Pogovor: Praznični SPEED turnir

underguns

Member
Reaction score
0
samo se bunite folk kak ni to vredu pa tisto itd. to je komaj 2. slovenski speed zato tudi vrjetno precej težav. Pa idite špilat na francoske speede al pa španske, začnete z vasjo po 6-9k pik, odvisno od speeda pa se cez 10 minut ze koljes na polno. Traja min. 3h. Sam sem ga vceraj pa danes igral pa se ti zmeša polek, meni se je že vrtelo skoraj. Z enim sma si vasi izmenjavala kot po tekočem traku, pol pa sem obupal. Če vam kaj nepaše pa vam slovenski speedi niso všeč pojdite drugam igrat na tuje speede vam bo vrjetno bolj všeč. Ampak vseeno je neki večji čar igrati na slovenskem, pa magari ni v nulo porihtan.
 

underguns

Member
Reaction score
0
vsakih par urc se vam francoski odpere, pa tam špilajte če čete. Takih ko se samo bunit znajo igrat pa ne na slovenskem speedu nerabmo.
 

underguns

Member
Reaction score
0
Zato pa najprej pocakaj da vidis kak se bo razvilo pa se pozneje pridruzis tja kam se ti najbolj primerno zdi, ali pa se z prijatelji zmenis in mas svoje pleme. Sploh ni neke sile glede tega. Slovenski speed je zaenkrat čist vredu, z večjo količino speedov pa bodo izkusnje z speedi vedno bolj naraščale in vedno manj bo napak. Zdaj še samo plemenske novice falijo pa bo :D
 

Chopper

Member
Reaction score
0
lhy5.png


:D
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
vsakih par urc se vam francoski odpere, pa tam špilajte če čete. Takih ko se samo bunit znajo igrat pa ne na slovenskem speedu nerabmo.

Ne bit lolek. Sem preigral več speedov kot jih boš ti kdarkoli. Polovica sploh vedela ni za njih, ko smo mi "branili slovensko čast" na championshipu, takrat še neizukušeni, ker smo se vsi takrat prvič srečali z tako hitrostjo in vsem, pa smo se vseeno uvrstili naprej. Noben se ni bunil, samo povem, da se je speed 10krat resetiral in da je mene minilo. Vso srečo ostalim pa da zmaga najboljši;) Itak;)

LP
N
 

woley837

Member
Reaction score
0
banshe, si zmagovalec? važno da si zase prvak, nima veze če si resnični prvak knede?

drgač smo pa mi- najboljše pleme na svetu v novem razmerju in sicer v zavezništvu z podporo ;)
 

Chopper

Member
Reaction score
0
banshe, si zmagovalec? važno da si zase prvak, nima veze če si resnični prvak knede?

drgač smo pa mi- najboljše pleme na svetu v novem razmerju in sicer v zavezništvu z podporo ;)

Javno razglašeno :D Hjoj, oči so vedno manjše.
 
Top