Pogovor o svetu 9

DeletedUser

Guest
svoje vasi sem dal haubixu,v tmp pa nisem hotel zaradi tebe a ti je to jasno,da tam ko si ti mene ne bo,si pa tu na9 pokazal vse svoje znanje slovenski selektor s.....l

a res,kaj še ne boš ven spravil. Na 9ki sem končal že kar nekaj časa nazaj,razlog vedo člani Quit! in drugi, ki kaj veljajo. Za razliko od tebe,ki moraš 2duala met da kam prideš, saj sam ne narediš nič, kot 2go pa za razliko od tebe nisem jokal plemenu, da mi morajo na začetku zafilat vas, da me ja nebi kater znoblal, tako kot si ti g. nesposobni.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
a res,kaj še ne boš ven spravil. Na 9ki sem končal že kar nekaj časa nazaj,razlog vedo člani quit! In drugi, ki kaj veljajo. Za razliko od tebe,ki moraš 2duala met da kam prideš, saj sam ne narediš nič, kot 2go pa za razliko od tebe nisem jokal plemenu, da mi morajo na začetku zafilat vas, da me ja nebi kater znoblal, tako kot si ti g. Nesposobni.
__________________


kdo ti je kriv,ce ne znas a ne le na jeziku in pisanju si mocan vse ostalo pa bozja zalost
 

DeletedUser

Guest
kdo ti je kriv,ce ne znas a ne le na jeziku in pisanju si mocan vse ostalo pa bozja zalost

a si prepričan da ne govoriš o sebi? Jaz sem svoje že dokazal, ti pa nisi pokazal nič, razen svoje nesposbnosti in manipuliranja drugih.
 

jonke

Member
Reaction score
0
Pa dajte ze poslat te nuke,ne da sam govorite,dajte se niker niste prebili ne da bi pri meni vi, kar urno da bo celo pleme brez nukov,matjazinho nikoli nisi nikjer kaj vec dokazal,ko na koncu drzal pasjo utico in ti se imas za nekoga prosim bodi rajs tiho a ne

sm reku da se nebom umešavov pa te morm mal podražit ;)

On je vsaj selektor bil ti pa niti v ekipi. Saj je server v angleščini in vsi vemo, da nebi razumel kaj kaj pomeni.
Poleg tega pa nisem končal z pasjo utico... 600k pik ni pasja utica... Seveda na s4 si osvojil svet in kapo dol, vendar dokler ni prišel gal-infra si samo barbare noblal. Sej zakaj misliš, da na s9 barbari rastejo do 1500 pik? Da ne boš vseh pobral.

600k je res kr lepo število, čestitam, in za barbare do 1,5k hahaha lepa.. lepo si predstavu resnico na humorem način kapo dol ^^

še skos pa čakam na odgovor, al pa samo popravek tegale

[SPOIL]
sicer sm opazu na vseh svetovih ampak bom kr tukejle pisov, ker je še najbol živo.. torej.. kaj je to kr nekej pri urjenje z eno nemško razgradnjo al karkol.. "Ausmusterung" , Massen-Ausmusterung. ker če nimaš premiuma itak ni možno kliknit na to, da se ti kej odpre.. je pa moteče.. no usaj mene moti, da je ena svinjarija zravn kt se je ne rabi.. premium račun naj bi odgnal stran reklamno gradivo sponzorjev, da je igranje še bol prijetno, brez reklam, brez vsega.. da je račun tak, kot si ga sam ustvariš.. tega hudiča se pa sploh stran neda dat (usaj ne da bi vedu kuko).. pa je blo že nekej časa nazaj tud nekej nemškega napisanega.. če se kej prov spovnim je blo na mapi pri vaseh, samo kaj konkretno pa nevem, ker je že par mescov umes.. nekje na začetku si8 je blo.. torej.. bi prosu, da se to odstrani, ker kot sm že zgorej napisov v povezavi s premium računom..
[/SPOIL]
 

Flako

Member
Reaction score
0
Otroci, idite v peskovnik in nehajte tukaj smetit in se kregat. Če pa že čutite potrebo po slavi, pa si lahko naredite temo z svojim imenom in imenom tistega s katerim se hočete kregati in se tam zmenita...
 

zahlacar3

In-game moderator
Reaction score
0
še skos pa čakam na odgovor, al pa samo popravek tegale

