Pogovor o svetu 9

DeletedUser

Guest
haha=)sem ji kar dosti meu ja=)hm..eni 50 ze:)hahah:D...neraim več računov..znanja je tuji dovol..lahko te pa kaj naučim ja..na zasebno samo piši :p..to je to ja..vse dore igralce sinfate ker sami niste nikoli tak daleč prišli=)seveda je mozno..samo igrat moreš znat=)vi pa mislite da za taki razultat raiš nevem kolk računov;)
 

DeletedUser

Guest
Vojna plemen – brskalniška igra
Vojna plemen je brskalniška igra, postavljena v srednji vek.
Vsak igralec je vladar majhne vasi, ki jo mora mora pripeljati do slave in moči.

...glede na to definicijo igralca...
bi Vas lahko "po~dražil" z logičnim sklepanjem,
da ko/če imaš dve vasi ali več, nisi več igralec
oziroma da več kot eno vas lahko imajo samo igralke
...da (skoraj) nihče od "dobrih" ali "slabih", ne~zavedenih, itn...
ni prišel do spoznanja, kaj Vojna plemen sploh je
(čeprav to lepo in večkrat jasno piše, v naslovu in dveh povedih na vstopni strani igre)
...pa "draženje" zgleda "slabo" obrodi sadove "zdrave (kmečke) pameti" in "razuma"...

...za moje pojme in poudarjam samo po mojem mnenju...
ko/če človek, ki odpre svoj račun ali sodeluje v dual oziroma trial računu,
začne povezovati sebe (kot človeka) s svojim računom in
povezovati ter "soditi" druge (kot ljudi) z njihovimi računi, itn. glede same igre na njihovih računih,
je spravil~a sebe v velike, velike, ... velike (res velike in resne) težave
...da tudi že (skoraj) menim...
da bi v zdravstvu že potrebovali "specialne enote", ki bi lahko pomagale vsaj v "kritičnih" primerih
(da je za nekatere primer(k)e že čas, da "vrag odnese šalo" in da začnejo razmišljati (vsaj) o sebi)

...brez kakršnekoli šale in z vso resnostjo...
včasih sem pošiljal in tudi priporočal (VP) prijateljicam in prijateljem,
da "psihopatom", ki so v zasebnih sporočilih s~pisali več kot žaljive vsebine,
naj jim v odgovoru prekopirajo samo seznam psihiatrov in psihologov Slovenije (z naslovi in telefonskimi številkami);
ker jih nima smisla prijavljati, saj bi ban pomenil samo izgubo ene farme
(oni se pa nič ne bi naučili s tem ~ "šiba ni iz raja")
...nekateri ~ pa nimam v mislih nikogar posebej... le ton tega foruma mi pravi:
da je že prišla ura, ko bi bilo potrebno, da si kdo vzame trenutek časa in poišče ta seznam na internetu
(ter seveda pokliče najbližjega in ga čimprej obišče)


PS
...lahko tudi zmagaš (nek) svet, imaš (nešteto) množico vasi~c, itn...
se nenazadnje zapišeš, kot "nesmrtna/nesmrten" v hramu slave;
vendar ali je to vredno "cene", ko/če zato "izgubiš" človeka (človeškost) v sebi (?)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
to vse razloži,še eden od calimerotovih naivnežev.

ubijalec, a res ne znaš niti "pod razno" napisat nič konstruktivnega? Razen izjemoma so vsi tvoji komentarji žaljivi in zmerljivi do vseh. Vsi so grdi in umazani (da ne napišem še debilini) samo ti si cvetka...
Prav nič me ne zanima kako so te doma vzgajali, ampak kanček spoštovanja do svojih nasprotnikov (pa če tudi to niso) bi pa lahko pokazal.

Tvoja najboljša uvrstitev je bila 14. na si1. Ja kapo dol, kaj naj rečem. S tem si res dokazal, da si TOP PLAYER.
Najboljši, kot se delaš na forumu pa zagotovo nisi! Res se mi zdi retardirano druge v drek tlačit, da bi sam lepši izpadel.
Sam se s teboj ne mislim primerjat prav v ničemer, ker bi mi bilo izpod časti in žaljivo. Pa čeprav sem kak svet že zaključil v zmagovalnem plemenu malo višje kot ti na globalni lestvici. Pa ne mislim da sem zaradi tega kaj boljši ali slabši igralec, ne od tebe ne od koga drugega.

In preden boš spet v komentar izvezel cvetko brez da bi dobro prebral in premislil kaj sem napisal, bom strnil skrajšan povzetek:
Kanček človeškega spoštovanja do igralcev bi pa lahko premogel. Se mar motim?
 

