[POGOVORNA TEMA] Veliko tekmovanje s katerim lahko spremenite igro!

DeletedUser

Guest
pa če bi naredili na 1 dan bi še vseeno eni meli 1 leto zato ker to ko ma zaj ninja 307 vasi bi že mel sigurno kakih 300 premium točk al 300 dni bi mel premium
 

DeletedUser

Guest
No moj predlog (če lahko temu rečem tako) je:

NIČ SPREMINJAT!!!!!!!!!!! :D Tak kot je, JE NAJBOLJŠE! Vse kar bi spreminjalo moč vojske, uvajanje nekega denarja , ... JE BREZVEZE! Če pač ne znajo igrat in hočejo, da bi njihova vojska mela večjo moč, se naj naučijno igrat! (ker če se bo kaj spreminjalo na moči med branilcem in napadalcem, bom nehal igrat, ker bojo meli luzeri prednost pred nami, ki znamo. )
 

DeletedUser

Guest
Moj predlog se bi navezoval na vohunjenje s paladinom opremljenim s Kalidovim daljnogledom. Zdaj vidi paladin enot v vasi ter zunanje enote. Zanimivo bi bilo če bi tudi napisalo od koga enote s v vasi. Npr. če ima igralec bunker in da ga vohuniš s paladinom opremljenim s daljnogledom, da ti bi napisalo kdo vse ima enote v tej vasi.
 

DeletedUser

Guest
Za predlog moraš odpret novo temo po Grobijevih navodilih ;)
 

DeletedUser

Guest
samo koliko jaz vem se dogajajo na vojni plemen problemi!
povem da v trenutko nebi blo več dobenega gor.razen tisti keri ste prismojeni.

ej moderatori in tiski kaj pač str lahko povem??
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
No moj predlog (če lahko temu rečem tako) je:

NIČ SPREMINJAT!!!!!!!!!!! :D Tak kot je, JE NAJBOLJŠE! Vse kar bi spreminjalo moč vojske, uvajanje nekega denarja , ... JE BREZVEZE! Če pač ne znajo igrat in hočejo, da bi njihova vojska mela večjo moč, se naj naučijno igrat! (ker če se bo kaj spreminjalo na moči med branilcem in napadalcem, bom nehal igrat, ker bojo meli luzeri prednost pred nami, ki znamo. )

seveda nk maribor12 tak se pravi to je tudi meni bvz:D:D:);):cool:
 

DeletedUser

Guest
Veš kaj mi lahko ne :):p

In ja ne gre se toliko za te 3 točke ampak za princip..nevem zakaj potem navedejo nagrade oz sploh delajo "nagradne igre".. Mogoče bi nardili kakšno "nenagradno igro" ;)

Kaj pa je PNP brez nagrad!
Tokrat bomo vam dali na izbiro odločitev za katero nagrado se boste odločili! Izbirali boste lahko med:
1. NAGRADA: 5 premium točk ali polna skladišča v vseh vaseh ali poljuben forum naziv do konca svojih dni in !
2. NAGRADA: 3 premium točke ali poljuben forum naziv do konca svojih dni!
3. NAGRADA: 1 premium točka ali poljuben forum naziv za 6 mescev


jaz še tudi nisem dobil :eek: :)
 

DeletedUser

Guest
Kaj pa je PNP brez nagrad!
Tokrat bomo vam dali na izbiro odločitev za katero nagrado se boste odločili! Izbirali boste lahko med:
1. NAGRADA: 5 premium točk ali polna skladišča v vseh vaseh ali poljuben forum naziv do konca svojih dni in !
2. NAGRADA: 3 premium točke ali poljuben forum naziv do konca svojih dni!
3. NAGRADA: 1 premium točka ali poljuben forum naziv za 6 mescev


jaz še tudi nisem dobil :eek: :)

si sporočil sasukeju kaj hočeš?
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Vsi, ki še niste prejeli nagrad mi to sporočite na zasebno sporočilo. Premium točke se bodo prav tako pretvorile v nov sistem točk.
 

DeletedUser

Guest
Up.Ime : n0.name
Številka predloga 2
Naslov predloga Novejše enote , prehod obdobja
Natančen opis
1.) Ja že dolgo igram vojno plemen in se mi zdi da mi počasi delujejo dolgočasne enote. Dodal bi kakšne nove enote, mogoče več konjenice ali kakšne tope itd.
2.) Kot sem zgoraj navedel te novejše enote bi lahko potekale iz obdobja v obdobje . . Recimo začeli bi igrati kot nomadi , končali pa bi v prvi svetovni vojni. Se pravi če je igralec dober lahko napada z tanki na konjenico hehe .. Npr. kot igra Rise of Nations :)
Zakaj bi tvoj predlog uresničili
Bila bi bolj zanimiva igra :)
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Up.Ime : n0.name
Številka predloga 2
Naslov predloga Novejše enote , prehod obdobja
Natančen opis
1.) Ja že dolgo igram vojno plemen in se mi zdi da mi počasi delujejo dolgočasne enote. Dodal bi kakšne nove enote, mogoče več konjenice ali kakšne tope itd.
2.) Kot sem zgoraj navedel te novejše enote bi lahko potekale iz obdobja v obdobje . . Recimo začeli bi igrati kot nomadi , končali pa bi v prvi svetovni vojni. Se pravi če je igralec dober lahko napada z tanki na konjenico hehe .. Npr. kot igra Rise of Nations :)
Zakaj bi tvoj predlog uresničili
Bila bi bolj zanimiva igra :)


Mislim da se predlogov ne piše tukaj :D..
 

DeletedUser

Guest
Pol pa idi igrat Rise of Nations. Mislim da sta oba predloga total fail.

Če sem prav razumel lahko vsak daje predlog , veš kaj je predlog ? Če je zate fail si ti tudi en fail. Ne rabš me tukaj popravljat ker nisi noben jack izpadu ok .
 

elvinho

New Member
Reaction score
0
Okej, nisem jack. Damn, to sem si od nekdaj želo :(. Po vrhu sem pa še fail -.-

Glede enot, mislim da je blo že prevečkrat povedano da nebo kaj novega. Glede prehoda iz obdobja v obdobje... Pa veš kolk je programiranja? Pol bi po moje tut taktika mela manjši vpliv tu...
 

DeletedUser

Guest
NAPAD NA BARBARSKE VASI mislim da če bi napadel gdo barbarsko vas bi lahko ugrabil prebivalce barbarske vasi in tudi lahko bi ugrabljal brebivalce vasi igralcev in barbari bi te napadali lahko bi pa tudi izboljšali tako da če bi napadel koga bi lahko kliknil na vojaka in bi bil tisti vojak in selahko mačeval z drugim igralcem
 
Top