Poljaki na s4

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Hawbix, gumica, deny ...

podpišem se pod vse vaše poste! +1

Ubijalec se že od začetka .si strežnika neprestano skriva za večjimi igralci in igra dvornega norčka.

Ubijalec, deny je čisto prav povedal!

ubijalec nevem kaj maš tolk proti lahko rečem "vsem" na forumu, ki niso tvoji soplemenjaki?
 

DeletedUser

Guest
hawbix dejmo razčistit nekaj pojmov...
četrtič: povej mi 1 dober razlog zakaj bi poljake uničevov? poljaki ponavadi sesujejo noobska plemena, in se jaz in
posledično drugi ne rabimo ukvarjati z takimi plemeni.

Edino kar lahko rečem je:
četrtič: Glej, poljaki so in večina na s4 ne bi radi videli, da bi poljaki nadzorovali svet in bili Elita med elitami, zato...
Če hočete imet konkurenco jih raje pustite samo, da ne bo to predolgo, ker verjemite ne boste jih zlahka uničil...
 

hawbix

Member
Reaction score
0
aljaž najdi me ;)

pa še nism tak amater kot ti misliš, če podcenjuješ ljudi se lohk ornk zajebeš.
 

DeletedUser

Guest
jaz poljake spostujem in vem, da so hudičevo dobri to pa se ne pomeni,da se jih bojim na nasi celini bodo prva smet,ki jo bom počisil.Ptiču je treba krila takoj polomit,da ne more več vzletet.Jaz sem le ostala plemena opozoril,mi se enkrat povem ne rabimo zaveznistva,ker imamo 40 vrhunskih igralcev in to se bo vidlo v prihodosti:D
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
js te ne podcenjujem , ampak te realno ocenjujem...zdj maš 400 pik in si v enem noobskem plemenu k ima 40 članov od tega jih je pol neaktivnih vodja pa je 13 letni otrok ki bi mel z vsemi zavezništvo.... something like TRIBE IW and company...
sm se zmotu ? skor nevrjamem.
 

DeletedUser

Guest
Hawbix, gumica, deny ...

podpišem se pod vse vaše poste! +1

Ubijalec se že od začetka .si strežnika neprestano skriva za večjimi igralci in igra dvornega norčka.

ah še nekdo ki se hoče na hate vagon vključit. -.- Ne zamenjuj me z tabo, tebi niti ni treba igrat dvornega norčka, saj si dvorni norček. Glede skrivanja za večjimi igralci pa tudi nebi razglabljal, ker je škoda besed za tebe

@Aljaž glede hawbiksa: Pleme: CBears Ime:RibaFafalica druga pa boš vedel sam presodit ;)

jaz poljake spostujem in vem, da so hudičevo dobri to pa se ne pomeni,da se jih bojim na nasi celini bodo prva smet,ki jo bom počisil.Ptiču je treba krila takoj polomit,da ne more več vzletet.Jaz sem le ostala plemena opozoril,mi se enkrat povem ne rabimo zaveznistva,ker imamo 40 vrhunskih igralcev in to se bo vidlo v prihodosti:D

Lepo te prosim in potem nas v Who? obtožujete da se ven mečemo. Glede smeti, pa mislim da so poljaki bolj smetarji.
 

hawbix

Member
Reaction score
0
;) o pa si se zmotu in to ornk ;) 700+ pik, pa 13 let tud nimam ;) pa v top 5 plemenu sm, po premaganih sm tud u top 10...tko da nebi o noobih :D
 

DeletedUser

Guest
ah še nekdo ki se hoče na hate vagon vključit. -.- Ne zamenjuj me z tabo, tebi niti ni treba igrat dvornega norčka, saj si dvorni norček. Glede skrivanja za večjimi igralci pa tudi nebi razglabljal, ker je škoda besed za tebe

Glej ubijalec, si jih že uporabil, (besede za nk maribor 12) in nevem zakaj bi se on vključil na hate vagon, če je samo povedal kar je resnica?
To pa so bile res nezrele besede, če bi to jaz rekel še nekako ok, samo pa da ti to rečeš... No comment! :D
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
dobr sm se za kako leto zmotu, sam mi ni jasn kaj misliš glede top plemena 5 :p J-S so tut prvi pa jih do konca septembra nebo več, glede premaganih si pa tak pro sam da vidmo kolk cajta bo to trajal :)