DeletedUser

Guest
ubijalec, a res ne znaš niti "pod razno" napisat nič konstruktivnega? Razen izjemoma so vsi tvoji komentarji žaljivi in zmerljivi do vseh. Vsi so grdi in umazani (da ne napišem še debilini) samo ti si cvetka...
Prav nič me ne zanima kako so te doma vzgajali, ampak kanček spoštovanja do svojih nasprotnikov (pa če tudi to niso) bi pa lahko pokazal.

Tvoja najboljša uvrstitev je bila 14. na si1. Ja kapo dol, kaj naj rečem. S tem si res dokazal, da si TOP PLAYER.
Najboljši, kot se delaš na forumu pa zagotovo nisi! Res se mi zdi retardirano druge v drek tlačit, da bi sam lepši izpadel.
Sam se s teboj ne mislim primerjat prav v ničemer, ker bi mi bilo izpod časti in žaljivo. Pa čeprav sem kak svet že zaključil v zmagovalnem plemenu malo višje kot ti na globalni lestvici. Pa ne mislim da sem zaradi tega kaj boljši ali slabši igralec, ne od tebe ne od koga drugega.

In preden boš spet v komentar izvezel cvetko brez da bi dobro prebral in premislil kaj sem napisal, bom strnil skrajšan povzetek:
Kanček človeškega spoštovanja do igralcev bi pa lahko premogel. Se mar motim?

#1 Moji komentarji so samo žaljivi,če se prepoznaš v njih. Kar se ti očitno si.
#2 Nikjer nisem napisal da sem najboljši, le boljši od tebe in 1000000X boljši od calimerota, je pa še kar lep kos igralcev,ki so boljši od mene čeprav jih večina ne igra več na vp.
#3 Spoštovanje se ne podarja, ampak se ga prisluži. Calimero si tega ni, in vsak,ki mu sledi je ali naivnež, ki ga ne pozna zadost dobro ali pa nekaj kar nesmem tukaj napisat.

Še te kaj zanima?
 

DeletedUser

Guest
ubijalec...si ze sou z calimerotom 1 na 1 mogoče da si ziher da si bolši?sem sam izkušen tolk tolk in nebi mogo taki odgovor napisat kot si ga ti=)nemoreš vejet če si bolši..
 

DeletedUser

Guest
No ja, saj nisem pričakoval drugega... Niti prebral, niti premislil... Tipično!

ej ej ej, le v čem si ti boljši od kogar koli...

Res si genialec, da greš zaničevat in podcenjevat vse, ki so svetove zaključili med top 10 (kar tebi nikoli ni uspelo).
Kaj naj bi me pa zanimalo še, saj si pokazal svoj obraz. Namreč, da ga nimaš!
 

DeletedUser

Guest
ubijalec...si ze sou z calimerotom 1 na 1 mogoče da si ziher da si bolši?sem sam izkušen tolk tolk in nebi mogo taki odgovor napisat kot si ga ti=)nemoreš vejet če si bolši..

seveda lahko vem, poznam njegov način igranja. Ti lahko v 6h korakih cel njegov način igranja opišem.
Korak #1 Rekrutira celo pleme naivnežev
Korak #2 Naivnežem naroči da mu vsak pošilja def,ker drugače calimero nemore preživet
Korak #3 Naivnežem naroči da mu pošiljajo surovine - to je nov dodatek od si9 naprej
Korak #4 Nobla neaktivne igralce,internale ali pa barbarke, drugih ni sposoben
Korak #5 Če je nasprotnik premočen vrže enega člana levom z tem da mu naroči da vdira v račune
Korak #6 Poskuša vzpoztavit zavezništvo z najmanj pol sveta,tem zaveznikom pa potem ko jih ne potrebuje več počasi zapikava nož v hrbet.

EDIT: Skoraj sem pozabil ima še 3 korake za posebne primere
Posebni korak #1 Jamranje da sovražniku podpora pomaga
Posebni korak #2 Preprečevanje plemena da naj z njim brišejo račune
Posebni korak #3 Ko dobi preko 100napadov fake ali pravih itak neve razločit kateri je kater, briše račun če nima za sabo plemena da bi mu zafilalo vasi

Pa še kaj bi se našlo,pa nisem omenil.

No ja, saj nisem pričakoval drugega... Niti prebral, niti premislil... Tipično!

ej ej ej, le v čem si ti boljši od kogar koli...

