Pogovor o svetu 9

DeletedUser

Guest
Matjazinho oni hočejo na silo zmagat,sam dobro ves,da to tako ne gre,moras igrat, ja zivet za igro za pleme to je srž poanta igre.Ne pa ubijalec in softolow racun nekaj pomeni v njihovem plemenu ostali so pa v njihovih oceh in glavah noobi.Tako vodstvo ni nikdar uspelo,tak kot sem napovedal to pleme nima prihodnosti,bo razpadlo.

S tem nisi odgovoril na moje vprašanje - mene ne zanima kako zmagati svet, ker za zmagati rabiš 2 leti meni se pa ne ljubi. :p
Zanima me le kateri moj bivši dual :)
 

DeletedUser

Guest
Matjazinho oni hočejo na silo zmagat,sam dobro ves,da to tako ne gre,moras igrat, ja zivet za igro za pleme to je srž poanta igre.Ne pa ubijalec in softolow racun nekaj pomeni v njihovem plemenu ostali so pa v njihovih oceh in glavah noobi.Tako vodstvo ni nikdar uspelo,tak kot sem napovedal to pleme nima prihodnosti,bo razpadlo.

Prvič: Ne govori o odnosih v našem plemenu, ker jih ne poznaš.
Drugič: Zmagajo posamezniki, ki ustrajajo, znajo igrati, so aktivni in se učijo. Ti posamezniki so združeni v plemenu. V katerem še - bomo videli.
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
Dost zafrkancije fantje. Dajte se obnašat forumu primerno. V nasprotnem primeru sledi dopust v banovcih, kraj, ki ga nekateri še predobro poznate.

/Sock of Death: Fantje, že zdaj se vidi kdo je sposoben in kdo ne. Razlika se bo samo še povečevala. ;)

Lahko je biti prvi s tako prednostjo, ko pa je račun dobesedno pokrit 24/7.
Sposobnost in znanje sta pa nekaj povsem drugega.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Matjazinho ne verjamem,da bodo tudi oni 2 leti zdrzali,mi starci bomo.Ubijalcek, ko ste zaceli delat ekipo ste govorili gdo je top gdo pa je dvorski norček,a ti se prilepim kaj na zs lol,trial racun ni do sedaj bil nikoli na koncu 1 in tudi tokrat ne bo,kreganje na tem trialu bo v prihodnosti in tisti,ki je ustvaril prek emaila račun bo druga dva skenclal.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Matjazinho ne verjamem,da bodo tudi oni 2 leti zdrzali,mi starci bomo.Ubijalcek, ko ste zaceli delat ekipo ste govorili gdo je top gdo pa je dvorski norček,a ti se kaj prilepim kaj na zs lol

ti kar sanjaj dalje,škoda besed za tebe.
 

DeletedUser

Guest
Eno je sedenje za računalnik cele dneve, eno je pa igranje za zabavo.;)

Se strinjam. Dan ima 24 ur, če ga razdeliš na tri enake dele dobiš 8. Če veš, da lahko med farmanje počneš še kaj drugega se skrajša sedenje za računalnikom na 5 polnih ur. Če igraš med katerim drugim delom je to še dodaten plus. Se da prišparat na času.

PS: Saj, zato pa smo "noliferji" ;)
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
Se strinjam. Dan ima 24 ur, če ga razdeliš na tri enake dele dobiš 8. Če veš, da lahko med farmanje počneš še kaj drugega se skrajša sedenje za računalnikom na 5 polnih ur. Če igraš med katerim drugim delom je to še dodaten plus. Se da prišparat na času.

PS: Saj, zato pa smo "noliferji" ;)

Se strinjam, če imaš službo (delo) ki vključuje delo na računalniku je lahko zelo enostavno farmati.
Še vedno pa je to ogromno časa.:)
 

DeletedUser

Guest
Veste kako se tej stavbi reče? :p

[SPOIL]
brez-naslova.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
...glede na "vsebino" in "ton" ter seveda "akterje" pogovorov o svetu 9...
in ker sem po "teoriji" "max max = min min" tukaj z "absolutno" največjim in najmanjšim,
(si lahko dovolim) "predlog", da (si) izmerite: kdo ima največjega
http://helloquizzy.okcupid.com/tests/the-ego-test-1

PS
...glede na izkazani "pogum"...
najbrž ne bo pre~težko deliti z nami tudi rezultate
 
Top