Odgovorjeno pomočnik za plenjenje.

DeletedUser

Guest
v čem je fora pomočnika za plenjenje ? pomaga ti plenit sam kako ? je že kdo probu ? se splača?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
samo za to nerabiš upravitelja računa ? a ni to posebei ?
 

DeletedUser

Guest
Za to se pa pozanimaj drugje,ker vem prav toliko kot ti.
 

DeletedUser

Guest
ahaa.. vredu .. sj pomoje more bit kr vredu da ti pomaga .. nvm ... se splača probaat ;D verjetno bom še danez probau ;D
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
ja pa je res simpl 3x bl simpl kot skripte po mojem mnenju:D
ja sori ubijalec malo narobe sem razložil
je pa res super stvarca
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
jaz bom:p ker 30pp res ni veliko pa boljše kot skripte se mi zdi
pri skripti rabiš 3 klike tukaj 2:D
 

DeletedUser

Guest
;D Glede na klike je tudi čas :D tako da je ta pomočnik tut kr vredu .. tut skripte nis slabe glede na to da rabiš samo premium račun :D
 

DeletedUser

Guest
nisem bogat ampak 30pp za 30 dni je res malo

malo računaj, 4€ za to, 4€ za premium in 4€ za upravitelja pa je 12€(10k pa nekaj bivših tolarjev) in vse to samo za en mesec. Jaz osebno raje dam tistih 20€ za samo premium pa bom brez problema lahko še vedno tiste, ki to uporabljajo ownal brez problema, poleg tega bom manj zapravil denarja nakoncu in bom lahko si še kaj kupil v rl in še premium bom imel dlje.
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
malo računaj, 4€ za to, 4€ za premium in 4€ za upravitelja pa je 12€(10k pa nekaj bivših tolarjev) in vse to samo za en mesec. Jaz osebno raje dam tistih 20€ za samo premium pa bom brez problema lahko še vedno tiste, ki to uporabljajo ownal brez problema.

ubijalec za tole rabiš imeti aktiviran premium račun potem pa daš še 30pp pa imaš tole za 1 mesec
 

DeletedUser

Guest
malo računaj, 4€ za to, 4€ za premium in 4€ za upravitelja pa je 12€(10k pa nekaj bivših tolarjev) in vse to samo za en mesec. Jaz osebno raje dam tistih 20€ za samo premium pa bom brez problema lahko še vedno tiste, ki to uporabljajo ownal brez problema.




To vemo ... samo tisti k pač nimajo tko časa pa kr tega pomočnika naprimer.. sam tizt k nima tko časa igrat tak nima kej delat na vp k ga sfarmajo tkoj .
 

DeletedUser

Guest
ubijalec za tole rabiš imeti aktiviran premium račun potem pa daš še 30pp pa imaš tole za 1 mesec

dobro vem kakšni so pogoji za upravitelja, s tem še vedno ne spremeniš dejstva da spet moraš dat denar za to.
 
Top