Pogovor o svetu 9

DeletedUser

Guest
Sotoflow tvoj račun se zopet podira samo na drugačen način kot na s6....:)

mikimuki mene pa zanima dejavnik, če ni preveč osebno ipd.
 

DeletedUser

Guest
Sotoflow tvoj račun se zopet podira samo na drugačen način kot na s6....:)

mikimuki mene pa zanima dejavnik, če ni preveč osebno ipd.

Sotoflow dobro ve kateri dejavnik je bil prisoten, razglabljat ne mislim na zunanjem forumu, realno povedano.. Končal sem z igranjem na tem računu, calimero je zmagal medsebojni dvoboj. Kaj več ni dodati...

LP MIKI
 

DeletedUser

Guest
Ker Sotoflow je neki že na s6 naredil in račun poslou v...khm khm khm.....:/
 

Red rose

Member
Reaction score
0
To je moj zadnji POST o igranju računa Sock of Death, ta račun jaz osebno ne mislim več igrati, nikoli v življenju. Tako, da glede vojne Mikimuki a.k.a calimero, je bitka in vojna dobljena z njegove strani. Čestitam mu za uspeh in če bodo zmagali svet 9, ga naj zmagajo kakor koli pač ..

Jaz se pa poslavljam od igranja sveta 9.. Svet 7 še dokončam obenem se pa posvetim učenju In-game (Novinca). Čestitam še enkrat za medsebojno zmago!!!

LP MIKI

Škoda, dober sosed si bil :)
 

DeletedUser

Guest
rožca, to dejanje od mikija me pa na nekaj spominja, kaj praviš na kaj, drugače pa , VP je nekakšna strateška igra, ki ponazarja vse od taktike, do vohunjenja, povabljanja raznih plemen v skupno alianso, vabljenje bolših igralcev v svoje pleme, nikjer ni pravil, ki bi to prepovedovale, pravila so jasna in si jih vsak lahko najde in prebere. Je pa res, da ima SLO server tisti slovenski čar, saj veste, če je sosedu krava crknla naj men dve, da bom lahko govoril , kok bolši sem, iskanje terorij zarote vsakič, ko nekomu ne gre kot si je zamislil in seveda vsemogoče pluvanje in blatenje po forumu, v stilu, jaz sem car, vsi ostali ste dvorni norčki. To je pač slovenska zgodbica, tako v RL in ne vem zakaj bi bilo drugače v igri. Čeprav je to res škoda, kajti zaradi tega, ta naš ubogi server, ne more zlesti v nek kvaliteten server. Na netu igram približno pet let, pa nisem zasledil, da bi se toliko prerekali zaradi podpore in modulaterjev, čeprav resnici na ljubo, so tam le ti neopazni, pa čeprav igra na teh svetovih več desettisoč igralcev je bananja 70% manj kot pri nas, je pa res, da je kvaliteta igralcev tam vsaj glede miselnosti veliko drugačna. Tam vsak igra in uživa v igri in ne išče, kako bi lahko goljufal vsako minuto, ko pa ga najdejo pri teh nepravilnostih pa pride do teorij zarote, če ga nobla nasprotni igralec, je le ta goljufal, če mu uniči noble je zopet goljufal, , pred kratkim sem bral kako se je nekdo pritožil, ker je igralca napadlo pleme in se je bil hud boj, ko pa je bil igralec praktično premagan je dobil ban, vrjetno zaradi kakšnih nepravilnosti pri branjenju vasi, pa so se iz tega plemena začeli bunit, da je dobil zato ban, da se ne bo mogel postaviti nazaj na noge, kot da nasprotnik zaradi tega ni mogel dokončat in znoblat igralca, To je pač resničnost slo serverja, igre bolj malo in veliko vika in krika ter zarot, ki opravičujejo neznanje
 

lev11

Member
Reaction score
0
To je moj zadnji POST o igranju računa Sock of Death, ta račun jaz osebno ne mislim več igrati, nikoli v življenju. Tako, da glede vojne Mikimuki a.k.a calimero, je bitka in vojna dobljena z njegove strani. Čestitam mu za uspeh in če bodo zmagali svet 9, ga naj zmagajo kakor koli pač ..

