Pogovor o svetu 9

Red rose

Member
Reaction score
0
VROČA PONUDBA ZA PLEME Quit!

Ker vidim,da vam gre zlo slabo in vas napada in nobla pleme Č-V in nasploh gdo pač stigne vam predlagam,
da postanete nasa uradna akademija,pod mojo kontrolo in vodstvom boste ,če vidim,da napredujete lahko nekoč prisli v mogočno pleme SPQR,
ki je več ko pleme.Če seveda ste zainteresirani me seveda kontakirajte in mi vam bomo pomagali prezivet na tem svetu.

Calimero pa je res dobrega srca :D


Ena sama vasica,pa delaš takšno galamo kot,da ste "boga za jajce prijeli" .Ko sem tole prebirala sem mislila,da ste že najmanj pol plemena prevzeli. Kot je nekdo že omenil, sta SPQR-u že MUNGO in VOLKEC dala vetra :D Pol plemena se mora spravit na dva sama igralca in tile se smatrajo za pleme...JAO...
 

miha.11

Member
Reaction score
0
Ena sama vasica,pa delaš takšno galamo kot,da ste "boga za jajce prijeli" .Ko sem tole prebirala sem mislila,da ste že najmanj pol plemena prevzeli. Kot je nekdo že omenil, sta SPQR-u že MUNGO in VOLKEC dala vetra :D Pol plemena se mora spravit na dva sama igralca in tile se smatrajo za pleme...JAO...


Se strinjam :D Še vedno smo najboljši :D
 

DeletedUser

Guest
Prosim jaz ne igram sveta 9 in tudi če bi ga nebi pod nobenim pogojem šel v SPQR... Osebno sem za Quit!;)
In v mojmu postu piše, če si slabo prebral ali si pozabil vzeti očala, da zaradi ene vasice že nebodo hodili k SPQRu... In tudi če bi Quit! zgublju vojno bi zelo malo igralcev ali skoraj nobeden šli v SPQR... No da nebi šli v SPQR sem za ubijalca 105% prepričan... Potem yoshimitsu tudi nebi nikol šou v SPQR, Sock of Death pa tut čist podrazen nebi šel...:)
(Se opravičujem vsem ostalim, ki jih nisem omenil da nebi šli v SPQR)

yoshi bi šel pa ga calimero noče :(
 

DeletedUser

Guest
Haha.A še kdo pogreša "nofearja"?
 
Last edited by a moderator:

jonke

Member
Reaction score
0
Pod tole se pa podpišem :)

+2 :)


...nič za slabo...
sem Te dojel tudi če ne bi "poudaril"

...veš...
tudi jaz se nisem ravno samo šalil (ali celo mislil kaj slabega) v mojem (prejšnjem) komentarju
...ko znova berem je dejansko odgovor že tam...
po mojem mnenju je velika napaka vseh, ki se želijo naučiti meditacije ali doseči recimo temu "razsvetljenstvo",
da se tega poizkušajo naučiti oziroma doseči
(po mojem mnenju je vse le igra, ki je ne gre jemati (preveč) resno ~ skozi igro (misli, razmišljanja) pa lahko spoznaš marsikaj)
...če pa misliš na kakšne (posebne) substance...
ne vem kaj naj Ti rečem ~ po lastni presoji;
jaz osebno imam raje realnost, tudi ko/če sem v (za nekoga) irealnem svetu
(pri substancah pa ne bi nikoli vedel, kaj je bilo potem realno, kaj pa le posledica "kemije")


...je pa res, da je to daljša tema...
in predvsem off topic ~ bova "kregana" :)


PS
...pa samo kot neke vrste "opozorilce"...
da je vredno vsaj premisliti preden se podaš v "odkrivanje"
...Svetopisemski rek...
da blagor tistim, ki niso videli in so verjeli ~ (dokaj dobro) drži;
ne gre pa vsega in vsakomur verjeti
("modri" pravijo: ne verjemi drugim, ne verjemi meni in ne verjemi niti sebi ~ in si šele v "pravem" "vozilu" :)

najlepša hvala za odgovor :D
 

DeletedUser

Guest
[NICK]jonke[/NICK]

