Pogovor o svetu 9

DeletedUser

Guest
Jaz pa lisjakovo:eek:

Moral te bom razočarati, ampak lisjak ni ze dolgo viden.. Če bi temu tako rekli :) No upam da se bo prijavil.. Ker tedaj bo vsaj trojica sestavljena :) Hondasaki, lupckamijedala in nino222 :D
 

DeletedUser

Guest
Hehehe tak ti praviš.. Nikoli se še nismo noblali med seboj, ampak vse je enkrat prvič :) Svet se je šele začel in tukaj se lahko zdaj izkazete in ponovite Si4 ali pa kot pleme KOH na si7, zgodovina se dvakrat ne ponavlja :)
 

DeletedUser

Guest
Vem le da je bila prva svetovna vojna od leta 1914-1918 pa da se ne more ponovit :) lahko je le 4 ali 5, prva nikoli več :D
 

DeletedUser

Guest
Pa dobro ne razumem kaj hočeš z tem povedat.. Ker preden boš ti lahko mene pofarmal.. Boš moral vsaj eno leto vojno plemen igrat da boš lahko z nukom prišel do mene :)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Nauci se brat. komu je post bil namenjen,ti si frikson,pisal sem mafijasu oz.odgovoril.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Nauci se brat. komu je post bil namenjen,ti si frikson,pisal sem mafijasu oz.odgovoril.

Saj se ni edini prijavil na si9 zaradi tebe, očitno te hočejo vsi znoblat al pa pridruzit, kaj pa vemo :)
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
TAle svet a bo že zej se kregate že zej ste smrtni sovražnike ah se vam ljubi.....

P.s. MAm enoo vprašanje: A VI NAČRTNO J.B.TE LJUDI V GLAVO,VODJE?
 

DeletedUser

Guest
Priden si celo buden pa farmaš :D Tak prav neka konkurenca mora bit :) Če je ze tolko fejk plemen. Sem pa vesel da si dobil ime plemena nazaj SPQR.. da se ve kdo je nasprotnik :)

Kje si pa ze videl, da calimero farma? Je skoda barbark :)
 

DeletedUser

Guest
Za tiste ko mate tržnico:

Se da menat surovine v razmerju 1:1 če daš 10pp premiuma? Je to omogočeno?
 

DeletedUser

Guest
...tržnice, sicer še nimam...
vendar glede na to da ni omogočena niti 20% večja proizvodnja surovin, po moje ni niti to

...pa premium zavihek pravi, da je za premium točke moč kupiti (samo) naslednje...
Premium račun
Upravitelj računa
Pomočnik za plenjenje
 

DeletedUser

Guest
...tržnice, sicer še nimam...
vendar glede na to da ni omogočena niti 20% večja proizvodnja surovin, po moje ni niti to

...pa premium zavihek pravi, da je za premium točke moč kupiti (samo) naslednje...
Premium račun
Upravitelj računa
Pomočnik za plenjenje

Tudi sam mislim enako, čeprav nikjer ne piše, da je moč kupiti prepolovitev zgradb - pa se jih vseeno prepolovi - možno, da je enako s tržnico.
 

DeletedUser

Guest
...20% višja proizvodnja surovin in menjava na tržnici...
sodi v isti VP "paket" ~ "verzijo"
(če ni enega, (najbrž) ni drugega :)

PS
...drugod ~ kjer je to omogočeno...
so v zavihku premium te možnosti navedene
(prepolavljanje izgradnje zgradb pa ne)
 

DeletedUser

Guest
Pridno ropamo in se pridno razvijamo. Ampak ne samo na točkah. :)

Haha, kmalu bo več plemen kot igralcev na s9. Fak -.-
 
Top