[POGOVORNA TEMA] Veliko tekmovanje s katerim lahko spremenite igro!

DeletedUser

Guest
waw. ta predlog je pa eden izmed najbolših ki sem ga do zdaj slišal! Car si!
 

DeletedUser

Guest
NAPAD NA BARBARSKE VASI mislim da če bi napadel gdo barbarsko vas bi lahko ugrabil prebivalce barbarske vasi in tudi lahko bi ugrabljal brebivalce vasi igralcev in barbari bi te napadali lahko bi pa tudi izboljšali tako da če bi napadel koga bi lahko kliknil na vojaka in bi bil tisti vojak in selahko mačeval z drugim igralcem

fail!, bog ti pomagaj, sam to ti lahko rečem.

btw: če ti ni jasno tisti post nad mojim je sarkazem.
 

DeletedUser

Guest
NAPAD NA BARBARSKE VASI mislim da če bi napadel gdo barbarsko vas bi lahko ugrabil prebivalce barbarske vasi in tudi lahko bi ugrabljal brebivalce vasi igralcev in barbari bi te napadali lahko bi pa tudi izboljšali tako da če bi napadel koga bi lahko kliknil na vojaka in bi bil tisti vojak in selahko mačeval z drugim igralcem

Jap. Lahko bi tud odkupnino implementirali - zahtevali bi jo stealth prebivalci bonus vasi, ki vladajo barbarskim v okolici.

Kaj če bi uvedli VP Natarce s Traviana, čepeli bi v 10% pop bonus vaseh z 3000 katapulti in vsak napad na njih bi pomenilo maščevanje Natarcev z vsemi temi katapulti na eno tvojo izbrano vas :eek:
 

DeletedUser

Guest
Očitno sem zamudil tole tekmovanje :p
Kdo je zmagal in ali se je tekmovanje končalo?:confused:

Lp vsem
 

DeletedUser

Guest
Če je tako pa naj predstavim še svoj predlog:

Up. ime: ToPaT
Številka predloga (št. vašega napisanega predloga): 1
Naslov predloga: Lestvica
Natančen opis:

Na lestvici bi sprogramirali (žal ne vem kako se temu reče-bom poskušal razložiti) tisto črto, ki je na desni strani zaslona in se z njo lahko premikaš gor in dol po strani. Tako nam ne bi bilo potrebno vedno znova pisati številk ipd. Ne bi popolnoma nič posegali v igranje in s tem ohranili prvotni užitek igranja.

Za vse tiste: (To je za lenuhe ipd.) naj povem, da so pri TWju sprogramirali podobne dodatke tudi na prejšni različici 6.0. npr. Stavbe, ki so dokončane, se lahko skrijejo.

Zakaj bi tvoj predlog uresničili: Tako bi omogočili boljše in hitrejše iskanje po bilokateri lestvici.
 
Top