...ni za kaj...
bova našla primeren prostor in odprla novo temo na forumu, za to tematiko :)



[NICK]skopušnik[/NICK], [NICK]Red rose[/NICK] in [NICK]jonke[/NICK] ter ostale/ostali "sopodpisnice/sopodpisniki"

...iz določenega zornega kota se tudi sam strinjam z napisanim in bi se tudi sam lahko podpisal...
vendar Vojna plemen je vojna PLEMEN, kjer se (žal) ne bojuje po sistemu:
iz horde vojske (nekega "plemena") na eni strani izberejo najboljšega in isto naredijo na drugi strani,
potem se pa tedva najboljša pomerita sama na bojišču (recimo v partiji šaha :))
(da ne bi bilo (nepotrebnih) žrtev in da vse žene zvečer dobijo nazaj može (oziroma obratno pri Amazonkah :)))
...vojna ni NIKOLI častna in poštena, itn...

...pozabljate oziroma niste upoštevale/upoštevali...
tudi tega, da se danes vojne zmagujejo v medijih
(in da je tudi komuniciranje z javnostjo in nasprotnikom (lahko) (pomemben) del (zmagovalne) strategije)

...no tega je še kaj...
pa bi bil po nepotrebnem predolg :)
 

DeletedUser

Guest
Malo te je zaneslo iz smeri, ta komentar se navezuje na sporočilo od Korlash, pač ni vse skup bilo citiran, pa nima veze.

No dal si moj komentar sem že mislil da name misliš...:)



Haha.A še kdo pogreša "nofearja"?

Tebe tut že dolgo ni bilo tukaj gor...:)
Si Paradox-a ti na s7 igral al je kdo prevzel račun...:)?
 

DeletedUser

Guest
VROČA PONUDBA ZA PLEME Quit!

Ker vidim,da vam gre zlo slabo in vas napada in nobla pleme Č-V in nasploh gdo pač stigne vam predlagam,
da postanete nasa uradna akademija,pod mojo kontrolo in vodstvom boste ,če vidim,da napredujete lahko nekoč prisli v mogočno pleme SPQR,
ki je več ko pleme.Če seveda ste zainteresirani me seveda kontakirajte in mi vam bomo pomagali prezivet na tem svetu.

Calimero pa je res dobrega srca :D


Hehe - kratek odgovor, zopet bolj dejstva kot kaj drugega.
- napada in nobla pleme Č-V, ena vas, ki so jo (jo niste vi) zavzeli, je prikazana v množini.Zakaj? :)
- nasploh gdo pač stigne - vidiš v naprej, ali je bil to samo preblisk želja? :D
- mogočno pleme SPQR - dobronamerno, takšne izjave imajo zmeraj kontra učinek ;)
- ki je več ko pleme - to "sporočilo" je imelo nekoč (kot prvi!) v svojem profilu napisano pleme, ki je oralo del zgodovine te igre na slovenskih serverjih. Z takimi "sporočili" ne pljuvajte po njihovem spominu (čeprav smo bili takrat na nasprotnih bregovih, si to (z spoštovanjem) dovolim napisati)

Malce pozno sem napisal odgovor, ampak je bilo ( nujno?) potrebno :)
 

DeletedUser

Guest
No dal si moj komentar sem že mislil da name misliš...:)





Tebe tut že dolgo ni bilo tukaj gor...:)
Si Paradox-a ti na s7 igral al je kdo prevzel račun...:)?

