Poljaki na s4

Status
Not open for further replies.

hawbix

Member
Reaction score
0
oh ja ubijalec že grozi, mene je strah, sploh ne bom več pisal *v jok pa na drevo*
 

DeletedUser

Guest
I agree.
Poljaki pravite ogrožajo K54 in K55?
Nevem, raje jih obkoljite in počakajte, da vas dosežejo potem pa napadite, če pa imate raje Evropsko konkurenci potem vas prosim, da jih pustite, da postanejo ena izmed Elit na s4!
Nevem mass recruit plemena, nevem, če imajo kaj možnosti proti tem poljakom, ker sem ziher, da je 1/2 že zdaj neaktivnih...
 

DeletedUser

Guest
oh ja ubijalec že grozi, mene je strah, sploh ne bom več pisal *v jok pa na drevo*

Hawbix, saj ti pravim. Ubijalec je bog in batina, zato je potrebno do njega izkazovat veliko mero straho spoštovanja.

*v jok pa na drevo*
to bom tudi jaz nardil, ker se bojim ubijalca, saj me lahko on že z besedami uniči!


I agree.
Poljaki pravite ogrožajo K54 in K55?
Nevem, raje jih obkoljite in počakajte, da vas dosežejo potem pa napadite, če pa imate raje Evropsko konkurenci potem vas prosim, da jih pustite, da postanejo ena izmed Elit na s4!
Nevem mass recruit plemena, nevem, če imajo kaj možnosti proti tem poljakom, ker sem ziher, da je 1/2 že zdaj neaktivnih...

+1
 

DeletedUser

Guest
In vse tiho je bilo.....

Ne spamaj!
Da, tiho je bilo na poljskemm ko je prišla slovenska elita!
Slovenska taktika jih je presentla, ta pa je bila... ja valda kot, da boste izvedli?! :D
Ne res, če pride med elite začnem igrat na s4! :D
Če prav tam nekje v sredi...
 

DeletedUser

Guest
Da da, ker bodo pri njih še slovenci, zato boste nehali šteti poljake...
Sej itak kmal bom še na s1 nehal potem pa samo še tukaj na forumu spremljal dogajanje...
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
komaj čakam da vas začnejo poljaki ownat =)
potem pa organizirajte napade nanaje noobi eni =)

poljaki <3
 

DeletedUser

Guest
komaj čakam da vas začnejo poljaki ownat =)
potem pa organizirajte napade nanaje noobi eni =)

poljaki <3

Aljaž nehaj se delat pro-ja, ker nisi, če pa si potem pa raje ceni professionalnost in nehaj podcenjevat ostale!
Glej ne rabiš zbijat morale, ker od tega nič ne dobiš...
Ne bom ti pridigal samo povem...
Upam, da daleč prideš, ker vidim, da si trn v peti nekaterim! :D:)
 

DeletedUser

Guest
aljaž sedi z ubjalcom skupaj za tv in se skupaj učita ob gledanju serije bedaki in konji obilo užitka ob gledanju,ps pa brez piva skodi intelegentnosti,ki je pri vama ze tak na minimunu:D
 

DeletedUser

Guest
Ker sem prej pozabil omenit, za vajino dobro upam da Matjaž ve kaj delata. V nasprotnem primeru se verjetno nebo za vaju dobro končalo.

@Gumica sam sebe poglej rajši, in nato piši drugim take(če boš še lahko).
 

DeletedUser

Guest
kaj te zdaj matjaza mesas v to je pa lahk srecen da smo v isti ekipi,mal je premehki ga ze ucim kako se bo utrdil,da bo kos tvojim provokativnim pisanjem,ha, ha ne morem verjet kake strelaš glede matjaza:eek::eek::D
 

DeletedUser

Guest
kaj te zdaj matjaza mesas v to je pa lahk srecen da smo v isti ekipi,mal je premehki ga ze ucim kako se bo utrdil,da bo kos tvojim provokativnim pisanjem,ha, ha ne morem verjet kake strelaš glede matjaza:eek::eek::D

matjaž je vaš vodja in glede na to da vlečeta celo pleme not v to, je razumljivo da se mora on strinjat z tem. Tu ni D.F-L ali pa JB.
 

DeletedUser

Guest
TO kaže da smo složni a se ti ne zdi,kaj pa če mi je matjaž dal nalogo da tu pišem hmh.
 

DeletedUser

Guest
ne, ampak kaže čisto obratno in sicer da nima kontrole nad svojimi lastnimi člani.

HAHAHAHA!

Da vam nekaj povem glede plemena Who?:
To so najelitnejši igralci iz slovenskih svetov, njihov vodja jih ima pod kontrolo (dobesedno jih drži na povodcu), do potankosti se držijo vseh navodil ...

Tako vsaj sklepam iz ubijalcevega posta :p
 

DeletedUser

Guest
a ti po sebi to sodis

ne. Lahko vprašaš kogarkoli, ki nekaj velja.

HAHAHAHA!

Da vam nekaj povem glede plemena Who?:
To so najelitnejši igralci iz slovenskih svetov, njihov vodja jih ima pod kontrolo (dobesedno jih drži na povodcu), do potankosti se držijo vseh navodil ...

Tako vsaj sklepam iz ubijalcevega posta :p



g. noob nk maribor prosim ne delaj še večjega bedaka iz sebe, kot že si.
 
Status
Not open for further replies.
Top