Res si genialec, da greš zaničevat in podcenjevat vse, ki so svetove zaključili med top 10 (kar tebi nikoli ni uspelo).
Kaj naj bi me pa zanimalo še, saj si pokazal svoj obraz. Namreč, da ga nimaš!

Ne zaničujem vseh, še manj pa koga podcenjujem. Zaničujem tiste,ki si to zaslužijo. Meni to da je nekdo zaključil svet na .si med top10 pomeni toliko kot nič, ko boš dosegel kaj na .net takrat bodi glasen. Na .si pa res ni težko končat med top10,nekateri si zaslužijo mesto med temi, večina pa ne odvisno od sveta.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Sam kje pa nej gre ubijalec 1v1 z calimero-tom?
Nemorš jit ena na ena k bi ga cel SPQR tafilu in akademija...

Nikol se pa calimero ni pohvalil da je igral speed, tko da nevrjamem da ga je:)
 

settlers

Member
Reaction score
0
seveda lahko vem, poznam njegov način igranja. Ti lahko v 6h korakih cel njegov način igranja opišem.
Korak #1 Rekrutira celo pleme naivnežev
Korak #2 Naivnežem naroči da mu vsak pošilja def,ker drugače calimero nemore preživet
Korak #3 Naivnežem naroči da mu pošiljajo surovine - to je nov dodatek od si9 naprej
Korak #4 Nobla neaktivne igralce,internale ali pa barbarke, drugih ni sposoben
Korak #5 Če je nasprotnik premočen vrže enega člana levom z tem da mu naroči da vdira v račune
Korak #6 Poskuša vzpoztavit zavezništvo z najmanj pol sveta,tem zaveznikom pa potem ko jih ne potrebuje več počasi zapikava nož v hrbet.

Tudi ubijalček bo padel na mino,tko da ti kar piši neumnosti ker to je vse kar znaš.
 

settlers

Member
Reaction score
0
Pa definitivno je to moj zadnji komentar kar se ubijalca tiče,ker se mi s takimi ljudmi ne da pogovarjat.

Lp R-max
 

DeletedUser

Guest
...ne morem, da se ne bi pohvalil...
končno je prišel dan in trenutek, ko sem uspel nekako izbrskati iz komentarjev od [NICK]ubijalec124[/NICK],
vsaj delček nečesa s čimer bi se lahko strinjal

... #3 Spoštovanje se ne podarja, ampak se ga prisluži. ...

...strinjam, strinjam, ... strinjam... se s tem


...imam pa ob tem dve vprašanji...

1. ...je zate [NICK]ubijalec124[/NICK]...
ali meniš, da si si ti zaslužil spoštovanje ...od kogarkoli...?
(in če meniš da ...zakaj...?)

2. ...je pa za vse, ki spoštujejo [NICK]ubijalec124[/NICK]...
zakaj si ta "človek" zasluži Vaše spoštovanje?
...kajti jaz se že ves čas sprašujem, kaj sem spregledal...
kako to, da ne najdem ničesar "dobrega" v njem ~ vrednega spoštovanja;
kaj je tisto kar "skriva" na forumu (javnosti) in v zasebnosti pokaže, itn.

...seveda mi ni nihče dolžan odgovoriti...
ko/če pomislim nanj, sem res v zagati,
ker si skoraj začenjam misliti, da je nekaj z mano narobe,
če ne najdem v nekem "človeku" ničesar dobrega
 

DeletedUser

Guest
1. ...je zate [NICK]ubijalec124[/NICK]...
ali meniš, da si si ti zaslužil spoštovanje ...od kogarkoli...?
(in če meniš da ...zakaj...?)

Če me spoštujejo ali ne je njihova stvar.
Kot 2go pa ne primerjaj moje zasebnosti z forumom, ker nima nobene veze. Zasebnost je zasebnost,forum je forum, igra pa je igra. Če kdo tega ne zna ločit, tako, kot neve calimero je to njegova stvar.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Če me spoštujejo ali ne je njihova stvar.

...hvala Ti...
in s popolno resnostjo dodajam:
če ne zaradi drugega, si zaradi (vsebine) tega odgovora vreden mojega spoštovanja
(seveda če tudi resnično tako misliš, deluješ in živiš v skladu s tem)

Kot 2go pa ne primerjaj moje zasebnosti z forumom, ker nima nobene veze. Zasebnost je zasebnost,forum je forum, igra pa je igra. Če kdo tega ne zna ločit, tako, kot neve calimero je to njegova stvar.

