Poljaki na s4

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
za tebe smo vsi norci,če kaj napisemo kar tebi ni vseč,v plemenu nimas nobenih pravic in jih isces pac tle,bom predlagal matjazu da prides k nam,da bomo še mi imeli nekaj smešnega v plemenu ha ha:p
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec, dobro veš, da ni lepo vmešavat notri druge osebe...
Mislim, zakaj moraš zdej Matjaža vmešavat?
Nevem kdo zdej preide v osebno preračunavajnje?!
Nevem, hočeš poste nabirat ali si pač rojen za sovraštvo?
Tvoja napadalnost oz. agresija ni dobrodošla pri meni! :D :)
 

DeletedUser

Guest
za tebe smo vsi norci,če kaj napisemo kar tebi ni vseč,v plemenu nimas nobenih pravic in jih isces pac tle,bom predlagal matjazu da prides k nam,da bomo še mi imeli nekaj smešnega v plemenu ha ha:p

slabe informacije imaš.

Ubijalec, dobro veš, da ni lepo vmešavat notri druge osebe...
Mislim, zakaj moraš zdej Matjaža vmešavat?
Nevem kdo zdej preide v osebno preračunavajnje?!
Nevem, hočeš poste nabirat ali si pač rojen za sovraštvo?
Tvoja napadalnost oz. agresija ni dobrodošla pri meni! :D :)

prosim vrni se ko boš vedel o čem govorriš.
 

DeletedUser

Guest
čakaj denycare,da se zbudi falotek matjaž,je včerj lumpal bo kar jezen kake strelja ubijalec,ne vem a ima res tak kompleks manjvrednosti,ki mi jo kaze iz dneva v dan ubijalec.Skoda da plemena nimajo poleg vodji in rekrutorjev se psihiatrov,da resijo premitivce in zakopleksane igralce:):D
 

DeletedUser

Guest
čakaj denycare,da se zbudi matjaž

do takrat upam da sta zmolila z hawbixom če delata to vse brez njegove vednosti kot si že potrdil. Ostalo ni vredno komentirat, samo počakaj na darilo, ki ga boš dobil prek zs.
 

DeletedUser

Guest
Zakaj bi pa napadali poljake? Res ne razumem, kako se lahko tako bojite konkurence, bo vsaj malo zabave na si4 ;) Pa prosim brez nacionalističnih izjav da je ta server slovenski :)
 

DeletedUser

Guest
Dopovej to ubijalcu,mi mu ze od jutra to ne moremo objasnit.
 

hawbix

Member
Reaction score
0
hmm ne vem kaj ima matjaž zdej z vsem tem. a misliš da rabim njegovo odobritev za vsak korak k ga naredim? po tvoje bi me potem mogu še srat peljat za rokico.
 

DeletedUser

Guest
hawbix sem mislil,da te je matjazek ze kaznoval,da se nisi nic javil,ubijalec mi grozi prosim brani me hawbix:p
 

DeletedUser

Guest
ves,da sem ze v letih.pa se matjazek me bo nahrulil,o bog pomagaj
 

DeletedUser

Guest
Matjaž ne bo nič hud! :D
Ne bo padel na tak nivo, kot je ubijalec...
Pa Matjaž nima vseh na vrvici kakor vas ima vaš vodja a ne ubijalec? :)
 

ninja

Member
Reaction score
0
Poljakov je bilo na s1 na K44 kot listja in trave, vse rdeče, svetlo rdeče. Koliko jih je pa danes pa je jasno. Lahko pa je par dobrih igralcev, samo ti bodo ali bili prevzeti ali pa se bodo pridružili boljšim. Kdor pozna igro dovolj dobro ve, da ne moreš narediti na silo in na hitro veliko, to je igra živcev, potrpljenja, strategije in volje, vizije in predvsem tudi znanja. Po več letih igranja marsikdo odkrije še kaj novega, zanimivega in boljšega. Predvsem pa zmaga timska igra, nesebična pomoč, ko je ta potrebna in egoizem, ko branimo svojo ozemlje in farme....itn...itd...
 

DeletedUser

Guest
vsaka čast,ninja tudi na s2 so bili,ampak so bili zbrisani,pač treba jih je pravi čas onesposobit,ker se radi širijo ko kuga to pa se mi ne dopade.Kako drugače lp:)
 

DeletedUser

Guest
Poljakov je bilo na s1 na K44 kot listja in trave, vse rdeče, svetlo rdeče. Koliko jih je pa danes pa je jasno. Lahko pa je par dobrih igralcev, samo ti bodo ali bili prevzeti ali pa se bodo pridružili boljšim. Kdor pozna igro dovolj dobro ve, da ne moreš narediti na silo in na hitro veliko, to je igra živcev, potrpljenja, strategije in volje, vizije in predvsem tudi znanja. Po več letih igranja marsikdo odkrije še kaj novega, zanimivega in boljšega. Predvsem pa zmaga timska igra, nesebična pomoč, ko je ta potrebna in egoizem, ko branimo svojo ozemlje in farme....itn...itd...

Lepa beseda, lepo mesto najde, tokrat drži... :D :)
Lepo povedano in upam, da bo tokrat držalo na s4, ker nočem gledat kako mi jokajo ostali, da jih noblajo poljaki... :D
 

DeletedUser

Guest
morem priznati... hehe
ko npr. ubijalec govori koga vse bo ponoblal, itd, razumem,... ok, pac ima veselje... ampak ko tukaj poslusam o nekih poljakih, se samo smejem... hahahaha,
njih pa ze morete nekak zrihtat...
 

DeletedUser

Guest
sej jaz nisem kaj drugač že v štartu napisal,ampak ubijalec pač ni dojel,oz.namerno izival,pač tako je dobro da je ninja dal sklepen komentar,. da bodo vsi razumeli srčno upam da je razumel tudi ubijalec.Upam,vendar nisem poplnoma prepričan:)
 

DeletedUser

Guest
morem priznati... hehe
ko npr. ubijalec govori koga vse bo ponoblal, itd, razumem,... ok, pac ima veselje... ampak ko tukaj poslusam o nekih poljakih, se samo smejem... hahahaha,
njih pa ze morete nekak zrihtat...

jaz se ne spominjam da bi kdaj povedal koga bom ponoblal. Moje tarče nevedo tega dokler ni train že na posti, tako da nebi o tem razglabljal.

Glede ninjinega komentarja, si pa ti gumica tisti, ki ne razume. No saj kolko te poznam, ni nič čudnega.
 
Status
Not open for further replies.
Top