Nisem, zakjucil sem na si1, 13.5.2011.Menda celo malo prej.
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Hehe - kratek odgovor, zopet bolj dejstva kot kaj drugega.
- napada in nobla pleme Č-V, ena vas, ki so jo (jo niste vi) zavzeli, je prikazana v množini.Zakaj? :)
- nasploh gdo pač stigne - vidiš v naprej, ali je bil to samo preblisk želja? :D
- mogočno pleme SPQR - dobronamerno, takšne izjave imajo zmeraj kontra učinek ;)
- ki je več ko pleme - to "sporočilo" je imelo nekoč (kot prvi!) v svojem profilu napisano pleme, ki je oralo del zgodovine te igre na slovenskih serverjih. Z takimi "sporočili" ne pljuvajte po njihovem spominu (čeprav smo bili takrat na nasprotnih bregovih, si to (z spoštovanjem) dovolim napisati)

Malce pozno sem napisal odgovor, ampak je bilo ( nujno?) potrebno :)


IGRA NI KONČANA:) , ŠELE ZAČELO SEJE.

S9 NI NIČ DRUGAČEN KOT S4:). EDINO NEKAJ JE DRUGAČE:)....hehe
 

DeletedUser

Guest
IGRA NI KONČANA:) , ŠELE ZAČELO SEJE.

S9 NI NIČ DRUGAČEN KOT S4:). EDINO NEKAJ JE DRUGAČE:)....hehe

...aha...
na Svetu 9 se bodo nehali napadati in vsak~a sam~a bo gradila "sim" vasice,
prevzemale pa se bodo samo barbarske,
ki bodo nastale od tistih, ki se bodo utrudile/utrudili od silne ljubezni :)
...da bo ja trajalo dolgo, dolgo, ... dolgo ~ v neskončnost...
se bodo tudi plemena razpustila, da ja kakšno po nesreči ne ujame vseh skrivnosti :)


...kaj se na Svetu 9 nič več ne dogaja...?
ali so se samo prenehali pogovori o svetu 9 (?) :)
PS
...ali je morda na Svetu 9 "zavladala" "ljubezen"...? :)
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
Ena sama vasica,pa delaš takšno galamo kot,da ste "boga za jajce prijeli" .Ko sem tole prebirala sem mislila,da ste že najmanj pol plemena prevzeli. Kot je nekdo že omenil, sta SPQR-u že MUNGO in VOLKEC dala vetra Pol plemena se mora spravit na dva sama igralca in tile se smatrajo za pleme...JAO...

Vsi se nekaj tu hvalite,da igrte na netu vp vse lepo in prav,ampak se dandanes kekci ne veste kaj je vojna plemen.Pleme je sestavljeno iz 40 ćlanov ,ki tvorijo celoto.Ko vodja plemena ali kordinator napadov doloci tarčo se skupina igralcev loti tarče z namenom,da jo uniči.V plemenu SPQR je pač tako,da igramo timsko slozno in nesebično pomagamo si pri napadih in obrambi in nekje sem prebral,da imamo notranja trenja tu ste v zmoti.Dva sta sama zapustila pleme zato,ker nista sodelovala v plemenski akciji enega pa sem jaz osebno odslovil.Pleme je zdravo in jaz ko doktor tega plemena bom poskrbel, da bo v prihodnje pleme ostalo zdravo in uspešno,rakaste tvorbe bodo unicene.
 

DeletedUser

Guest
No pa je na forumu spet vse po domače, tako kot mora bit. :D

Le tako naprej fanta.

ubijalec, LOL najprej boš moral calimera sprejet v pleme, da ga boš lahko odslovil. Če ne boš prej brisal računa, kot si obljubil.
 

DeletedUser

Guest
No pa je na forumu spet vse po domače, tako kot mora bit. :D

Le tako naprej fanta.

ubijalec, LOL najprej boš moral calimera sprejet v pleme, da ga boš lahko odslovil. Če ne boš prej brisal računa, kot si obljubil.

nikjer nisem napisal da bi ga odslovil, to je nemogoče, ker v moje pleme nebi prišel. Napisal sem da mora sam svoje pleme zapustit,ker je on največja rakasta tvorba.

@gumi koga boš ti poslal rakom žvižgat? Lepo te prosim prišparaj mi vice tvoje.
 

DeletedUser

Guest
haha..eni so pa res glasni=)splo pa ubijalec=)tale bo mogo res nekaj pokazat na vp da ga bomo resno jemali ;))
 
Top