Poljaki na s4

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
serija je res lepa ja ;) par glavnih igralcev bi se že na tem forumu našlo. sicer pa ubijalec potrjuje moje trditve da je na tem forumu samo zato da pljuva po ostalih.

a res, sem še zarad par drugih razlogov. Enega od teh bosta z gumico videla dans še ali pa jutri.
 

hawbix

Member
Reaction score
0
dej ubijalec povej ti meni kaj ti ni jasno? tle sam neki usajaš, tko kot na useh forumih, in se neki pametnega delaš. če si tak car pokaži to v igri, ne pa svojo nezrelost na forumu.

sory sam jst sočustvujem s tabo, itak tvoj odnos do ostalih je na ravni 4 letnega otroka.
 

DeletedUser

Guest
Opa,se ze bojim,ubijalec grozi to je pa resna stvar se tresem ko šiba na vodi.:confused:
 

DeletedUser

Guest
Jap, jz sm te preštudiru in videl obratno, kar drugi govorijo, ubijalec nevem kaj maš tolk proti lahko rečem "vsem" na forumu, ki niso tvoji soplemenjaki? :):D
 

DeletedUser

Guest
a res, sem še zarad par drugih razlogov. Enega od teh bosta z gumico videla dans še ali pa jutri.

In potem bodo začeli govoriti, da je vodstvo sestavljeno tako:
- Vodsvo TW
- pleme TMP :eek:
- vodstvo VP

Ko so že velikokrat, a ne hawbix in gumica?
:D
 

DeletedUser

Guest
dej ubijalec povej ti meni kaj ti ni jasno? tle sam neki usajaš, tko kot na useh forumih, in se neki pametnega delaš. če si tak car pokaži to v igri, ne pa svojo nezrelost na forumu.

sory sam jst sočustvujem s tabo, itak tvoj odnos do ostalih je na ravni 4 letnega otroka.

nebi o tem, komu kaj ni jasno tu. O mojem odsnosu do ostalih pa tud nebi, tisti ki si zaslužijo dober odnos ga dobijo. Sorry ti ne sodiš v to skupino.

Jap, jz sm te preštudiru in videl obratno, kar drugi govorijo, ubijalec nevem kaj maš tolk proti lahko rečem "vsem" na forumu, ki niso tvoji soplemenjaki? :):D

žal te moram razočarat, nimam nič proti vsem, ki niso moji soplemenjaki.
 

DeletedUser

Guest
je pač dvorski norček večjih igralcev,ki sem jih ze prej omenil denycare,ubijalec naj gleda bedake in konje,se bo dosti tega naučil,sicer pa se ga bojim kot lanskega snega,tak je to.:D
 

DeletedUser

Guest
žal te moram razočarat, nimam nič proti vsem, ki niso moji soplemenjaki.

Ne, ubijalec ravno nasprotno, tole me ne moreš razočarat, prav lepo bi bilo tole videt , če drži...
:D
Hmmm, pazi, da te ne bodo poljaki stovkli! :D
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
enkrat sm slišov en vic....
igrata 2 žeblja košarko pa pride hammer in zabije.... Predstavljajte si ubijalca kot hammerja in karkoli boš neumnega izustil te bo on nazaj ZABIL, mogoče neboste usi razumel (pač morš bit mal inteligenten kar pr gumici in hawbixu ne opažam najbljbrez zamere)tak da nevem kaj jokate na forumih da eno pleme sesujete. Poljaki so zame res carji ker majo jajca igrat tukaj čeprov ni njihov jezik pa tut ownajo. Raje bi mel zavezništvo z njimi kot pa jih rukal, pa ne zato ker se bojim ampak ker bi rad videl kak ostali jokate ko vas ownajo.

sicer hawbix nevem kolk izkušenj maš glede tega špila sam ti že zdj povem ko si tisto izjavil na forumu da sesujemo poljake si iz sebe naredil bedaka... Vsak ki usaj malo pozna špil ve da stvari ne grejo tako.

ps: mogoče bo tvoje mass rekrut pleme opravilo kako akcijo na poljake z 10 zavezniškimi plemeni ki jih imate...
 

DeletedUser

Guest
Jap, jz sm te preštudiru in videl obratno, kar drugi govorijo, ubijalec nevem kaj maš tolk proti lahko rečem "vsem" na forumu, ki niso tvoji soplemenjaki? :):D

se podpišem :)

meni se zdi enako...:(
 

DeletedUser

Guest
Prej bodo tebe.

Owned, btw ne igram na s4!!! :D :)
Ubijalec, pazi na hrbet, raje zdaj poglej za seboj, preden dobiš nož v hrbet. :(
Raje, ne podcenuj ostale, no, če bi oni prej mene, ko tebe pomeni, da si takoj za menoj in si noobek, ker sem na repu dobri igralcev, potem sva na istem...
Pa sem mislil, da si dober igralec...
Mislim no...
 

DeletedUser

Guest
Owned, btw ne igram na s4!!! :D :)
Ubijalec, pazi na hrbet, raje zdaj poglej za seboj, preden dobiš nož v hrbet. :(
Raje, ne podcenuj ostale, no, če bi oni prej mene, ko tebe pomeni, da si takoj za menoj in si noobek, ker sem na repu dobri igralcev, potem sva na istem...
Pa sem mislil, da si dober igralec...
Mislim no...

moj hrbet je zadost varen, tako da tebi ni treba skrbet za to. O drugem pa ni vredno komentirat.
 

hawbix

Member
Reaction score
0
lol kakšn mass recrute pleme če ima pleme max 40 članov ^^, si se mal zmotu.

kr se pa ubijalčevega zabijanja tiče pa nebi o tem.

in kr sm reku glede poljakov sm reku, sesuje se jih lohk zlo na hitro, še plemičev ne rabiš za to, verjemi, pa če bi ti poznal špil, bi tud to vedu.
 

DeletedUser

Guest
denycare,spet z moje strani en plus,ko bos zacel igrat svet4 si pri meni dobrodošel,bil sem povabljen v tmp strani skoda da nimam več,tega vabila ker nisem bil povabljen kot dvorski norček ampak kot legenda,preberi kaj je paradox napisal v mojo slovo,to cenim ker me pravi igralci spoštujejo moje vrednote so znane kar bom tudi na svetu4 dokazal:D
 

DeletedUser

Guest
moj hrbet je zadost varen, tako da tebi ni treba skrbet za to. O drugem pa ni vredno komentirat.

Me veseli, da je varen. :)
Nočem izgubit še enega prijatelja... :D
Tisto od drugem res ni vredno komentirat! :(
Mene itak ne skrbi za tvoj hrbet, naprej morem poskrbet za svojega... :D
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
hawbix dejmo razčistit nekaj pojmov...
prvič: NI šans da bi takle amater kot ti poznal bolje špil kot jaz
drugič: na tvojem mestu bi poslušal ubijalca kaj ti napiše oz kak te zabije bi se še kaj navadu ti...
tretjič: max rekrut pleme pomeni lahko tud 40 folka v plemenu če je 40 omejitev
četrtič: povej mi 1 dober razlog zakaj bi poljake uničevov? poljaki ponavadi sesujejo noobska plemena, in se jaz in
posledično drugi ne rabimo ukvarjati z takimi plemeni.
petič: dej povej mi nick na 4 in pleme kje si da vidim če se mi sploh splača tole kar ti pišeš brat...
 
Status
Not open for further replies.
Top