...tudi s tem (naknadno dopisanim) se strinjam...
če izvzamem pobarvano;
zgolj zato ker je misel res dobra in jo pokvariš, ko nekoga umestiš v njo
(ne glede na to ali je upravičeno ali ne)


PS
...če res drži, da si samo v javnosti (na forumu) takšen ~ v kar lahko "verjamem"...
potem bi skoraj lahko rekel, da komaj čakam, da se bova nekoč lahko spoznala tudi "zasebno"
(ker si me s Tvojimi nastopi na forumu resnično spravil v meni neznan položaj, da nisem našel nič "dobrega", itn.)
 
Last edited by a moderator:

T-Rider

Member
Reaction score
0
2. ...je pa za vse, ki spoštujejo [NICK]ubijalec124[/NICK]...
zakaj si ta "človek" zasluži Vaše spoštovanje?
...kajti jaz se že ves čas sprašujem, kaj sem spregledal...
kako to, da ne najdem ničesar "dobrega" v njem ~ vrednega spoštovanja;
kaj je tisto kar "skriva" na forumu (javnosti) in v zasebnosti pokaže, itn.

...seveda mi ni nihče dolžan odgovoriti...
ko/če pomislim nanj, sem res v zagati,
ker si skoraj začenjam misliti, da je nekaj z mano narobe,
če ne najdem v nekem "človeku" ničesar dobrega

Ubijalec je igralec kot se šika. Ni najboljši, je pa veliko boljši od marsikoga ki tukaj pametujejo.
Človek je pripravljen pomagati 24ur na dan, nikoli ne izda plemena in vedno stremi k skupnemu cilju in ne lastni koristi. Ni pohlepen in požrešen igralec. Igra na pošten način, le tu pa tam ga jezik prehiti.
Je pa definitivno igralec ki se mu ni treba nikomur dokazovat, ob enem pa je dober poznavalec vojne plemen, kar mu priča že njegova "življenska doba" odkar je tukaj.

Eno je če "ocenjuješ" človeka glede na komentarje, drugo je če z človekom delaš individualno in tako ugotavljaš kakšen človek je.
Tudi pimpek je na si5 bil delež velikega kritiziranja, če mene vprašaš je bil prava faca z svojimi provokativnimi odgovori FFju.

Zatorej nemoreš cenit igralca s katerim nisi v kontaktu (tole na forumu ravno ne šteje, v javnosti je veliko več provokativnosti kot pa resnega mišljenja), tako tudi težko oceniš če si zasluži tvoje spoštovanje.

Mojega si je že prislužil in to že pred večimi meseci.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
...najlepša hvala tudi Tebi...
si me presenetil z izčrpnostjo odgovora;
vsebinsko pa ne,
ker tudi če bi si "spoštovanje" oziroma "naklonjenost" kupoval s premium točkami (za vse),
"gorečnosti" v besedah tistih, ki "pritegnejo" z njim, se ne da kupiti

...škoda...
da je na forumu videti bolj kot nekakšen "pes čuvaj, ki zalaja na vse" (ki niso "njegovi" tako in drugače)
...nimam pa pripomb v smislu, da bi kdo moral biti drugačen...
osebno menim, da s takšnim nastopom (na forumu) predvsem sam izgublja največ


PS
...škoda, škoda, ... škoda...
(za oba) da so "zamere" s [NICK]Calimero[/NICK]m tako "globoke"
 

DeletedUser

Guest
To je moj zadnji POST o igranju računa Sock of Death, ta račun jaz osebno ne mislim več igrati, nikoli v življenju. Tako, da glede vojne Mikimuki a.k.a calimero, je bitka in vojna dobljena z njegove strani. Čestitam mu za uspeh in če bodo zmagali svet 9, ga naj zmagajo kakor koli pač ..

Jaz se pa poslavljam od igranja sveta 9.. Svet 7 še dokončam obenem se pa posvetim učenju In-game (Novinca). Čestitam še enkrat za medsebojno zmago!!!

LP MIKI
 

DeletedUser

Guest
To je moj zadnji POST o igranju računa Sock of Death, ta račun jaz osebno ne mislim več igrati, nikoli v življenju. Tako, da glede vojne Mikimuki a.k.a calimero, je bitka in vojna dobljena z njegove strani. Čestitam mu za uspeh in če bodo zmagali svet 9, ga naj zmagajo kakor koli pač ..

Jaz se pa poslavljam od igranja sveta 9.. Svet 7 še dokončam obenem se pa posvetim učenju In-game (Novinca). Čestitam še enkrat za medsebojno zmago!!!

LP MIKI


...poklon...
to so besede, ki jih lahko izrazi samo velik človek
 
Top