Poljaki na s4

Status
Not open for further replies.

hawbix

Member
Reaction score
0
ker so po navedbah nekaterih igralcev zelo aktivni, organizirani ter agresivni, bi mogli imet prioriteto do njih, in pred vsemi vojnami med sabo najprej pospraviti z njimi.

zaenkrat gre za pleme SHEEPS, so izredno aktivni in agresivni na k55 in k54.
 

DeletedUser

Guest
ker so po navedbah nekaterih igralcev zelo aktivni, organizirani ter agresivni, bi mogli imet prioriteto do njih, in pred vsemi vojnami med sabo najprej pospraviti z njimi.

zaenkrat gre za pleme SHEEPS, so izredno aktivni in agresivni na k55 in k54.

Spet stara pesem -.-. Torej naj omenim da Who? nima nobenega namena sklenit nobenega zavezništva z anti poljska zavezništvom, ter da trenutno nimamo nobenega namena se proti njim borit. Dokler se oni ne vtikajo v naše zadeve se mi nebomo v njihove, enako velja za to vašo anti poljska zavezništvo.

LP iz Who?
 

DeletedUser

Guest
hy,mi smo sam opozorili,na svoji celini jih bomo oprali v to ne dvomi,ne vem zakaj vedno mislis,da bi zvami rabimo zaveznistvo,dobro me poslusaj mi vas ne rabimo ,ker smo zbrani dobri igralci iz sveta1,2 in king sage,ce bo kdo jokal za zaveznistvo bodo to druga plemena ne mi.:D
 

hawbix

Member
Reaction score
0
ma sej standard, same babe ste po tujih plemenih, in tukej ni noben prosu za zavezništvo, ampak sm le omenil da bi blo dobro če bi skupej udarli po njih. pač če pa nočete pa nič, jst sam se ne bojim nobenga, pa to tud moje ODA dokazujejo.
 

DeletedUser

Guest
hy,mi smo sam opozorili,na svoji celini jih bomo oprali v to ne dvomi,ne vem zakaj vedno mislis,da bi zvami rabimo zaveznistvo,dobro me poslusaj mi vas ne rabimo ,ker smo zbrani dobri igralci iz sveta1,2 in king sage,ce bo kdo jokal za zaveznistvo bodo to druga plemena ne mi.:D

zakaj le dvomim v tisto v krepkem tisku:rolleyes:

ma sej standard, same babe ste po tujih plemenih, in tukej ni noben prosu za zavezništvo, ampak sm le omenil da bi blo dobro če bi skupej udarli po njih. pač če pa nočete pa nič, jst sam se ne bojim nobenga, pa to tud moje ODA dokazujejo.
a res, vaš zs in ta tema dokazujeta nasprotno. PS: če se ne bojite, zakaj pa potem pišete drugim plemenom da bi se spravli nad poljake? Se bojite da vas bodo 1 na 1 ownali? saj vem da neboste priznali
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
glej,ze na svetu1 sem se marsikaj kaj naučil,tle bom pa ti pokazal,na svetu1 sem igral od februrja,vsi ste imeli dosti,dosti več vasi,vojske na svetu4 pa smo začeli vsi iz nicle,tak da ni noben v prednosti se ti ne zdi moram pa pazit kaj napišem,da se tema ne zapre.:D
 

hawbix

Member
Reaction score
0
jst sem že povedal da se ne bojim nobenga. sam pa meni za razliko od nekaterih ni teško vprašat za pomoč, ti in tebi podobni ste pa na tem forumu sam zato da pljuvate po folku, koristi od vas pa še nikol ni blo.
 

DeletedUser

Guest
glej,ze na svetu1 sem se marsikaj kaj naučil,tle bom pa ti pokazal,na svetu1 sem igral od februrja,vsi ste imeli dosti,dosti več vasi,vojske na svetu4 pa smo začeli vsi iz nicle,tak da ni noben v prednosti se ti ne zdi moram pa pazit kaj napišem,da se tema ne zapre.:D

jp vsak izgovor prav pride. BTW: lahko pišeš kaj hočeš, sam se ta tema nebo dans hitro zaprla. jaz nisem odgovoren za ta forum.

jst sem že povedal da se ne bojim nobenga. sam pa meni za razliko od nekaterih ni teško vprašat za pomoč, ti in tebi podobni ste pa na tem forumu sam zato da pljuvate po folku, koristi od vas pa še nikol ni blo.

a res, hm... potem me pa mora spomin varat.
 