Jaz se pa poslavljam od igranja sveta 9.. Svet 7 še dokončam obenem se pa posvetim učenju In-game (Novinca). Čestitam še enkrat za medsebojno zmago!!!

LP MIKI

Kak bedni komentar - no od bednega igralca je lahko samo to
Na 7 pa itak samo z nategom svojih članov uspevaš

O calimerotu sem imel svoje mnenje ki ni bilo ravno najbolje - z nekaj sodelovanja sem ga spremenil v pozitivnega
O tebi muki pa je bilo ravno obratno
Bol sem te spoznaval bol sem vedel da sem se motil - slabšega od tebe še nisem spoznal v VP
 

DeletedUser

Guest
Kak bedni komentar - no od bednega igralca je lahko samo to
Na 7 pa itak samo z nategom svojih članov uspevaš

O calimerotu sem imel svoje mnenje ki ni bilo ravno najbolje - z nekaj sodelovanja sem ga spremenil v pozitivnega
O tebi muki pa je bilo ravno obratno
Bol sem te spoznaval bol sem vedel da sem se motil - slabšega od tebe še nisem spoznal v VP

Če je to zate beden komentar, potem ti v sledeče pomagati ne morem!! To, da si ti bil ponoblan na svetu 7. Točno veš zakaj, in ne da sem te jaz noblal, kar 30 igralcev, je bilo proti tebi in so te ponoblali kot se reče keks :)

Tako, da lev11 oz. spartacus lahko igraš 15 računov naenkrat, pa ne boš kej dosegel :)

LP MIKI

rožca, to dejanje od mikija me pa na nekaj spominja, kaj praviš na kaj, drugače pa , VP je nekakšna strateška igra, ki ponazarja vse od taktike, do vohunjenja, povabljanja raznih plemen v skupno alianso, vabljenje bolših igralcev v svoje pleme, nikjer ni pravil, ki bi to prepovedovale, pravila so jasna in si jih vsak lahko najde in prebere. Je pa res, da ima SLO server tisti slovenski čar, saj veste, če je sosedu krava crknla naj men dve, da bom lahko govoril , kok bolši sem, iskanje terorij zarote vsakič, ko nekomu ne gre kot si je zamislil in seveda vsemogoče pluvanje in blatenje po forumu, v stilu, jaz sem car, vsi ostali ste dvorni norčki. To je pač slovenska zgodbica, tako v RL in ne vem zakaj bi bilo drugače v igri. Čeprav je to res škoda, kajti zaradi tega, ta naš ubogi server, ne more zlesti v nek kvaliteten server. Na netu igram približno pet let, pa nisem zasledil, da bi se toliko prerekali zaradi podpore in modulaterjev, čeprav resnici na ljubo, so tam le ti neopazni, pa čeprav igra na teh svetovih več desettisoč igralcev je bananja 70% manj kot pri nas, je pa res, da je kvaliteta igralcev tam vsaj glede miselnosti veliko drugačna. Tam vsak igra in uživa v igri in ne išče, kako bi lahko goljufal vsako minuto, ko pa ga najdejo pri teh nepravilnostih pa pride do teorij zarote, če ga nobla nasprotni igralec, je le ta goljufal, če mu uniči noble je zopet goljufal, , pred kratkim sem bral kako se je nekdo pritožil, ker je igralca napadlo pleme in se je bil hud boj, ko pa je bil igralec praktično premagan je dobil ban, vrjetno zaradi kakšnih nepravilnosti pri branjenju vasi, pa so se iz tega plemena začeli bunit, da je dobil zato ban, da se ne bo mogel postaviti nazaj na noge, kot da nasprotnik zaradi tega ni mogel dokončat in znoblat igralca, To je pač resničnost slo serverja, igre bolj malo in veliko vika in krika ter zarot, ki opravičujejo neznanje

Moje dejanje temelji, na visokih temeljev soigranja.. Tako, da žal mi je le ostalih igralcev v plemenu ter, seveda prijateljev. To, pa da sem jaz končal bi morali biti veseli, ne pa žalostni.. Kolikor vem, ene 10 strani nazaj si je večina želela, da končam svet 9.. na računu Sock of death, tako, da so le dočakali ta dan, kaj več ni za dodati...

