[Pogovorna tema] Nastavitve novega sveta

friks0n

Member
Reaction score
0
lahko bi bilo prej znano, da ne bomo za brezveze čakali; zakaj takšna skrivnost pa ne razumem, očitno bo spet peskovnik! že sedem jih je, pa še ni dovolj, če bo prepolovi, potem me ne bo, vsaj to lahko prej poveste.

Ja glej ninja. če ni prepolovi ni zasluzka za Slo serverje... samo še manjka da lahko izurjanje vojske prepolovis in da stane 100 PP... pol bodo šele dnarji leteli...

lp
 

DeletedUser

Guest
Ja glej ninja. če ni prepolovi ni zasluzka za Slo serverje... samo še manjka da lahko izurjanje vojske prepolovis in da stane 100 PP... pol bodo šele dnarji leteli...

lp


Zdaj si jim dal idejo :eek:
 

itiito

New Member
Reaction score
0
Jaz imam samo en predlog - prošnjo. Podvojite ceno premiuma ali dajte za si8 400PP na mesec. Če je že tolk na denarju. Ne pa uničit osnovnega principa "fair play" ko imajo vsi enake možnosti za uspeh ne glede na to koliko kdo plača. Plačevanje naj le olajša igranje ne pa omogoča hitrejši napredek.
Veliko nas tako misli in dolgoročno bi bilo tudi za inno boljše, saj nebi zaradi takšnih zadev izgubljali vse več igralcev.

Konec s prepolavljanjem časa gradnje!
 

DeletedUser

Guest
Jaz imam samo en predlog - prošnjo. Podvojite ceno premiuma ali dajte za si8 400PP na mesec. Če je že tolk na denarju. Ne pa uničit osnovnega principa "fair play" ko imajo vsi enake možnosti za uspeh ne glede na to koliko kdo plača. Plačevanje naj le olajša igranje ne pa omogoča hitrejši napredek.
Veliko nas tako misli in dolgoročno bi bilo tudi za inno boljše, saj nebi zaradi takšnih zadev izgubljali vse več igralcev.

Konec s prepolavljanjem časa gradnje!

pa ti si totalno zmešan? Take ideje še jim dajaj ja, že tako zadost stane ne da bi še podražili. Če maš ti polno denarja še ne pomeni da mamo vsi.
 

DeletedUser

Guest
pa ti si totalno zmešan? Take ideje še jim dajaj ja, že tako zadost stane ne da bi še podražili. Če maš ti polno denarja še ne pomeni da mamo vsi.

Po moje on misli, da bi premium koštal več zato, da ne bi bi ga manj igralcev porabljalo za prepolavljanje stavb.
 

friks0n

Member
Reaction score
0
Po moje on misli, da bi premium koštal več zato, da ne bi bi ga manj igralcev porabljalo za prepolavljanje stavb.


Slabo on to misli... Najbolje da dajo mesecno 200 PP, pa zraven gratis pomočnika za plenjenje in naj raje podrazijo polovicke na 20 ali pa 50 PP da enkrat prepolovi.... No tam bodo pa res močni denarji...



:):eek:
 

DeletedUser

Guest
brez vere
hitrost 1
hitrost enot 1
pleme 40 do 60 članov
nočni bonus 2x
 

itiito

New Member
Reaction score
0
pa ti si totalno zmešan? Take ideje še jim dajaj ja, že tako zadost stane ne da bi še podražili. Če maš ti polno denarja še ne pomeni da mamo vsi.

Mišljeno je bilo, da so za vse enake možnosti, ne glede na to koliko kdo plačuje ;)
Če že hočejo več denarja pobrat naj ga na drugačen način, ne pa tko kot so sedaj začeli.
Kot so že pred mano nekateri omenjali, postaja zadeva preveč plačniška, če se hočejo it takšno igro, naj dajo čete namesto nabranih surovin na PP točke in bodo samo še tisti z več denarja lahko kaj naredli, ostali pa se lahko poslovimo. Hvala lepa za takšno igro. Bodo na koncu 3je, ki bodo plačali ogromno, avtomatsko osvojili svet, brez da bi sploh kaj igrali.
 

ninja

Member
Reaction score
0
se spet oglašam, očitno bo to eden zadnjih komentarjev na slovenskih serverjih - razlog je preprost - igra postaja nekaj, kar si večina ne želi

nastavitve s8 so točno takšne, kakšnih si večina ne želi, če me bo nekdo prepričal v nasprotno, bom res vesel, vse tisto, kar ovira in onemogoča ter je moteče, ste vključili v s8 - NE GOVORIT, da so nastavitve KLASIČNE!!! ne nas hecat, vas ne podpiramo zato!

na kratko: barbari na 3000, cerkev, prepolovi, morala - a je razmerje 1:20 za prvih 60 dni vključeno? (sama morala ni problematična)

svet, ki bo še eden v vrsti, večino nas že igra na .NET, ostali čakajo s9 ali s11, nekaj jih je na hrvaških serverjih, ostalim pa predlagam, da poskusijo w60, tam je vsaj pravo vzdušje

premium iz s1 bo že nekdo pokuril, pa četudi stavbe prepolavlja, mi je vseeno

je pa bila ekipa vojne plemen preveč in predolgo skrivnostna, da bi na koncu bilo kaj iz tega, osebno pa tudi nisem pričakoval kaj resnega, čeprav sem upal...se je pa igra spremenila v "kr neki" :D

uživajte v klikanju
 

rfaric

Member
Reaction score
0
se spet oglašam, očitno bo to eden zadnjih komentarjev na slovenskih serverjih - razlog je preprost - igra postaja nekaj, kar si večina ne želi

nastavitve s8 so točno takšne, kakšnih si večina ne želi, če me bo nekdo prepričal v nasprotno, bom res vesel, vse tisto, kar ovira in onemogoča ter je moteče, ste vključili v s8 - NE GOVORIT, da so nastavitve KLASIČNE!!! ne nas hecat, vas ne podpiramo zato!

na kratko: barbari na 3000, cerkev, prepolovi, morala - a je razmerje 1:20 za prvih 60 dni vključeno? (sama morala ni problematična)

svet, ki bo še eden v vrsti, večino nas že igra na .NET, ostali čakajo s9 ali s11, nekaj jih je na hrvaških serverjih, ostalim pa predlagam, da poskusijo w60, tam je vsaj pravo vzdušje

premium iz s1 bo že nekdo pokuril, pa četudi stavbe prepolavlja, mi je vseeno

je pa bila ekipa vojne plemen preveč in predolgo skrivnostna, da bi na koncu bilo kaj iz tega, osebno pa tudi nisem pričakoval kaj resnega, čeprav sem upal...se je pa igra spremenila v "kr neki" :D

uživajte v klikanju

se podpisujem res neodgovorno,po 7 svetovih bi pa že res pričakoval nekaj sprememb,sem resno računal na ta svet zdaj me je pa minilo...bomo šli pa mal hrvate futrat....
 

DeletedUser

Guest
Po toliko svetovih bi najraje čez zimo videl speed server brez cerkva in malo večjimi barbikami.
Res je brat veliko nezadovoljstva med igralci. Verjetno so še najbolj zadovoljni tisti, ki ne znajo niti uporabljat foruma, kaj šele Opero nahecat v na pol legalen noble train. :D
 
Top