DeletedUser

Guest
ma sej standard, same babe ste po tujih plemenih, in tukej ni noben prosu za zavezništvo, ampak sm le omenil da bi blo dobro če bi skupej udarli po njih. pač če pa nočete pa nič, jst sam se ne bojim nobenga, pa to tud moje ODA dokazujejo.

Vbistvu napaka. Če imaš dober (oz. visok) ODA to najbrž pomeni, da imaš dosti napadalne vojske in da pridno rušiš vojsko svojim sosedom. Veliko napadalne vojske pa pomeni da si zelo šibek v obrambi, torej se verjetno bojiš morebitnih napadov nate.
 

hawbix

Member
Reaction score
0
Vbistvu napaka. Če imaš dober (oz. visok) ODA to najbrž pomeni, da imaš dosti napadalne vojske in da pridno rušiš vojsko svojim sosedom. Veliko napadalne vojske pa pomeni da si zelo šibek v obrambi, torej se verjetno bojiš morebitnih napadov nate.

tukej se pa motiš, jst mam čist zadost obrambe da se branim, ker prva vas je itak mešana tko da lohk poskrbim zase, sicer pa si si v drugem delu odgovoril na prvi del. pridno pucam sosede, in se ne bojim napadov nase ;)
 

DeletedUser

Guest
tako je hawbix,mi smo le opozorili na poljake,komunisti,pa imajo v poljakih priatelje kaj čes.:D
 

hawbix

Member
Reaction score
0
nizka ;) sam se pa strinjam s tabo. ko jih bojo poljaki pa enkrat pičli od odzadej, zahrbtno kot to znajo pa bojo jokal =D
 

DeletedUser

Guest
tako je hawbix,mi smo le opozorili na poljake,komunisti,pa imajo v polakih priatelje kaj čes.:D

rajši se spoprijateljim z dobrimi igralci, pa čeprav so tujci kot pa z nekom, ki rabi pomoč drugih plemen da eno bogo pleme uniči.
Mi v who? ne gledamo na nacionalnost, ampak na skillse.

nizka ;) sam se pa strinjam s tabo. ko jih bojo poljaki pa enkrat pičli od odzadej, zahrbtno kot to znajo pa bojo jokal =D

z poljaki nimamo nobene diplomacije in v nasprotju z vami nimamo nič proti njim. In btw: vi boste prej jokali, ko vas bodo pucali.
 

DeletedUser

Guest
pridno pucam sosede, in se ne bojim napadov nase ;)

Napadov iz strani sosedov se že ne bojiš, to pa očitno ne drži za Poljake ;).

Vglavnem, samo opozoriti sem hotel, da pišeš eno stvar medtem, ko je očitna druga stvar.
 

DeletedUser

Guest
ubijalec,komaj zdaj vidim,da si ena velika nula,ki se v vseh svetovih skriva,za igralci kova kot so ninja,AtaSmrk,paradox vsaka čast tem igralcem,ki nekaj pomenijo ampak ti.......2 liga,ki dela zdrahe in pise komunisticne parole:Dzdaj ti bo dost lazje ker so poljaki isti kot ti:eek:
 

hawbix

Member
Reaction score
0
gumica, edina legenda tule ki drži zame, pa še tvoj stil igranja mi je zelo všeč ;)
 

DeletedUser

Guest
ubijalec,komaj zdaj vidim,da si ena velika nula,ki se v vseh svetovih skriva,za igralci kova kot so ninja,AtaSmrk,paradox vsaka čast tem igralcem,ki nekaj pomenijo ampak ti.......2 liga,ki dela zdrahe in pise komunisticne parole:Dzdaj ti bo dost lazje ker so poljaki isti kot ti:eek:

a res, poljaki so isti kot jaz? In skrivam se? lepo te prosim ne smeši se dalje. BTW: če sem jaz 2ga liga si ti tam ena od 90 do 100.

gumica, edina legenda tule ki drži zame, pa še tvoj stil igranja mi je zelo všeč ;)

:O gumica legenda? A ste padli z lune?
 

DeletedUser

Guest
hy,tudi dejan vidim da je intelegenten igralec kapa dol dejan.Ta lasnost je prirojena,tega se ne da naučit.ubijalcu prdlagam,gleda serijo bedaki in konji,mogoče se bo najdel v njej.......:D
 

hawbix

Member
Reaction score
0
serija je res lepa ja ;) par glavnih igralcev bi se že na tem forumu našlo. sicer pa ubijalec potrjuje moje trditve da je na tem forumu samo zato da pljuva po ostalih.
 
Status
Not open for further replies.
Top