Pogovor o svetu 9

DeletedUser

Guest
haha..eni so pa res glasni=)splo pa ubijalec=)tale bo mogo res nekaj pokazat na vp da ga bomo resno jemali ;))

jaz sem svoje že dokazal na več svetovih, in mi ni treba takim, kot si ti nič dokazovat.
 

DeletedUser

Guest
haha=)vrjamem ubijalec ja=)vrjetno razultat za tvoje pojme biu dober ja..za ostale pa ne nekaj=)nevem kaj pri vsaki temi si najbolj glasen pa se hršiš=)po domače pa tak se pravi..pes ki laja ne krize;)meni res neraiš nix dokazovat=)me niti nena zanima taki razultat al kaj=)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Seveda,si z senkanimi racuni sicer,pa vidim,da flux tle piše pa naj pove,da si bil osebni vohun njegov in smrka in po njihovem naročilu razbil pleme šalabajzeri in so ti za nagrado dali račun klankon, zato lepo prosim nimas kaj pokazat,le 7 vasi na svetu7 in to pasjo utico na devetki.
 

DeletedUser

Guest
hehe..bravo za calimerota=)eto ki sodiš;)in pol se mi tu nekaj hvališ z dokazi iz drugi svetov=)aja raje mam 2 vasi kot pa da se ponizam in sem vohun drugim=)po domače plačan igralec:D
 

DeletedUser

Guest
Seveda,si z senkanimi racuni sicer,pa vidim,da flux tle piše pa naj pove,da si bil osebni vohun njegov in smrka in po njihovem naročilu razbil pleme šalabajzeri in so ti za nagrado dali račun klankon, zato lepo prosim nimas kaj pokazat,le 7 vasi na svetu7 in to pasjo utico na devetki.

#1 Nikoli nisem bil vohun tako ne laži
#2 Račun mi ni bil senkan,dobil sem račun,ki je bil približno enako po točkah kot moj.
#3 ŠB nisem jaz razbil, in nimaš pojma kaj je bilo tako da se ne repenči tukaj. Nisem calimero da bi uničeval pleme,za katerega sem jaz večina dela opravil.
#4 Na svetu 7 sem nehal igrat kar nekaj časa nazaj že tako da si spet brsnil v temo
#5 Ta pasja utica kot jo ti poimenuješ ima več vojske kot si je ti videl sploh na 9ki.

Pa da še vidimo dosežke naše "preljube" gumice:
si1 zbrisal račun in zajebal svoje pleme, čez nekaj časa dobi račun v TMP, dobi 100fejkov in pobriše iz si1. Noblal barbarske in internale.
si4 Spet noblal barbarke in internale preživel do konca samo zarad duala.

Veliki dosežki ni kaj. Tisti,ki kaj veljajo vedo še predobro moje dosežke za druge pa se niti ne zmenim.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
haha=)vrjamem ubijalec ja=)vrjetno razultat za tvoje pojme biu dober ja..za ostale pa ne nekaj=)nevem kaj pri vsaki temi si najbolj glasen pa se hršiš=)po domače pa tak se pravi..pes ki laja ne krize;)meni res neraiš nix dokazovat=)me niti nena zanima taki razultat al kaj=)

Tukaj bi te malo popravil.
Pes ki laja, ni dovolj kuhan.
 

DeletedUser

Guest
...najprej lepo pozdravljam [NICK]Calimero[/NICK]ta z možnostjo govora na forumu...

...če ne motim preveč...
bi se samo "vpletel" z vprašanjem za oba ([NICK]Calimero[/NICK] in [NICK]ubijalec124[/NICK])
(v kakšnih drugih "sovražnih" (besednih) "dvobojih" pa je seveda lahko še za koga drugega)

...kaj ima oni drugi pozitivnega...?
v čem bi ga (morda) (lahko) pohvalil?

(itn. v tem smislu)

...in naj še obrazložim, zakaj vaju to sprašujem...
ker ko tako berem vajin negativizem drug do drugega,
je eno in drugo težko dojeti kot realno oziroma verodostojno (mnenje);
ker se izpostavlja (samo) "slabo" (o nekom)

...upam...
da bosta našla izziv v tem mojem vprašanju in
tukaj zapisala tudi tisto kar vidite dobrega drug v drugemu;
ker še vedno ostajam v prepričanju, da je za vsakogar bolje,
če vidi realno sliko in ne samo "slabe" (ali samo "dobre")


PS
...nisem pa "utopist" ali "ženitna posredovalnica"...
in tudi nimam te želje ali namena, da bi vaju dva ali kogarkoli in kakorkoli združeval (ali pomirjal)
...res pa je tudi, da "verjamem" oziroma (preverjeno) vem...
da (VP) strategija bojevanja med naj~boljšimi omogoča (tudi) (naj)slabšim,
da medtem rastejo in se krepijo
...če iz tega zornega kota izvlečem sklepanje...
ali je res tako dober/dobra upravitelj~ica nekega računa za samo uspešnost računa,
ki se "izgublja" v bojevanju z nasprotnikom, kjer bo "danes" on~a recimo prevzel~a eno vas drugi/drugemu,
"jutri" pa ona/oni druga/drugi
...in ali je res tako dobra/dober vodja plemena (kot si morda misli)...
ko/če "za~pelje" pleme v podobno vojno oziroma bojevanje, ko/če (še) ni čas za to
(da ne govorim, ko/če še morda to počne še zaradi kakšnih osebnih "zamer")


