[Pogovorna tema] Nastavitve novega sveta

DeletedUser

Guest
zdajle sm izpolniv novo anketo ki ste jo dali..pa sej je vse okej pa vredu samo res pa nerazumem zakaj je možnost LOKOSTRELCI DA ALI NE..vem da grejo bol napadalnim igralcem naživce zaradi večjih izgub ampak morate vedet da so lokostrelci ključni del obrambe in eden bolših enot za tiste ki imajo rajši več obrambnih vasi oz. so bol obrambno usmerjeni kot sm naprimer tudi jast tako da sm odločno za lokostrelce..ker če se gremo tko pol jst predlagam da ni sekir pa da vidmo..čeprav je mogoče res da se da lokostrelce lažje dopolnt z mečevalci pa sulicam kot pa sekire z kakšno drugo enoto ampak še vseeno ostajam pri tem kar sm napisal in upam da boste mal premislni..

lokostrelce se da čist enostavno nadomestit z hc.
 

DeletedUser

Guest
Svet z lokostrelci pomeni tudi svet z lokostrelci na konjih. Tako da tukej ni delitve napad/obramba.

Vec je kombinacij.

Pricakujem da bo hiter svet, glede na stevilo zacetnikov, ki so glasovali, navadno imajo radi hitrejse svetove, ker se surovine prej filajo...

Glavno je bil prvi del ankete, da ne bo cerkve in velikih plemen, ker če bodo, bo na hitrem svetu možno zmagat v roku enega leta.
 

DeletedUser

Guest
men je bil najbol pri srcu svet 4 bil pa je tut moj prvi svet in zato tut mogoče dost slajši
nastavitve predvsem
hitrost 1,5 je meni idealna
mogoče enote bi lahko ble tut 1,5 amapk tut 1 ni problem
barbarske bi ble mogoče sam do 1000

ostalo je čist uredu..
 

DeletedUser

Guest
Eh men bi blo čisto ok brez lokostrelcev svet pa mogoče brez paladina. Ker imamo 7 svetov že z pa bi lahko 1 probali brez. Drugače pa če nebi bilo prepolavljanja bi blo pa tak super :)
 

DeletedUser

Guest
pa hitrost naj bo čim višja začetniška čim nižja v plemenu je lah 20 igralcev ni cerkve pol mi ja pa že vsen
 

DeletedUser

Guest
Eh men bi blo čisto ok brez lokostrelcev svet pa mogoče brez paladina. Ker imamo 7 svetov že z pa bi lahko 1 probali brez. Drugače pa če nebi bilo prepolavljanja bi blo pa tak super :)

Če bi paladin imel nek vrstni red orožij, kako jih dobivaš bi blo kul. Eni imajo lahko po več mesecev neuporabnega paladina, dokler ne dobijo kake plamenice ali kaj koristnega.

Brez lokostrelcev bi blo kar kul, glede na to da je svet 9 planiran da bo klasičen,... Potem bi lahko potencialen svet brez lokostrelcev bil šele si10,... Morda preveč v naprej gledam :p


pa hitrost naj bo čim višja začetniška čim nižja v plemenu je lah 20 igralcev ni cerkve pol mi ja pa že vsen

Hitrost bi bla meni osebno idealna 1,5 in na tej hitrosti, hitrost enot 1.

Začetniki večinoma želijo igrati take svetove, kot so jih takrat ko jih je vojna plemen navdušila (navadno njihov prvi svet), pri nas pa jih je večina s cerkvami. Vsaj zase vem da še sedaj kar stremim po enakimi nastavitvami kot na world4 iz .net .
Čeprav sem navajen vsega :) Edino cerkve so mi antipatične od same uvedbe.
 

DeletedUser

Guest
Brez morale pomeni, da lahko prevzameš tudi igralca oz. napadaš brez večjih izgub neglede na to kakšna je razlika med točkami.. ;)
 

DeletedUser

Guest
morala naj kar bo..le malo bol strogo naj bo saj imajo zdaj nekativni igralci potuho..pa saj ni treba veliko delat..če nisi dost gor pa dviguj skladišče pa surovinska in zravn delaj vojsko pa vseeno nekaj nastane..
drugače pa ni nekega velike napora klub morali(edino če sploh napast nemoreš),če imaš več kot 20 vasi ti tut morala nedela problemov...vsaj v mojih primerih..vosjka se pa tut obnovi.. :cool:
 

DeletedUser

Guest
Jaz bi še predlagal, da se ukine skupna internetna povezava. Sicer bo vseeno še prihajalo do zlorab ampak bo toliko manj priložnosti, pa tudi čuvanje računov bi prepolovil iz 120 dni na 60 posledično tudi aktivno čuvanje iz 60 na 30 dni.
 

zahlacar3

In-game moderator
Reaction score
0
Tudi jaz bi podal en predlog...
Ne vem sicer če je izvedljivo, ampak meni se to sploh ne zdi pretežko... :)

Ko zavzameš eno vas, lojalnost avtomatsko pade na 25.
Od kje sploh ta številka???

Torej moj predlog je da ko vas zavzameš, lojalnost v vasi postane 1.

lp.
 

DeletedUser

Guest
To se ne bo spreminjalo, zagotovo. Cifra 25 je nekako najbolj optimalna.

Lahko pa utemeljiš zakaj bi dal manj.
 

DeletedUser

Guest
25 je vzeta iz števila lojalnosti, ki jo plemič vzame dol, z lojalnostjo na 25 maš še vedno možnost da obdržiš vas če ti nekdo hoče renoblat in se mi zdi čisto vredu tako.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Druga anketa je sedaj zaključena. Vsem sodelujočim se zahvaljujemo za sodelovanje!

Nagrajenci
1. nagrada: fita
2. nagrada: timson7
3. nagrada: črni lev
4. nagrada: Lord X
5. nagrada: KING ASTERIX

Lep pozdrav,
Grobi
 

ninja

Member
Reaction score
0
Nastavitve bodo znane skupaj z datumom odprtja sveta 8. Takrat bomo tudi prikazali (grafično) rezultate vseh anket.[/QUOTE said:
lahko bi bilo prej znano, da ne bomo za brezveze čakali; zakaj takšna skrivnost pa ne razumem, očitno bo spet peskovnik! že sedem jih je, pa še ni dovolj, če bo prepolovi, potem me ne bo, vsaj to lahko prej poveste.
 

DeletedUser

Guest
Še kar se čaka na ta svet 8 :rolleyes:
A imate kakšne probleme z vzpostavitvijo sveta ali kaj? :p
Namreč toliko jih je na tem forumu že govorilo, da pride ven v sredini oktobra, bližamo se pa že sredini novembra...
Lahko prosim vsaj poveste, kdaj približno boste rekli, da pride zdaj ven? Sredina novembra? Konec novembra? Drugo leto? ...

PS: verjetno nisem ne prvi, ne zadnji ki ga to zanima
 
Top