LP MIKI
 
Last edited by a moderator:

Red rose

Member
Reaction score
0
rožca, to dejanje od mikija me pa na nekaj spominja, kaj praviš na kaj, drugače pa , VP je nekakšna strateška igra, ki ponazarja vse od taktike, do vohunjenja, povabljanja raznih plemen v skupno alianso, vabljenje bolših igralcev v svoje pleme, nikjer ni pravil, ki bi to prepovedovale, pravila so jasna in si jih vsak lahko najde in prebere. Je pa res, da ima SLO server tisti slovenski čar, saj veste, če je sosedu krava crknla naj men dve, da bom lahko govoril , kok bolši sem, iskanje terorij zarote vsakič, ko nekomu ne gre kot si je zamislil in seveda vsemogoče pluvanje in blatenje po forumu, v stilu, jaz sem car, vsi ostali ste dvorni norčki. To je pač slovenska zgodbica, tako v RL in ne vem zakaj bi bilo drugače v igri. Čeprav je to res škoda, kajti zaradi tega, ta naš ubogi server, ne more zlesti v nek kvaliteten server. Na netu igram približno pet let, pa nisem zasledil, da bi se toliko prerekali zaradi podpore in modulaterjev, čeprav resnici na ljubo, so tam le ti neopazni, pa čeprav igra na teh svetovih več desettisoč igralcev je bananja 70% manj kot pri nas, je pa res, da je kvaliteta igralcev tam vsaj glede miselnosti veliko drugačna. Tam vsak igra in uživa v igri in ne išče, kako bi lahko goljufal vsako minuto, ko pa ga najdejo pri teh nepravilnostih pa pride do teorij zarote, če ga nobla nasprotni igralec, je le ta goljufal, če mu uniči noble je zopet goljufal, , pred kratkim sem bral kako se je nekdo pritožil, ker je igralca napadlo pleme in se je bil hud boj, ko pa je bil igralec praktično premagan je dobil ban, vrjetno zaradi kakšnih nepravilnosti pri branjenju vasi, pa so se iz tega plemena začeli bunit, da je dobil zato ban, da se ne bo mogel postaviti nazaj na noge, kot da nasprotnik zaradi tega ni mogel dokončat in znoblat igralca, To je pač resničnost slo serverja, igre bolj malo in veliko vika in krika ter zarot, ki opravičujejo neznanje


hmm.... morda na trmo? :D
 

janci89

Member
Reaction score
0
A bi lahko prišli nazaj na temo svet 9?
Ker to vaše prerekanje ter kreganje nima smisla ter konca tudi ne.
 

lev11

Member
Reaction score
0
A bi lahko prišli nazaj na temo svet 9?
Ker to vaše prerekanje ter kreganje nima smisla ter konca tudi ne.

To je tema sveta 9 od samega začetka
da ima nekdo na TW pod prevzem vasi 0+0 * 1
oziroma da je en prevzem vasi manj kakor jih ima
Torej je vas bila podeljena - obrazložitve o nasprotnem ni nihče prejel
Kdo igra ta račun pa je vsem znano
 

DeletedUser

Guest
O pošteni igri na si9.
Koliko igralcev je bilo že v štartu si9 zablokiranih zaradi kršenja pravil? Najverjetneje upravičeno.
Ali pa K44! Samo na karto sveta poglejte kakšen ring barbark je nastal...
Pa naj vsak sam razvije svojo teorijo kako se ustvari nekaj takšnega in če je že videl kaj podobnega na kakšnem tujem strežniku. ;)

Bi lahko temu rekli tipično slovensko? Objestnost, iskanje lukenj in horščev, multiacc, itd... Samo ingame mod bi lahko povedal kaj vse slovenski igralci še niso poskusili, da bi si v igri ustvarili vsakrkšno prednost. Tekmovalnost na višku. :D Nekdo bo pa vseeno profitiral zaradi barbark...
 