...morda se motim...
vendar menim, da če bi najprej sama sebi odgovorila na moje vprašanje,
bi bilo vajino besedno dvobojevanje potem le še zanimivejše in koristnejše najprej za vaju dva;
posledično pa tudi za bralke in bralce


...se pa že vnaprej opravičujem...
če se bo komu zdel ta prispevek neumesten
(in se tudi strinjam, da nihče (od vaju) ni "dolžan" deliti na forumu svojega (realnega) mnenja o nekom ali nečem)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Zal buco lazi o meni imam preko glave in moje poslanstvo v igri je, da demantiram te lazi ki trosijo o meni,da pleme Spqr ŠE ENKRAT POPELJEM V HRAM SLAVE s tem bom opral svoje ime in s ponosom rekel,da sem premagal s pomocjo plemena tako imenovane profije.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Zal buco lazi o meni imam preko glave in moje poslanstvo v igri je, da demantiram te lazi ki trosijo o meni,da pleme Spqr ŠE ENKRAT POPELJEM V HRAM SLAVE

...razumem Tvoje "poslanstvo" in tudi vzroke...
(sklepam, da jih ima gotovo tudi [NICK]ubijalec124[/NICK])
"bistvo" mojega vprašanja pa ni v tem, zakaj je tako kot je (med Vama),
ampak da dokler se samo "opisujeta" v negativnem smislu,
ne Vidva in nihče od zunanjih bralk/bralcev oziroma opazovalk/opazovalcev nima realne slike

...če bi Vaju dejansko imel namen hecati ali dražiti, bi samo napisal...
ko/če (in dokler) se dva kregata, se (še) "ljubita", le da tega ne opazita;
in čeprav vem, da je to napisano resnica ~ vem da bi jo razumela zgolj kot zbadanje

...kot sem napisal...
nimam pa nobenega namena, kakorkoli vplivati na Vajin "odnos" (ali med komerkoli drugim v drugem primeru)

PS
...aja ~ po moje velja za oba...
kjer se kregata dva, tretji dobiček ima~jo
(morda tudi taki, ki se Vama zdaj kažejo v "prijateljski" luči)
 

settlers

Member
Reaction score
0
Zal buco lazi o meni imam preko glave in moje poslanstvo v igri je, da demantiram te lazi ki trosijo o meni,da pleme Spqr ŠE ENKRAT POPELJEM V HRAM SLAVE s tem bom opral svoje ime in s ponosom rekel,da sem premagal s pomocjo plemena tako imenovane profije.

Ne sekiraj se,čas bo pokazal svoje,kateri igralci oz.plemena bodo lahko zdržala pritisk ki bo kmalu vsakodnevno prisoten na S9.
In mislim da ima SPQR dovolj kvalitetnih igralcev ki jim vojne niso tuje.
 

DeletedUser

Guest
...kaj ima oni drugi pozitivnega...?
v čem bi ga (morda) (lahko) pohvalil?

(itn. v tem smislu)

nič,razen če šteješ zavajanje naivnih ljudi kot dobro stvar, oz. pozitivno.

Ne sekiraj se,čas bo pokazal svoje,kateri igralci oz.plemena bodo lahko zdržala pritisk ki bo kmalu vsakodnevno prisoten na S9.
In mislim da ima SPQR dovolj kvalitetnih igralcev ki jim vojne niso tuje.

tebi še kaj druga ni tuje, najbolj zahrbtna stvar, ki se je lahko lotiš.
 

miha.11

Member
Reaction score
0
hehe..bravo za calimerota=)eto ki sodiš;)in pol se mi tu nekaj hvališ z dokazi iz drugi svetov=)aja raje mam 2 vasi kot pa da se ponizam in sem vohun drugim=)po domače plačan igralec:D



Po tvojih postih mislim ,da itak nikoli neboš imel 2 vasi :D
 

DeletedUser

Guest
miha.11 malo si se zmoto=)tolk vasi sem meu ko ti na vse slovenski serveri skup=)jaz sem pa meu v enem svetu tolk=)na ta ime nikoli nisem špilo..sem pa drugače igralec z imenom asus=)
 

DeletedUser

Guest
miha.11 malo si se zmoto=)tolk vasi sem meu ko ti na vse slovenski serveri skup=)jaz sem pa meu v enem svetu tolk=)na ta ime nikoli nisem špilo..sem pa drugače igralec z imenom asus=)

to vse razloži,še eden od calimerotovih naivnežev.
 

DeletedUser

Guest
ubijalec=)jaz sem tebe vedno občudovau;)sej bi ti reko da te mam rad :D.nena pa mešaj calimerota..njega nena poznam..spoštujem pa ga normalno..kot vse dore igralce drugje=)realno pa calimero je tuji dovol naredo na vojna plemen:D
 

miha.11

Member
Reaction score
0
miha.11 malo si se zmoto=)tolk vasi sem meu ko ti na vse slovenski serveri skup=)jaz sem pa meu v enem svetu tolk=)na ta ime nikoli nisem špilo..sem pa drugače igralec z imenom asus=)


Dej da nebom s stola padu :D To je možno samo če si imel tok računov kar pa bi reku ,da si jih meu :D Najprej se nauči osnov pol pa men to govor :D

PS:Ene par vodičev je zlo dobrih ,ti priporočam da začneš brat .sploh pa smo že čisto mimo teme :D
 
Top