Poljaki na s4

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
samo v vednost... to kar sem jaz komentiral, ni letelo na prejsne komentarje od ubijalca... nikakor,... da ne bo kdo kaj razumel narobe...

pac ubijalec je pri meni do sedaj naredil na tem forumu najvecji vtis... in sem po naklucju njega dal v prejsni komentar... lahko ga editam pa nekoga drugega...

bistvo je da sem hotel reci, da ce se nekdo izmed NAS, slovencnev hvali, na slo serverju je ok... smesno mi je da se taka panika dela zaradi par tujih igralcev...
to je bilo tisto kar sem zelel povedat...
da ne bo kake pomote v razumevanju...


edit: ubijalec, nisi bil "tarca" mojega posta... pac nakljucno si mi ti najvec pozornosti pritegnil na forumu ,pa sem te dal noter... ni misljeno kaj slabega s tem...
 

DeletedUser

Guest
Glede ninjinega komentarja, si pa ti gumica tisti, ki ne razume. No saj kolko te poznam, ni nič čudnega.

Mislim, da si ti tisti, ki ne razume sporočila? :D
Ufff... Ne mislim reči, da ne poznaš gumice dobro ali pa si pač zatiskaš oči, ker ti ponos jemlje realnost?
Ninja še enkrat lepo napisano...
 

DeletedUser

Guest
ah,škoda besed ti bo hawbix obrazložil on se bo potrudil,ali pa matjaž
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Ponovno ste uporabili temo za politične obračune in propagando, ki je bila namenjena Poljakom na si4. Na žalost tema ni bila namenjena osebnim in plemenskim obračunom in je pogovor zašel že daleč od začetnega prispevka, kar pa veste kam pripelje.

Lep pozdrav,
Grobi
 
Status
Not open for further replies.
Top