Pogovor o svetu 9

DeletedUser

Guest
Kaj zaj mislis da tisti ki so v plemenu Quit so ze uradni zmagovalci? Da igrajo posteno vemo vsi in nas ne zanima (vsaj mene ne) koliko točk imajo in da jim je pleme SPQR za hrbtom.

"Če vas nekdo prevzameš še ne pomeni da goljufa. Pač je bolši."
povej mi enega ki je reku da goljufajo ker so ga prevzeli.

Nikoli se ni govorilo da pleme quit goljufa govorilo se je da goljufa Stock of death. Vedel sem da ne goljufa ker so ga igrali trije vrhunski igralci. Govorilo pa se je zaradi tega ker je vodil konkurenco za 3k tock (ce se prav spomnim). pac to je preteklost Quit je trenutno prvi vendar da bodo osvojili svet se pa bodo morali kar precej potruditi.

Lp Taho



Pleme Quit!, se dalec ni zmagovalec serverja. Tako kot tudi SPQR ne.
Glede tock, z tem se ne obremenjevat kaj prevec, SPQR ima par takih igralcev, ki bodo brisali po prvih valih napadov. :)

Glede ''goljufanja'' na racunu Sock of Death, je bilo veliko recenega, vendar pa se nikoli ni gor goljufalo. :)

Ko se je bil ta acc igran v trialu, je bil racun dalec na prvem mestu.
2. pa 3. na lestvici skupaj, nas nista dohajala. :)



lp, SofD
 

DeletedUser

Guest
Pleme Quit!, se dalec ni zmagovalec serverja. Tako kot tudi SPQR ne.
Glede tock, z tem se ne obremenjevat kaj prevec, SPQR ima par takih igralcev, ki bodo brisali po prvih valih napadov. :)

Glede ''goljufanja'' na racunu Sock of Death, je bilo veliko recenega, vendar pa se nikoli ni gor goljufalo. :)

Ko se je bil ta acc igran v trialu, je bil racun dalec na prvem mestu.
2. pa 3. na lestvici skupaj, nas nista dohajala. :)



lp, SofD

No no no ne pretiravaj... :p Nekateri delajo train, drugi pa noblate z dvemi :D
 

DeletedUser

Guest
Profilni napis igralca Kobarid clana SPQRa:

Osebno besedilo
-Prepovedano je imeti skripte, ki pošljejo več kot en napad na klik.

-Prepovedane so skripte, ki avtomatično pošiljajo enote.

-Prepovedana je uporaba skript ali orodij, ki klikajo na gumbe »napadi«, »okrepi« in potrditvene »OK«. To mora vsak igralec narediti brez skripte.


Kobarid, nehaj se smesit.....150ms trein se posle z opero (t-trin) brez kakersnih koli prepovedanih skript, vse kar rabis so hitri prstki :)
 

DeletedUser

Guest
Profilni napis igralca Kobarid clana SPQRa:

Osebno besedilo
-Prepovedano je imeti skripte, ki pošljejo več kot en napad na klik.

-Prepovedane so skripte, ki avtomatično pošiljajo enote.

-Prepovedana je uporaba skript ali orodij, ki klikajo na gumbe »napadi«, »okrepi« in potrditvene »OK«. To mora vsak igralec narediti brez skripte.


Kobarid, nehaj se smesit.....150ms trein se posle z opero (t-trin) brez kakersnih koli prepovedanih skript, vse kar rabis so hitri prstki :)

Zakaj bi pa rabil hitre prstke, če opera vse naredi :) Kdor zna zna :D :D :D

Drugače je pa kobarid, razred "ZASE": ( Pa še ni slišal za nobl traine v 150mps ) :eek:

Lp MIKI
 

DeletedUser

Guest
Ne upam se nič napisat, da ne bo spet komu žaljivo, off topic, neprimerno, itd...
Ta komentar naj si vzame vsak, kot da sem vse povedal in lepo razložil.
 

DeletedUser

Guest
LOKo ja res veliko si povedal z tem komentarjem.

Drugace grega ja veliko je bilo receno ozm. prevec nisem sodeloval foruma ker sem vedel v cem se gre kako heka in kako vam moderatorji posiljajo surovine itd. pac ko je acc se igral mikimuki ste bili res zelo v ospredju vendar sedaj je prenehal in dal moznost tudi drugim igralcem moznost za preboj naprej(ce veste kaj mislim)

Glede tega da bodo igralci SPQR hitro padli je delno res.. vse bo odvisno od soigralcev kako si bodo posiljali okrepitve. Vse ob svojem casu.

