Pogovor o svetu 9

jonke

Member
Reaction score
0
jest se nism z nobenmu kregov v zgornjih postih. samo mi ni kul da si grozijo vsepovprek.. in nism govoru za si9, ampak na splošno.. ker predno bom na si9 začev noblat, bom že zdavnej nehov igrat :)
 

DeletedUser

Guest
hmmm..zdej je blokiran kalimero..zdej pa ne vem..oškodovan sem v obeh primerih
ne morem ga zdej nazaj napadat
prej me je on napadu pa uniču neki vojske
kdo bo zdej to povrnu..
v vsakem primeru sem na škodi????

zdele sem na hiro preletu vaše strokovne članke
kaka beda
sej ne morem verjet
koga kurac zanima kdo je igral in kdo naj bi igral na enem računu
to se zmente na skaypu..
nič čudnega da še tu klika 5 igralcu na forumu..
tak da tud jaz ne bom več hodu na forum( ja tud to nobenga ne zanima-sory)
v glavnem ..žalost od žalosti..nisem zamudu nič tud po mesecu dni
 
Last edited by a moderator:

T-Rider

Member
Reaction score
0
Čestitke, daleč smo prišli.. Sicer pa poneumljanje je že standard na slovenski sceni.
Glede groženj v RL pa sem brez komentara, res vrhunsko..

Tale tema je že dolgo časa off topic, in ob vaših povsem neumnih, nevmesnih in otročjih fintah le še kvarite to kar je "dobrega" ostalo, še ena tipična stvar na naši sceni.. Potem pa se sprašujemo kam gre naša država ..

Da ostanem na začetni temi. Razpad TMPja in nova ustanovitev TMPja ob enem pa povečanje skupinice ADT, razširjena in nova vodstva povsod.. Le kakšno "svežino" bo tole prineslo na trenutno zamorjeno 9ko ?
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Javno sem že odstopil s svojega položaja, zato bom temo le zaklenil, in bom pustil da Motorka naredi svoje. Vsekakor grožnje preko spletna niso rešitev, in je res neumno da kakorkoli povezujemo igro in realno življenje. Grožnje so bile zabeležene, kako velika pa bo kazen pa boste izvedeli z Motorkine strani.

L O C K E D.
 

DeletedUser

Guest
Po krajši odsotnosti oz. potovanju na Bavarsko sem zopet na sceni. Odpiram temo - spami pobrisani.
 

DeletedUser

Guest
Po krajši odsotnosti oz. potovanju na Bavarsko sem zopet na sceni. Odpiram temo - spami pobrisani.

...mmm ~ "svoboda govora"... :)

PS
...pa ja ni prišlo tako daleč...
da si/ste moral~i Nemkam in Nemcem "zagovarjati" uspehe na računu Sock Of Death (?)
(ali si/ste imel~i predavanje, kako igrati VP (?))
:)
...samo ironiziram na (dosedanjo) "rdečo nit" te teme...
(obtoževanje, arogantno in nesramno pisanje, itn.)
ker upam, da smo se vsi iz tega (vsaj) kaj "naučili"
 

DeletedUser

Guest
...pa ja ni prišlo tako daleč...
da si/ste moral~i Nemkam in Nemcem "zagovarjati" uspehe na računu Sock Of Death (?)
(ali si/ste imel~i predavanje, kako igrati VP (?))

Ni prišlo tako daleč.
Kvečjemu do prve gostilne in nekaj Paulinerjev in Auguštinov v rokah. :D
 

DeletedUser

Guest
ja kaj bi rad zdaj, medaljo ker si 1nega spucal?

Če želiš, mi lahko daš kakšno iz svoje, kot si predstavljam iz tvojega pripovedovanja, obširne zbirke.

Sicer pa ni bil moj namen kazati svojih uspehov in se z njimi hvaliti. Želim le vzpodbuditi ostale igralce, da bodo napadli Quit!, saj v kolikor sem se pogovarjal z njimi, se vas bojijo...
Želim pokazati, da ni notri samih odličnih igralcev, aktivnih 24/7, prej neaktivnih 24/7...