Mark my words... do konca septembra ti povem da boš tako po ranku kot po uničenih nasprotnikih za mano in še za kom drugim, vrjemi da poznam take ''proje'' kot ti =)
 

DeletedUser

Guest
Glej ubijalec, si jih že uporabil, (besede za nk maribor 12) in nevem zakaj bi se on vključil na hate vagon, če je samo povedal kar je resnica?
To pa so bile res nezrele besede, če bi to jaz rekel še nekako ok, samo pa da ti to rečeš... No comment! :D

vidim da ma resnica za nekatere od vas zelo drugačen pomen...
 

hawbix

Member
Reaction score
0
jst ne vem kaj misliš da bo septembra ;) v naše pleme ne sprejemamo 15 letnikov, zto ker tak folk bo septembra zjebala šola, jst mam pa to prednost da sm s tem zaključil. se pa strinjam s tabo, bom za tabo, sam zarad enga razloga, do septembra bo v mojem 15x15 en kup barbarcev, oni pa ne delajo vojske.
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec, klanjam se ti! Ker ti si bog in batina! :rolleyes:

Hawbix, lepo si ga "zabil"! :p
 
Last edited by a moderator:

hawbix

Member
Reaction score
0
jah pol če je ubijalec bog in batina pa mu je mama nuna, fotr pa polcaj. in to objasni njegov vzvišen odnos do ostalih.
 

DeletedUser

Guest
vidim da ma resnica za nekatere od vas zelo drugačen pomen...

Nevem, nevem ubijalec glej a je znami kaj narobe z vsemi ti pa si okej?
Ne, če je zmeraj več ljudi videlo tvojo "resnico" potem pa nekaj ni s teboj vredi....
Resnica je pri nas enako kot dokazno gradivo proti tebi, potem pa si tole razlagi kakor češ, proti tebi nimam nič, vendar pa imam proti tvojimi besedami!
Hvala za razumevanje! :D
 

DeletedUser

Guest
Nevem, nevem ubijalec glej a je znami kaj narobe z vsemi ti pa si okej?
Ne, če je zmeraj več ljudi videlo tvojo "resnico" potem pa nekaj ni s teboj vredi....
Resnica je pri nas enako kot dokazno gradivo proti tebi, potem pa si tole razlagi kakor češ, proti tebi nimam nič, vendar pa imam proti tvojimi besedami!
Hvala za razumevanje! :D

Če misliš z tem zmeraj več ljudi, ljudi kot so mitja,hawbix,gumica, pa nkmaribor potem je odgovor 1. Tisti, ki kaj veljajo vidijo drugo resnico kot vi.
 

DeletedUser

Guest
Če misliš z tem zmeraj več ljudi, ljudi kot so mitja,hawbix,gumica, pa nkmaribor potem je odgovor 1. Tisti, ki kaj veljajo vidijo drugo resnico kot vi.

Se podpišem?
Vidiš, da znaš tudi lepo pisat mislim zrelo... :D
Bravo...
Resnica je pa itak očitna...
Zdej pa dost ubijalec zmagal si raje malo sporočajte dogajanje na s4?
 

hawbix

Member
Reaction score
0
Če misliš z tem zmeraj več ljudi, ljudi kot so mitja,hawbix,gumica, pa nkmaribor potem je odgovor 1. Tisti, ki kaj veljajo vidijo drugo resnico kot vi.

ja, to maš pa prav, tko da s tem se strinjam. TMP je mel vedno svoj pogled na svet.
 

DeletedUser

Guest
Pač intelegentnost je prirojena,tega se ne da naučit.To leti na osebo ki je nima in zal ne dobim odgovora na to,pa verjetno niti ne ve da leti na njega,iskreno povedano se mi ubijalec smili:p
 

DeletedUser

Guest
Pač intelegentnost je prirojena,tega se ne da naučit.To leti na osebo ki je nima in zal ne dobim odgovora na to,pa verjetno niti ne ve da leti na njega,iskreno povedano se mi ubijalec smili:p

moj odgovor boš dobil po zsju od foruma pozneje dans ali pa jutri.

@denycare glede dogajanja na si4 je bilo nekaj v zvezi z tem na začeku a je nekdo raje prešel na osebno preračunavajnje, ko nima šans.
 
Status
Not open for further replies.
Top