[Pogovorna tema] Nastavitve novega sveta

DeletedUser

Guest
tudi možno samo od sveta 3 ne napovejo veš točnega datuma in ure ker je zasedenost prevelika mislim preveč igralcev je takrat prijavljenih da bi lahko odprli svet tako da točnega datuma ne bo lahko da se že jutri odpre lahko da že danes vse je možno hehe
 

DeletedUser

Guest
tudi možno samo od sveta 3 ne napovejo veš točnega datuma in ure ker je zasedenost prevelika mislim preveč igralcev je takrat prijavljenih da bi lahko odprli svet tako da točnega datuma ne bo lahko da se že jutri odpre lahko da že danes vse je možno hehe

ne govori norij, ni potrebno da spet 3dni prej samo zvemo, tako kot smo za 7mico. Pa dvomim da je zasedenost prevelika, če pogledam samo po si7 vidim da je veliko premalo igralcev.
 

DeletedUser

Guest
ne na svetu 3 saj pomoje se svet tisstega dne ni odpru ker je bila zasedenost prevelika morda je bil to samo izgovor

no sej pr usakmu svetu so težave smo že navajeni
 

DeletedUser

Guest
Predivdevam da bo odprt ob zacetku "krompirjevih pocitnic" . 3 dni prej pa je dovolj da se napove nov svet za vsakogar.
 

DeletedUser

Guest
Mja no, jaz menim da če si resen za si8, bi si že sedaj lahko sestavljal premade ali podobno, pač ker odpretje ni tako daleč ane.
Tako da tudi če bi en teden prej napovedali odpretje, ti ni treba lovit članov ki bi šli v premade, ampak maš problem pod streho, zdaj odvisno res kaj eni delajo med časom, ko napovejo server in do odpretja.

Jaz osebno nimam kaj delati že te 3 dni. Samo tok da vem da sem pač tist dan bolj na preži kot ponavadi.
 

DeletedUser

Guest
predlagam da ne napoveste začetek sveta 8 res bi blo nepravično

ampak če napoveste bo ponovno kakšno predstavljanje

za svet 4 ali 5 sem bil doma ker sem čakal na svet na zadnje ga prestavite za 3 dni
 

DeletedUser

Guest
pa kaj ti češ če sem bil obseden in še bol na začetku saj sem videl kdaj se je tba prjavt
 

DeletedUser

Guest
Se sploh splača na tvojem mestu tolk čakat? ne verjamem, da si neki pro, ki mu je važna vsaka minuta farminga :)
 

DeletedUser

Guest
A tukaj je govora o s8? Saj se še s1 ni zaključil.

Dajte en svet naredit po naših željah, plačam dvojni premium, samo da ne bo prepolovi, pa zaščite 60 dni za tiste, ki imajo razmerje 1:20, barbari do 1000 pik, pa brez cerkve! Hitrost 1, enote 1. Vse ostalo kot vam paše. Samo ne mi vedno nastavit orožje za lokostrelce na konjih!
 

akasha

New Member
Reaction score
0
vse kar je ninja napisal je pravilno, le glede predmetov... Bi blo fajn da naredite da vsi dobijo plemenico kot zadnji predmet.... :)
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
A tukaj je govora o s8? Saj se še s1 ni zaključil.

Dajte en svet naredit po naših željah, plačam dvojni premium, samo da ne bo prepolovi, pa zaščite 60 dni za tiste, ki imajo razmerje 1:20, barbari do 1000 pik, pa brez cerkve! Hitrost 1, enote 1. Vse ostalo kot vam paše. Samo ne mi vedno nastavit orožje za lokostrelce na konjih!

To so tvoje želje za svet 8 ;). Vsak uporabnik ima drugačne, zato bomo upoštevali samo najbolj želene. Mislim, da bo vsak uporabnik dobil nekaj za sebe.
 

ursula99

New Member
Reaction score
0
če bi lahko namesto določeno število sorovin za plemiče (npr 20000 lesa,15000 gline in 12500 zeleza) morali da bi samo neko število sorovin za nekega plemiča(1mio katerekoli sorovine)
npr: 1 enega plemiča rabis 1 mio sorovin
das 0.6 mio gline 0.3 lesa in 0.1 železa
 

DeletedUser

Guest
zdajle sm izpolniv novo anketo ki ste jo dali..pa sej je vse okej pa vredu samo res pa nerazumem zakaj je možnost LOKOSTRELCI DA ALI NE..vem da grejo bol napadalnim igralcem naživce zaradi večjih izgub ampak morate vedet da so lokostrelci ključni del obrambe in eden bolših enot za tiste ki imajo rajši več obrambnih vasi oz. so bol obrambno usmerjeni kot sm naprimer tudi jast tako da sm odločno za lokostrelce..ker če se gremo tko pol jst predlagam da ni sekir pa da vidmo..čeprav je mogoče res da se da lokostrelce lažje dopolnt z mečevalci pa sulicam kot pa sekire z kakšno drugo enoto ampak še vseeno ostajam pri tem kar sm napisal in upam da boste mal premislni..
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
če bi lahko namesto določeno število sorovin za plemiče (npr 20000 lesa,15000 gline in 12500 zeleza)
Žal cen enot/zgradb ne bomo spreminjali.

pa sej je vse okej pa vredu samo res pa nerazumem zakaj je možnost LOKOSTRELCI DA ALI NE
Lokostrelci so enota dodana s kasnejšo verzijo igre in so zato lahko onemogočeni. Nastavitve bodo določili uporabniki sami.

mene interesira hitrost v novem svetu
Nastavitve bodo znane skupaj z datumom odprtja sveta 8. Takrat bomo tudi prikazali (grafično) rezultate vseh anket.
 

DeletedUser

Guest
Lokostrelci so enota dodana s kasnejšo verzijo igre in so zato lahko onemogočeni. Nastavitve bodo določili uporabniki sami.


aha ok tega nism vedu čeprav sm klub temu za lokostrelce :)
 
Top