Pa ne bodi jezen, če sem napisal nekaj resnice ;)
 

DeletedUser

Guest
Če želiš, mi lahko daš kakšno iz svoje, kot si predstavljam iz tvojega pripovedovanja, obširne zbirke.

Sicer pa ni bil moj namen kazati svojih uspehov in se z njimi hvaliti. Želim le vzpodbuditi ostale igralce, da bodo napadli Quit!, saj v kolikor sem se pogovarjal z njimi, se vas bojijo...
Želim pokazati, da ni notri samih odličnih igralcev, aktivnih 24/7, prej neaktivnih 24/7...

Pa ne bodi jezen, če sem napisal nekaj resnice ;)

ma daj, kaj si zdaj misliš da si bog in batina če si 1nega ujel ko ga ni gor? Nevem kje te neumnosti pobiraš,nikjer ni napisano da smo vsi 24/7 aktivni. In ja tvoj namen se je bil hvalit in metat nam pod nos da si 1nega člana sčistil kot da je to nevemkaki dosežek. Nisi prvi in ne zadnji ki je katerega našega spucal. Če bi tvoj namen bil to, kar si napisal nebi na forumu napisal.
 

DeletedUser

Guest
ma daj, kaj si zdaj misliš da si bog in batina če si 1nega ujel ko ga ni gor? Nevem kje te neumnosti pobiraš,nikjer ni napisano da smo vsi 24/7 aktivni. In ja tvoj namen se je bil hvalit in metat nam pod nos da si 1nega člana sčistil kot da je to nevemkaki dosežek. Nisi prvi in ne zadnji ki je katerega našega spucal. Če bi tvoj namen bil to, kar si napisal nebi na forumu napisal.

Kako pa naj ostalim igralcem sporočim?
Ne bom pisal celemu svetu, nimam toliko časa za tole igro kot drugi. Obstaja tudi real life - če si že kdaj slišal za to.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Čestitam Quit!, dobro si znate pomagati! Torej le niste tako nepremagljivi? Sicer pa imate tudi lepo aktvinost :)


http://si9.vojnaplemen.si/public_report/da8c61d382ddbb3111049c6160d31081


Nikjer, ni noben pisal, da smo nepremagljivi.
Nevem, kje si to neumnost slisal pa vseeno.

Kot je napisal ubijalec, nisi ne prvi ne zadnji, ki je spucal kaksnega nasega.

Jaz sem spucal ze ogromno igralcev, pa se z tem ne hvalim, ker je popolnoma brezveze.


To je komaj zacetna faza igranja, in nam gre kar dobro od rok...


Kar pa se bo dogajalo v prihodnosti, pa neve noben...


Kot pa vem, si ti tudi prazen z vojsko, torej nisi z napadom naredil nic. Kvacjemu si le lahko prvi na nobling listi od kakega soseda. :)



lp, Sock of Death
 

DeletedUser

Guest
Ne vem ali znate brati ali ne, ali pač kar nekaj pišete brez, da bi prebrali predhodnje.

Ampak, da se ne bo treba mučiti in zapravljati časa z iskanjem tega, ti bom kar jaz poiskal ;)

Sicer pa ni bil moj namen kazati svojih uspehov in se z njimi hvaliti. Želim le vzpodbuditi ostale igralce, da bodo napadli Quit!, saj v kolikor sem se pogovarjal z njimi, se vas bojijo...

Sedaj že razumeš?
 

DeletedUser

Guest
Hehe, ni vse tako... Kdo pa je rekel, da se vas bojimo, to pa bi res rad videl :D

Scasoma se bo pokazalo, kdo je najboljsi na si9...

Lahko smo to mi, lahko pa tudi kdo drugi, nikoli se neve. :)

Nevem, zakaj napadas male igralce, raje bi mene napadel, pa bi cez noc ostal brez vasice. :)



lp, Sock of Death
 

DeletedUser

Guest
Ti res ne razumeš?
Druge se vas bojijo... Koga bi se pa bal taki mojstri ko ste vi?

Ka bom tebe napado? Si pa mal predauč ;) pa predobr tut
 
Top