Lp. Taho
 

DeletedUser

Guest
Pleme Quit!, se dalec ni zmagovalec serverja. Tako kot tudi SPQR ne.
Glede tock, z tem se ne obremenjevat kaj prevec, SPQR ima par takih igralcev, ki bodo brisali po prvih valih napadov. :)

Glede ''goljufanja'' na racunu Sock of Death, je bilo veliko recenega, vendar pa se nikoli ni gor goljufalo. :)

Ko se je bil ta acc igran v trialu, je bil racun dalec na prvem mestu.
2. pa 3. na lestvici skupaj, nas nista dohajala. :)


lp, SofD

kaj pa je blo dokler sem jas igral :pPP
 

bosko1

Member
Reaction score
0
spoštovani igralci sv9

kar lepo pripravljajte teren,nadgradite vasice na polno,ker ko boško pride na sv9 bo hudič-hehe,malo heca

lep pozdrav vsem in ne pozabite napad je najboljša obramba
 

stepen wolf

New Member
Reaction score
0
:)

Hojla plemenoholiki:)
Moj kratki obisk na svetu se končuje..na srečo sem skor ozdravlen in še pravi čas zapuščam prizorišče:)
Med tem kratkim bivanjem sem spoznal zanimive osebnosti...ene bol in ene manj;-)
Calimero..ti si v skupini..manj:-D
Do dobrega vodje, ki nedvomno si, te loči le malo manj egoizma in časti...sicer smo pa v vojni,
kjer je vse dovoljeno ...tko da se ti skor oprošča:)
Z leti boš dojel..vendar pohiti:)
Vsem mlajšim in mnogo sposobnejšim , pa želim da ujamejo vztrajnost veteranov...
Ravno zaradi tega je ta igra zanimiva...
Pokriva tako mlade kot stare,sposobne in nesposobne..zaletave in premišljene..res lep mix:)
Odkrije pa tut našo naravnanost..predvsem pa čast in poštenje...prav to najbol pogrešam v igri....upam da jo pridobijo tut teli ki je do zdej niso meli:)
Skratka...prelep pozdrav vsem upletenim...vsem plemenoholikom ki uživajo v dobri igri..
Srečno ...se vidimo v naslednji vojni:p
 

calimero

Banned
Reaction score
0
stepen wolf skoda,da si poslusal druge nisi mi dal priloznosti,da me spoznas,meni je pleme sveto in zivim za njega in clani za mene.Pa pustiva to ceprav jaz nimam kakih zamer do tebe si dokazal,da si iz pravega testa imas moj kompliment.Zelim ti vse lepo in mi je zal,da nisi prestopil k meni,da bi en drugemu dokazala zmoto,ki nama je bila vrinjena.Moj poklon na tvojo predstavo na svetu9 srečno
 

DeletedUser

Guest
Hojla plemenoholiki:)
Moj kratki obisk na svetu se končuje..na srečo sem skor ozdravlen in še pravi čas zapuščam prizorišče:)
Med tem kratkim bivanjem sem spoznal zanimive osebnosti...ene bol in ene manj;-)
Calimero..ti si v skupini..manj:-D
Do dobrega vodje, ki nedvomno si, te loči le malo manj egoizma in časti...sicer smo pa v vojni,
kjer je vse dovoljeno ...tko da se ti skor oprošča:)
Z leti boš dojel..vendar pohiti:)
Vsem mlajšim in mnogo sposobnejšim , pa želim da ujamejo vztrajnost veteranov...
Ravno zaradi tega je ta igra zanimiva...
Pokriva tako mlade kot stare,sposobne in nesposobne..zaletave in premišljene..res lep mix:)
Odkrije pa tut našo naravnanost..predvsem pa čast in poštenje...prav to najbol pogrešam v igri....upam da jo pridobijo tut teli ki je do zdej niso meli:)
Skratka...prelep pozdrav vsem upletenim...vsem plemenoholikom ki uživajo v dobri igri..
Srečno ...se vidimo v naslednji vojni:p

Lep pozdrav in polno uspehov v RL, upam, da boš vsaj tam našel družbo, ki spoštuje to kar si napisal, kajti v naši ljubi deželci je čast in poštenje, ena od stvari, ki izumira, če pa misliš, da boš to našel na slo serverjih, si se pa na žalost zmotil, kajti kakor v RL tudi v sami igri še toliko prej raste ego, za njegovo rast, se pa uporablja vse živo in tu čast in poštenje odpadeta. Drugač pa uživej in upam, da boš uspel prekint vez s to igrico, jaz jo nekakor ne morem, čeprav se iz dneva v dan približujem tej odločitvi, pa me vedno potegne nazaj, sam več ko bom igral slo server lažje mi bo prekint.
 

