP zgodilo parkrat.

Tudi o lastniku Waka sem slišal par besed pa vas vprašam kar direkt, Motorka ste vi igrali ta acc?

Lp A

Motorka:
Mogoče nisi dobro razumel, da boš trajno blokiran in odstranjen iz VP zaradi širjenja laži, če ne boš predložil dokaza/povedal o kom govoriš ali pa se tu opravičiš. Tega nisi storil in nimaš več veliko časa.
Glede na to, da si tu natrosil polno novih stvari, ki so rekla-kazala iz ust do ust, pričakujem enako za vse te stvari.
Npr. napisal si, da si dobil priznanje, da je imela podpora prste vmes. Od koga? In kaj naj bi to pomenilo? Imam občutek, da te zaradi tvoje naivnosti drugi igralci malo nategujejo. Premisli o tem. Za začetek premisli in se malo začudi nad tem, da za nič od tega nimaš nobenega neposrednega oprijemljivega vira/dokaza.
Kar se tiče blokad sem to opisal že višje.

Kar pa se tiče računa Waka, je pa res, da sem ga igral jaz. Vsake toliko časa moram tudi jaz malo bolje "začutiti" spremembe in razvoj igre/testirati, ter predvsem stanje v skupnosti VP. Preden se usuje plaz vprašanj, bom razložil nekaj stvari:
Za to, da sem igral je v naprej vedel le zahlarcar in do zaključka sveta nihče drug. Zelo dobro sem poskrbel, da ni nihče vedel, kdo sem, da si ne bi kdo uspel izmisliti, da ima od tega kakšno korist. Uporabljal sem premium, ampak sem pazil, da manj, kot prvih 10. Po prvih dveh tednih nisem nikoli več kupil surovin s premiumom. Nisem se ukvarjal z diplomacijo in po tem, ko sem vse testiral, računa nisem predal, ampak pustil, da je vasi pobral, kdor je želel. Poskušal sem biti čim bolj nevtralen in nisem spreminjal poteka dogodkov na svetu, kolikor je pač to bilo mogoče. Nikoli si seveda nisem dodajal vojske, surovin, cekinov zastav zgradb ali karkoli drugega, prav tako nisem kukal v druge račune za vojsko, zidove itd. Vse te stvari so zabeležene v našem sistemu, prav tako kot vsak drug klik na vsakem svetu. To je bilo drugič, da sem igral na slovenskem svetu, prvič je bilo na svetu 2 prva dva tedna. Tako, da se bomo predvidoma v igri spet srečali čez kar nekaj svetov.
 

Pixieee

New Member
Reaction score
0
Vse kar sem zgoraj omenil sem bil VSAJ enkrat krat priča. verjetno opažate da igra je igre pada in da podpora postaja glavna debata na forumih ker se incidenti vrstijo eden za drugim potem pa meni grozite z banom za žirjenje laži :)

Da sploh ne omenjam tistega dela o "hokeistih" naša namoga igralcev ni da goljufe odstranimo ampak ste za to zadolženi vi.

Ps. Dodali bi me v speed skupino? Če se ne motim sem 4x napisal da me dodajte na skypu da razjasnima zakaj sem dobil tisti ban:"da bo lahko igral speede" in če so take šale "okusne" sedaj pa me na skype vabite. No pa preberite listek še 1x pa me dodajte na skypu ker mislim da nerabim še 5. Pisat.

Ta del je zdaj izven konteksta. Pa vseeno. Si upate narediti anketo o zadovoljstvu z člani slovenske podpore?

Motorka:
Debata o podpori teče zaradi takih, kot si ti, ki širijo laži, verjamejo vsemu in kujejo teorije zarote ter to širijo po forumih in med igralci. In to ne jemlji za kakšno izsiljevanje, ker to ni, samo preprosto si takega kaosa na moremo privoščiti. Ampak se bo to kmalu končalo na en ali drug način, še nekaj ur časa imaš. Najprej bomo uredili te zadeve, potem bomo pa delali ankete.
Nihče ni rekel, da morate vi odstraniti igralce. Ali pa da jih mora kdo drug. Pač za svoje prekrške dobijo ustrezno kazen, ki ni stvar debate. Kazni so kakršne so, če se z njimi ne strinjate, se ne strinjate s pogoji te igre in ne morete igrati.
Če vam gre pa v nos kazen za kakšen prekršek pa odprite temo o tem na forumu in če bo padel sprejemljiv in dober predlog se lahko sistem tudi spremeni, to se je že zgodilo v preteklosti.

Kar se tiče Skypa. Podpora sodi na podporo, kjer so stvari dokumentirane, speed sodi na Skype. In tudi če sedaj hočeš urejati ingame stvari prek Skypa ne bo šlo. Če želiš na speed, si pa vabljen.
 

kripton

New Member
Reaction score
0
Mnogo več nas je bilo takih(poštenih) ki pa so žal že zdavnaj nehali igrati.

Samo tole poročilo komentiraj pa ti bom jaz dal mir.

» http://si18.vojnaplemen.si/public_report/d60753362424bf13bab4b39b34ac6147

Poglej čase in datum skavtanja in čas kdaj je bila vasica pobrana iz njegove strani twstats(sv18) zdaj mi razloži kako je možno v tako kratkem času narediti 4000 skavtov(glej zunanje enote).

Bi lahko prosim kdo tole komentiral.Pa nočem slišati nobenega sranja o bugih.

Motorka:
V tej igri se izvajajo milijoni ukazov in vse mora sistem preračunati. Pri tem se kdaj zgodi(ko je online največ igralcev), da so strežniki zelo obremenjeni in sproti komaj izvajajo ukaze. Zaradi tega je sistem zasnovan na tak način, da se določeni manj pomembni ukazi izvajajo naenkrat ali v presledkih(npr. osveževanje statistik) Zaradi tega lahko pride do sinhronizacijskih težav in to se zgodi zelo zelo redko ampak kdaj pa se. V takem primeru lahko komu kakšna vojska izgine, čeprav je populacija v vasi polna ali pa mu kaže višjo populacijo kakor je mogoče, ali pa je težava s kakšno zgradbo, ali pa kakšno tako fantomsko vojsko. Te stvari se sčasoma popravijo. To je tehnična razlaga. Igra je zaradi tehničnih omejitev namenoma narejena na tak način, Ali je to hrošč ali karkoli drugega je čisto vseeno. Tako pač je.

Predvidevam pa da bi tebi bolj ugajala razlaga, da je to vojsko tja dala podpora :D. To je smešno in patetično. Zakaj ne bo potem dali preprosto kar celo vas ali pa cel račun ali pa, da na hitro zaključimo kar prvo mesto. Komu se pa da čakati do konca sveta... Nehajte si že delati teorije zarote.
 
Top