Pogovor o svetu 9

DeletedUser

Guest
A neupas speeda it z mano ? :D
Bi ti tam pokazal kako igramo po tvojem mnenju noobi :p

Ce sem te train ucil na si4 posiljat, kar je zalostno za takega ''boga'' kot si ti.
Same puhle besede so te, a dejanj pa nikjer. :)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
A neupas speeda it z mano ?
Bi ti tam pokazal kako igramo po tvojem mnenju noobi

Ce sem te train ucil na si4 posiljat, kar je zalostno za takega ''boga'' kot si ti.
Same puhle besede so te, a dejanj pa nikjer.



Tak ko si pusil na 4 tak bos tle nic bat
 

DeletedUser

Guest
Prazne besede velikega ''mojstra'' :D
Glasn si vedno, ko pa ti predlagam speed, pa neupas. :p

Mah brezveze se je z tabo ubadat, sej sam vidis.


lp
 

DeletedUser

Guest
bi lahko vidva nehala? calimero ti raje pazi na svoje besede boš še en bann dobil. Nevem kaj ima s4 veze z s9 samo mi je vseeno zašla sta iz teme in kar je najhuje žalila sta en drugega.
 

DeletedUser

Guest
bi lahko vidva nehala? calimero ti raje pazi na svoje besede boš še en bann dobil. Nevem kaj ima s4 veze z s9 samo mi je vseeno zašla sta iz teme in kar je najhuje žalila sta en drugega.


Kje pa ti vidis, zaljenje v mojih zadnjih postih pa tudi nevem. ;)
 

DeletedUser

Guest
IZ nobene teme nisva sla to je besedni dvoboj velikih,tako da se komarcki ne vmesavajte se ok

Potem pa ti samooklicani bog izstopi iz debate. Ker od VELIKEGA nimaš niti v-ja. Iskreno povedano mislil sem, da si dozorel po par pogovorih na s9... Vendar na forumu si še vedno isti. PA odlična kombinacija ti je [NICK]urh p.[/NICK] ko boš pod napadi pusti njemu, da je na računu. Nesposoben do amena... Tinto enega boljših igralcev pa si odslovil.. heh..
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Potem pa ti samooklicani bog izstopi iz debate. Ker od VELIKEGA nimaš niti v-ja. Iskreno povedano mislil sem, da si dozorel po par pogovorih na s9... Vendar na forumu si še vedno isti. PA odlična kombinacija ti je urh p. ko boš pod napadi pusti njemu, da je na računu. Nesposoben do amena... Tinto enega boljših igralcev pa si odslovil.. heh..


Pa dajte ze poslat te nuke,ne da sam govorite,dajte se niker niste prebili ne da bi pri meni vi, kar urno da bo celo pleme brez nukov,matjazinho nikoli nisi nikjer kaj vec dokazal,ko na koncu drzal pasjo utico in ti se imas za nekoga prosim bodi rajs tiho a ne
 

DeletedUser

Guest
Ne govori bedarij, da nismo nikjer prebili.
Ponoblali smo vam vec vasi, kot vi nam... Toliko o tem.


lp
 

DeletedUser

Guest
Calimero, če sem bil pod napadi nisem iskal izgovorov zakaj ne morem igrati. S1 sem bil med zmagovalci z 600k pikami. Mislim, da ni to pasja utica... Ane gumica, ko si prisal pri 20ih napadih s strani tmp? Pa pisal neumnosti. Tak, da res bodi tiho, ker razen da kažeš svojo primitivnost s tebe res ni nič.
Samo pljuvaš preko nas po forumu. Dej v igri kaj pokaži. Rekrutirat si hotu na naši celini pa smo ti jih ponoblali pol si pa pravil spqr-a ni moja dolžnost.

Veš kaj ti bom rekel, eno tvojo frazo: Vidi se i čudi šta ti QUIT nudi.

Lep dan ti želim.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Calimero, če sem bil pod napadi nisem iskal izgovorov zakaj ne morem igrati. S1 sem bil med zmagovalci z 600k pikami. Mislim, da ni to pasja utica... Ane gumica, ko si prisal pri 20ih napadih s strani tmp? Pa pisal neumnosti. Tak, da res bodi tiho, ker razen da kažeš svojo primitivnost s tebe res ni nič.
Samo pljuvaš preko nas po forumu. Dej v igri kaj pokaži. Rekrutirat si hotu na naši celini pa smo ti jih ponoblali pol si pa pravil spqr-a ni moja dolžnost.

Veš kaj ti bom rekel, eno tvojo frazo: Vidi se i čudi šta ti QUIT nudi.



Ze na enki si pokazal kako pokvarjen igralec in JB KO STE NAS IZDALI,JAZ PA NA KONCU DAL VSE VASI JB OZ HAUBIXU,LE EN BOGI REVCEK SI MATJAZINHO
 

DeletedUser

Guest
Hahahaha vsi smo pokvarjeni le Calimero le on je tale pošten igralec. Kaka krivica se mu godi. :(

Prvo kot prvo JB ti je povedal kdaj vstopi v vojno, če ti nisi mogel enega meseca počakati ti nismo krivi. Če je dogovor, da v vojno se gre 1.9 in ti vstopiš 1.8 ti res noben ni kriv.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Saj nikoli niste vojno stopili skrivali ste se za hrbtom ninje a si pozabil,ce se ne spomnis vprasi urosa,ki sploh noce slisat o kohu in ninji le slepal si se na koncu pa koncal s pasjo utico in se imas za zmagovlca,mej obraz ce ze ne kaj druzga
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Edini, ki je na 1ki pokazal kako pokvarjen igralec je si ti,poleg tega pa si dokazal še svojo nesposobnost. 2X si pobrisal z 1ke, prvič si brisal acc po 20napadih s strani TMP, jaz bi se na tvojem mestu tam v en najbolj temen kot doma skril patiho bil če bi to naredil,poleg tega si tako kot je tvoja navada se tožil da smo kao goljufi pa nevemkaj vse druga še,in si tiste naivne člane svoje prepričal da so brisali račun skupaj z tabo, da ja nebi izgledal preslabo, potem si čez nekaj časa dobil račun v TMP in kaj si naredil? nič,nada,ništa od tebe ni blo nič, potem pa so KOHovci poslali par fejkov na tebe in spet si vzel rep med noge in spizdil,fluxu pa atu pa si neko zgodbo natvezil, in z tedna na teden prestavljal, kdaj se boš kao vrnil,nakoncu ni blo s tega nič.


svoje vasi sem dal haubixu,v tmp pa nisem hotel zaradi tebe a ti je to jasno,da tam ko si ti mene ne bo,si pa tu na9 pokazal vse svoje znanje slovenski selektor s.....l
 

DeletedUser

Guest
svoje vasi sem dal haubixu,v tmp pa nisem hotel zaradi tebe a ti je to jasno,da tam ko si ti mene ne bo,si pa tu na9 pokazal vse svoje znanje slovenski selektor s.....l

On je vsaj selektor bil ti pa niti v ekipi. Saj je server v angleščini in vsi vemo, da nebi razumel kaj kaj pomeni.
Poleg tega pa nisem končal z pasjo utico... 600k pik ni pasja utica... Seveda na s4 si osvojil svet in kapo dol, vendar dokler ni prišel gal-infra si samo barbare noblal. Sej zakaj misliš, da na s9 barbari rastejo do 1500 pik? Da ne boš vseh pobral.
 
Top