Odgovorjeno pomočnik za plenjenje.

johnyyy

Member
Reaction score
0
dobro vem kakšni so pogoji za upravitelja, s tem še vedno ne spremeniš dejstva da spet moraš dat denar za to.

Upravitelja računa moraš še aktivirati

tole mi napiše ko kliknem na upravitelja računa pa še vedno uporabljam pripomoček za farmanje...
kot kaže pa ne poznaš dovolj
 

DeletedUser

Guest
heeh... posebej je ... za upravitelja pa rabiš itak 5 vasi .!
 

DeletedUser

Guest

Upravitelja računa moraš še aktivirati

tole mi napiše ko kliknem na upravitelja računa pa še vedno uporabljam pripomoček za farmanje...
kot kaže pa ne poznaš dovolj

za upravitelj računa moraš dat še posebaj pp, poleg tega da rabiš 5 vasi.
 

DeletedUser

Guest
ja samo upravitelj in pomočnik plenjenja ni skupaj kajne?
 

DeletedUser

Guest
malo računaj, 4€ za to, 4€ za premium in 4€ za upravitelja pa je 12€(10k pa nekaj bivših tolarjev) in vse to samo za en mesec. Jaz osebno raje dam tistih 20€ za samo premium pa bom brez problema lahko še vedno tiste, ki to uporabljajo ownal brez problema, poleg tega bom manj zapravil denarja nakoncu in bom lahko si še kaj kupil v rl in še premium bom imel dlje.

res je raje dam 20 EUR za samo premium -.-
 

DeletedUser

Guest
Jz mam zdj pomočnika za plenjenje.. pa ni nvm ka glede na to da je poceni se pomoje splača.. pač naštimleš si ka pošiljaš povem pa samo prtisneš pa ti tako pošlje enote.. veliko lažje sam seveda 30 pt. pride en mesec ;D
 

zahlacar3

In-game moderator
Reaction score
0
Jaz bi pa mel eno vprašanje glede tega pomočnika...

Se da ta pomočnik kako naštimat da bi se prikazala tista črka tudi takrat ko kliknem na igralca?

Ali pa je to samo za barbarske vasi?

Hvala za odgovor.
 

DeletedUser

Guest
Jaz bi pa mel eno vprašanje glede tega pomočnika...

Se da ta pomočnik kako naštimat da bi se prikazala tista črka tudi takrat ko kliknem na igralca?

Ali pa je to samo za barbarske vasi?

Hvala za odgovor.

koliko sem jaz prebral je samo za barb vasi.
 

DeletedUser

Guest
bv vam je ta pomočnik .. jz sm si ga naštimu pa je bedno .. mogoče je bolše pol k maš več vasi za zdj pa ni nvm ka .. bolše da sam farmaš ..
 
Top