Red rose

Member
Reaction score
0
Hojla plemenoholiki:)
Moj kratki obisk na svetu se končuje..na srečo sem skor ozdravlen in še pravi čas zapuščam prizorišče:)
Med tem kratkim bivanjem sem spoznal zanimive osebnosti...ene bol in ene manj;-)
Calimero..ti si v skupini..manj:-D
Do dobrega vodje, ki nedvomno si, te loči le malo manj egoizma in časti...sicer smo pa v vojni,
kjer je vse dovoljeno ...tko da se ti skor oprošča:)
Z leti boš dojel..vendar pohiti:)
Vsem mlajšim in mnogo sposobnejšim , pa želim da ujamejo vztrajnost veteranov...
Ravno zaradi tega je ta igra zanimiva...
Pokriva tako mlade kot stare,sposobne in nesposobne..zaletave in premišljene..res lep mix:)
Odkrije pa tut našo naravnanost..predvsem pa čast in poštenje...prav to najbol pogrešam v igri....upam da jo pridobijo tut teli ki je do zdej niso meli:)
Skratka...prelep pozdrav vsem upletenim...vsem plemenoholikom ki uživajo v dobri igri..
Srečno ...se vidimo v naslednji vojni:p

Ah pa ja, preveč nas boš pogrešal :D
Sicer pa moj " računček " potrebuje dual, saj veš sedaj se prične morje , sonček itd....
Drugače pa ti želim vse lepo ;)
 

DeletedUser

Guest
...mmm...

...ste mi "vzburili" nevrone "filozof(inj)e"... :)
vseeno naj najprej pozdravim vse, ki se "poslavljajo":
"...na svidenje..." :D

...ker naj ne bi bilo (za naše dobro) pomembno kdo nekaj napiše, ampak kaj je napisano...
se prosim ne išči~te v mojem komentarju, kot da na nekoga posamično "ciljam"

...kaj ni "žalostno", kaj s(m)o naredili iz igre...
če so (večinoma) razlogi za "slovo" v smislu "ozdravljenja", "samo~od~rešitve" in podobno;
če s(m)o "nezadovoljne/nezadovoljni" z igro (tudi) zato, ker drugi "igramo/igrajo" drugače, itn.
(ker se pogledi drugih na igranje igre, ne "ujemajo" z našimi/Vašimi tako imenovanimi "moralnimi načeli", itn.)
...vse bolj se da pri~dobiti "vtis"...
da Vojna plemen (vsaj za nekatere) ni več igra;
igra ~ v smislu "užitka", "zabave", "druženja", itn. nenazadnje tudi "samo~spoznavanja" (marsičesa),
v "prostem času", ki naj bi bil namenjen "sproščanju" in ne (dodatnemu) "obremenjevanju"
...nenazadnje, da je (nekaterim) (morda celo) postala (skoraj) edini "smisel (realnega) življenja"...
da jejo in pijejo, itn. (recimo jo/ga tudi "pobožajo", samo (še) zato da bi imel~a pozneje mir za vojno :))
PS
...nikakor ni "nasvet~ek" ali kaj podobnega...
ampak zgolj razmišljanje, da je morda "bolje",
ko/če se zanemari "potreba", "želja" in podobno, po "uspešnosti", "samo~dokazovanju" in podobno,
in se potem "le" (oziroma "samo") igra
(morda se pa šele takrat odpre nova (prava) "dimenzija" (te) igre :))
PS, PS~ja
...v "potrditev", da se morda (vsaj) izplača premisliti o tem...
misel oziroma "spoznanje" nekoga, ki na svojem področju (gotovo) sodi med ("absolutno") najboljše
(za katerega je moč upravičeno domnevati, da je vedel, kaj dela in o čem govori :))
Pablo Picasso said:
Vse življenje sem potreboval, da bi se naučil slikati kot otrok.


...za zaključek (da ne bom (spet) pre~dolg :))...
samo "opazka":
...ne vem, če gre "soditi" človeka po tem kako "igra"...
morda še ne "po~zna" "vsega",
morda pa še sam~a ne "po~znaš" "vsega"
(da bi lahko "sodil~a" neko~ga, recimo tudi po "moralnih načelih" in podobno)
PS
...ko/če bi bila Vojna plemen...
edino "prizorišče" za "vojno" in "izražanje" "slabega" ter "vsega" "negativnega",
bi v realnem svetu (najbrž) zazijala praznina :)


...za tiste, ki jim ostaja "cilj" "umiranja"...
predvsem "uspešnost", ki jo "ponuja" Vojna plemen
(vnovič) priporočam Umetnost vojne ~ Sun Tzu
(ki je z uporabo "domišljije", uporaben priročnik za "vojne" vseh vrst)

...vsem ostalim...
ki bi rade/radi nekaj "več" ~ ki Vas zanima ali je "umiranje" lahko (tudi) "življenje",
Človek je več kakor nje~gov (VP) račun (na Svetu 9 :))


...lep dan...
 
Top