[POGOVORNA TEMA] Veliko tekmovanje s katerim lahko spremenite igro!

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Tekmovanje se bo počasi pričelo! Vsa vprašanja/kritike lahko napišete tukaj.

Lp,
predstavnik žirije
Grobi
 

DeletedUser

Guest
Mogoče bi raje podelili nagrade za prvo tekmovanje preden se dela novo! :)

Katastrofa..
 

DeletedUser

Guest
Ta ideja se mi zdi kar v redu ...
Up. ime: EluneMalibu
Številka predloga: 1
Naslov predloga: Tržnica Paladinovih Orožij
Natančen opis:
Naredili bi lahko tržnico na kateri bi se kupovala in prodajala paladinova orožja. Lahko bi pa se tudi sposojala.kupili bi jih lahko z premium točkami ali pa z zlatniki.


Zakaj bi tvoj predlog uresničili:
ker mislim da je to dobra ideja, saj bi tako hitreje dobili vsa orožja ki nam zelo koristijo.:D
 

DeletedUser

Guest
Ne še.Pisal sem že prejšni teden na kar mi je bilo podano naj obvestim sasuke, ki pa ima že 2 moja maila.
Na tvojem mestu flux jst bi šel na drevo in jokat. Druzga ti ne preostane...


Sicer pa menim da je zelo zanimiva tema igre. Mogoče še sam kaj primaknem :)
 

DeletedUser

Guest
Up. ime:legionar2
Številka predloga:2
Naslov predloga:Premium točke
Natančen opis:Z vsakim zavzemom vasi aktivnega igralca bi prejel 5 premium točk.


Zakaj bi tvoj predlog uresničili:S tem bi se zmanjšalo število prevzetij barbarskih vasi.

To bi nekateri bili preskrblejeni za celo leto z Premiumon :D
 

DeletedUser

Guest
Vseen mislim da je boljši predlog z omejevanjem velikosti kmetije pri barbarih...
 

DeletedUser

Guest
Orginalen komentar od tedwed2
Up.ime: tedwed2
Številka predloga 1
Naslov predloga pleme igralca
Natančen opis
Vsak igralec,ki bi se registriral v igro bi si izbral svoje pleme (npr.Galec,Grk,Rimljan...).Vsako pleme,ki bi si ga izbral bi imelo svoje slabe lastnosti in svoje dobre lastnosti(npr.Galec-lahko bi iz skrivališča ropal 1/4 surovin,njegovi trgovci bi bili na eno polje počasnejši za 2 sekundi.Grki-lahki konjeniki bi imeli 5% boljši napad,skrivališče bi si lahko nadgradili samo do 5 stopnje...)
Zakaj bi tvoj predlog uresničili
Zato,ker se mi zdi zanimivo da bi vsak igralec imel svoje dobre in slabe lastnosti (pri igranju vojne plemen).Igra bi bila bolj zanimiva saj bi z izvidnikom moral prej preverit kakšno pleme je on.Nato pa bi preverili njegove lastnosti in šele potem če bi bilo pametno napasti napadli.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Orginalen komentar od tedwed2
Up.ime: tedwed2
Številka predloga 1
Naslov predloga pleme igralca
Natančen opis
Vsak igralec,ki bi se registriral v igro bi si izbral svoje pleme (npr.Galec,Grk,Rimljan...).Vsako pleme,ki bi si ga izbral bi imelo svoje slabe lastnosti in svoje dobre lastnosti(npr.Galec-lahko bi iz skrivališča ropal 1/4 surovin,njegovi trgovci bi bili na eno polje počasnejši za 2 sekundi.Grki-lahki konjeniki bi imeli 5% boljši napad,skrivališče bi si lahko nadgradili samo do 5 stopnje...)
Zakaj bi tvoj predlog uresničili
Zato,ker se mi zdi zanimivo da bi vsak igralec imel svoje dobre in slabe lastnosti (pri igranju vojne plemen).Igra bi bila bolj zanimiva saj bi z izvidnikom moral prej preverit kakšno pleme je on.Nato pa bi preverili njegove lastnosti in šele potem če bi bilo pametno napasti napadli.

resno preveč igraš travian, sam se mi zdi dobra ideja. ampak ne galci pa te fore. Js bi dal recimo vitezi, barbari,...
 

DeletedUser

Guest
Na tvojem mestu flux jst bi šel na drevo in jokat. Druzga ti ne preostane...


Sicer pa menim da je zelo zanimiva tema igre. Mogoče še sam kaj primaknem :)

Veš kaj mi lahko ne :):p

In ja ne gre se toliko za te 3 točke ampak za princip..nevem zakaj potem navedejo nagrade oz sploh delajo "nagradne igre".. Mogoče bi nardili kakšno "nenagradno igro" ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
musti se sestrinjam s tabo toti predlog je meni tudi zelo dober ce tak pogledam.
 

go.woll

Member
Reaction score
0
-.- Vojna plemen je ZAENKRAR ampak res ZAENKRAT še zelo dobra igra ( najboljša zame na svetu ), bolje kot Tribal wars, lče boste pa veliko spreminjali bo pa zelo BREZVEZNA igra...:O

To je moje mnenje.:)

Lp
 

DeletedUser

Guest
-.- Vojna plemen je ZAENKRAR ampak res ZAENKRAT še zelo dobra igra ( najboljša zame na svetu ), bolje kot Tribal wars, lče boste pa veliko spreminjali bo pa zelo BREZVEZNA igra...:O

To je moje mnenje.:)

Lp

Tribal wars in Vojna plemen je enako.
 
Top