DeletedUser

Guest
To je tema sveta 9 od samega začetka
da ima nekdo na TW pod prevzem vasi 0+0 * 1
oziroma da je en prevzem vasi manj kakor jih ima
Torej je vas bila podeljena - obrazložitve o nasprotnem ni nihče prejel
Kdo igra ta račun pa je vsem znano

http://si9.twplus.org/file/player/126132/conquers/

očitno je težko razumet da mogoče stran ni posodobila tega igralca,ali pa je prišlo do kakšne napake. Stara pesem,če česa nemorete razumet je že podpora imela prste vmes, tipično od članov SPQR.
 

jonke

Member
Reaction score
0
pizda ej. a pa morte res skos več igralcev povezovati dejanja v igri z grožnjami v RL? to pa prov niste normalni res ne.

če so vas znoblal, zrušil karkoli, so pač vas. ok bodte jezni, sam ne pa grozit za RL.

in me boli kurac če me banajo, ker tole kar se zdej dogaja (razločim prcanje v glavo z grožnjami) je pa A-B-S-U-R-D

fak.
 

DeletedUser

Guest
pizda ej. a pa morte res skos več igralcev povezovati dejanja v igri z grožnjami v RL? to pa prov niste normalni res ne.

če so vas znoblal, zrušil karkoli, so pač vas. ok bodte jezni, sam ne pa grozit za RL.

in me boli kurac če me banajo, ker tole kar se zdej dogaja (razločim prcanje v glavo z grožnjami) je pa A-B-S-U-R-D

fak.

prijavi tistega,kaj ti grozi pa bo dobil ban,pa mogoče še policijo na dom. Grožnje ki se navezujejo na rl so prepovedane še posebaj če jih napišeš na javnem forumu ali pa igri in se takega igralca lahko prijavi na policijo.
 

DeletedUser

Guest
ja menda neote tak daleč šli z policijo na dom al?haha..lol..nevem splo kaj se kregate če je samo špil to.včasi zmagaš,včasi zgubiš..zivljenje je tako.treba se sprijaznit al kaj=)
 

jonke

Member
Reaction score
0
dodajam še seksualne fetiše..

če me boste banali bom mev jest o tem korist, ker nebom več hodu sm gnit ampak vas bom rajš noblov :D
je pa res tud to, da nism imensko neposredno užalu, ampak je pa v tej temi (se pravi eni sami temi) grožnje od 2 različnih igralcev ki letijo na istega naslovnika.. nevem no.. mogoče pa teli "strašni" "grozitelji" kljub vsemu nimajo pojma v igri, in vse sprevračajo v RL war..
še en mogoče.. mogoče bi biv njihov "zlati" poklic, poklic učitelja, ne pa igralca igric. se je nekej časa nazaj govoril o izvršitvah spolnih uslug učenk, da so nardile predmet.. in če bi bli res učitelji.. ja glej ga zlomka je pa še moj "dodatek dodajam še seksualne fetiše.. " pokrit.. in "vsi" bi bili lahko veseli.. ampak sej res.. sej smo slovenci.. bodmo depresivni pa zamorjeni še naprej.. taki smo.. spremenit se očitno neznamo..
 

DeletedUser

Guest
ja menda neote tak daleč šli z policijo na dom al?haha..lol..nevem splo kaj se kregate če je samo špil to.včasi zmagaš,včasi zgubiš..zivljenje je tako.treba se sprijaznit al kaj=)

kot sem rekel, grožnje,ki se navezujejo na rl so kaznivo dejanje. Je pa odločitev od CMja in igralca kateremu se je grozilo če bo obvestil o tem policijo ali ne.
 

DeletedUser

Guest
splo nevem kaj se kregate..sej pa dejanja vse povejo=)čakimo še pol leta in bomo vidli situacijo na svet9...da vidimo ki bo kdo in dalje pol se menimo kdo je koga premago in je bolši intd...zaj pa kaj veselega napišite pa je=)da se spoznamo malo=)ajt primer temo kak vam gre na svet9=)
 
Top