[SPOIL]Originalen komentar od jonke Poglej komentar
sicer sm opazu na vseh svetovih ampak bom kr tukejle pisov, ker je še najbol živo.. torej.. kaj je to kr nekej pri urjenje z eno nemško razgradnjo al karkol.. "Ausmusterung" , Massen-Ausmusterung. ker če nimaš premiuma itak ni možno kliknit na to, da se ti kej odpre.. je pa moteče.. no usaj mene moti, da je ena svinjarija zravn kt se je ne rabi.. premium račun naj bi odgnal stran reklamno gradivo sponzorjev, da je igranje še bol prijetno, brez reklam, brez vsega.. da je račun tak, kot si ga sam ustvariš.. tega hudiča se pa sploh stran neda dat (usaj ne da bi vedu kuko).. pa je blo že nekej časa nazaj tud nekej nemškega napisanega.. če se kej prov spovnim je blo na mapi pri vaseh, samo kaj konkretno pa nevem, ker je že par mescov umes.. nekje na začetku si8 je blo.. torej.. bi prosu, da se to odstrani, ker kot sm že zgorej napisov v povezavi s premium računom..[/SPOIL]


To se je pojavilo s posodobitvijo na različico 8.4. Bo CM prevedel v slovenščino, takoj ko bo mogoče.
Drugače pa to je :[SPOIL]dodana je funkcija za razpustitev enot, ki omogoča, da razpustite enote, ki jih več ne potrebujete. Namenjena je predvsem za prestrukturiranje enot v srednji do pozni igri. Enote potrebujejo nekaj časa, da so razpuščene. Čuvaji ne morejo razpustiti enot. Za to funkcijo je potreben premium račun.[/SPOIL]
 

jonke

Member
Reaction score
0
je že prevedeno hvala :)

in kuko točno to zgleda?

klikam iz ene na drugo in se samo spremeni urjenje~razpuščanje, čas ko se urijo enote je pa isti..? če bi se lahko kje mal bol podrobno to opisalo :)
 

zahlacar3

In-game moderator
Reaction score
0
Ja preprosto, ko klikneš razpuščanje vtipkaš npr 1000 sulic, in potem se ti te sulice po določenem času uničijo oz. izginejo... nwm, kaj ti tukaj ni jasno...

Drugače pa NE, čas razpuščanja ni enak času urjenja, se pa ta dva časa seštevata. Npr. če daš najprej urit 100 sekir, potem pa razpustiš 100 sulic, boš počakal da se ti najprej izuri 100 sekir...

Še kakšna nejasnost? :)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
jonke moja napaka... Ubistvu v nastavitvah piše tako: barbarske vasi do 1000 točk .... :D Še boljše :D
 

DeletedUser

Guest
Village Points Old owner New owner Date/Time
~004 (431|513) K54 8,298 sMile. [SPQR] calimero [SPQR] 2012-06-21 15:58:13
Devotion 006 (437|506) K54 10,434 sMile. [SPQR] calimero [SPQR] 2012-06-21 02:43:56
Devotion 005 (434|519) K54 5,514 sMile. [SPQR] calimero [SPQR] 2012-06-20 13:32:27
Devotion 004 (441|510) K54 8,306 sMile. [SPQR] calimero [SPQR] 2012-06-19 19:32:46


Hehehe temu se pa pravi egoizem :D
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Ti strasilnik se mi sploh ne javlaj vceraj smo se do solz v plemenu spet smejali na tvoj racun,skini se ze iz mojga posta rajsi kaj v igri naredi kot moji clani in clani quita in ostalih plemen,ne da sam gobec suces in pametujes si pa ja hujsi ko 99 letna baba, ki ima demenco eno in isto kvakas iz dneva v dan se zadnjic, naredi neki v igri pol pa lahk mene blatis,pa bom rekel ja ubijalec me je porazil,do takrat pa zapri svoj neouksen pokvarjen stil izrazanja.


Village Points Old owner New owner Date/Time
~004 (431|513) K54 8,298 sMile. [SPQR] calimero [SPQR] 2012-06-21 15:58:13
Devotion 006 (437|506) K54 10,434 sMile. [SPQR] calimero [SPQR] 2012-06-21 02:43:56
Devotion 005 (434|519) K54 5,514 sMile. [SPQR] calimero [SPQR] 2012-06-20 13:32:27
Devotion 004 (441|510) K54 8,306 sMile. [SPQR] calimero [SPQR] 2012-06-19 19:32:46

Kdo pa je harli99 noblal mi ali vi,ce nekdo da vasi jih da tistemu,ki si jih zeli,tako,da o tem ne pametuj,ce ti ni kaj jasen pa se lahk dobima v na pijaci v Izoli ali Bernandinu sem tam od petka do ponedeljka in tudi ze javno povem,da bom igral v hotelski sobi,da nebi kdo imel pripomb z IP-eji,vsaka vas ob prenehanju igranja ostane v plemenu oz vsak posameznik se odloci,komu bo dal vasi in ni nic izven pravil
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ti strasilnik se mi sploh ne javlaj vceraj smo se do solz v plemenu spet smejali na tvoj racun,skini se ze iz mojga posta rajsi kaj v igri naredi kot moji clani in clani quita in ostalih plemen,ne da sam gobec suces in pametujes si pa ja hujsi ko 99 letna baba, ki ima demenco eno in isto kvakas iz dneva v dan se zadnjic, naredi neki v igri pol pa lahk mene blatis,pa bom rekel ja ubijalec me je porazil,do takrat pa zapri svoj neouksen pokvarjen stil izrazanja.

oprosti, ampak jaz sem svoje dokazal že. Medtem, ko si ti pokazal, samo da se veš za duali in plemenom do konca sveta skrivat.

ce ti ni kaj jasen pa se lahk dobima v na pijaci v Izoli ali Bernandinu sem tam od petka do ponedeljka

tudi če bi mi dal za bencin,da bi prišel dolta,nebi hotel it z tabo na pijačo.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Ne hodi kam do njive dalje ne vec,sicer pa vem kako se pise matjaz in se bom sam povabil na pijaco pri njemu IN BOMO VOZILI SE COLNOM,LEP MALI GLISERCEK NA SLIKI
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Calimero, calimero... Obicna pucalica foruma :D
Neupa z mano speeda, le zakaj ne ?
Farmal bi te ko ovcko, ker tam je samo en ip dovoljen, nema duala nema nicega. :D

Nauci se igrat, in upam da sem te dobro naucil traine posiljat. Ves kaj pravijo, ucenec nikoli ne prekosi profesorja... :p



lp, Grega
 

DeletedUser

Guest
...ce ti ni kaj jasen pa se lahk dobima v na pijaci v Izoli ali Bernandinu sem tam od petka do ponedeljka in tudi ze javno povem,da bom igral v hotelski sobi...

...če še poveš...
če boš šel iz hotelske sobe in kje se boš kopal
...lahko začnem zbirati ponudbe (striktno v premium točkah, ker gre za VP zadevo :))...
da uredim, da Te morski kuža popapca :D
ali kakšna spodobna sirena popelje v globine :D
in da Te ne bo več (ali vsaj nekaj časa ~ odvisno do ponudb) na Svetu 9
[SPOIL]...moram poudariti...
da pišem "on topic",
ker sem bil več kot upravičeno (in za moje pojme tudi milo) opozorjen,
da pišem (tudi) "off topic"
[/SPOIL]
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Kdo pa je harli99 noblal mi ali vi,ce nekdo da vasi jih da tistemu,ki si jih zeli,tako,da o tem ne pametuj,ce ti ni kaj jasen pa se lahk dobima v na pijaci v Izoli ali Bernandinu sem tam od petka do ponedeljka in tudi ze javno povem,da bom igral v hotelski sobi,da nebi kdo imel pripomb z IP-eji,vsaka vas ob prenehanju igranja ostane v plemenu oz vsak posameznik se odloci,komu bo dal vasi in ni nic izven pravil

Harlija jaz nisem noblal, kdo ga je bi mogel tw stats preveriti. Verjetno kak član njegovega ali našega zavezniškega plemena.
Nisem ciljal na to da vi kot SPQR noblate vasice vaših, kar je logično, da jih. Ampak ali niso te vasice boljše, da jih slabši člani plemena noblajo ter "ta boljši" da noblajo sovraga? Na to mi iskreno odgovori. Ali ti ki imaš 23 vasi ne noblaš lažje sovraga kakor en, ki ima 2?

Kar se tiče pjače? Ne mešam vojno plemen z RL... Nimava kaj iskati na pjači. Edino kjer se lahko srečava (če bom igral poleti) je na bojišču oziroma na meji med k44 in k45 (al kaki drugi - govorim na pamet) pa naj tam zmaga boljši oziroma bolj aktiven.
Sicer pa lepo tebi, da boš za vikend na obali, mi študentje pa moramo biti v krajih kjer študiramo pa študirati saj nimamo še časa hoditi na plažo.
 
Last edited by a moderator:
Top