Predlog Predlogi za različico 8.0

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Dragi igralci, kot že veste je ta igra v veliki meri odsev njenih igralcev.

Zato vam tudi tokrat dajemo možnost, da prispevate SVOJE PREDLOGE za izboljšanje te igre.
Predlagate lahko nove funkcije, izboljšave, postavitve, razporeditve vključevanje kakšnih hudih funkcij,
ki so bile do sedaj le v skriptah in še več, kar vam pač pade na pamet ali pa ste si od vedno želeli v tej igri.

Mi pa se bomo potrudili čimbolje prisluhniti vam, zato bomo vaše predloge dali na glasovanje in najboljše tudi nagradili z brezplačnim premiumom!!!

Vaša ekipa VP
 

Gabry-Ponte

New Member
Reaction score
0
En lep pozdrav z moje strani,

Jaz bi sna predlagu da naredite en svet mal hitrejši!
Ker se mi počasni svetovi nedopadejoo, in ko moraš 2 -3 tedne čakat da napolniš vas z obrambo ( to je cela večnost )

Svet kot je s6 je še kar vredu, lahko bi pa naredili tud kak hitrejši server, da nebomo imeli samo te počasne srverje, pa še bolj zanimivo bi bilo!

Če bi naredili malo hitrejši speed, da hitrej mine bi lahko dali tud nek cilj igri.......

lp!
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Dan mam predlog da bi se naredil svet brez začetniške zaščite in bi bilo že od začetka bolj zanimivo in morda kakšno novo enoto ki bi popestrila svet (vprašanje je katero).

Barbarske in bonus vasi rastoče samo do 500 točk.

V plemenu bi lahko bilo največ 30 do 40 članov

Pa en hitrejši svet naprimer s hitrostjo 2.

To so moji zdajšni predlogi.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Jaz bi predlagal malo smešno zadevo.
Npr. Ko imaš PP itd,.
In greš na pregled bi morala biti takoj označba v katerih vaseh imaš okrepitve, in potem tudi zraven bi morali imeti tipko, da z vasi odpokličeš okrepitve. Torej predlagam "neko bližnjico" da ne rabiš vedno hodit pod zbirališče, itd, ampak iz pregleda, odpokličeš okrepitve. Vem malo komplicirano, ampak jaz sem opazil , da bi to potreboval.
Še bolje bi bilo , če bi lahko značil več vasi naenkrat in potek skupinsko odpoklical okrepitve. To je uporabno ko dobiš 200 ali 300 napadov naenkrat, pa si vse prepošlješ po potrebah, potem pa je potrebno ko napadi gredo mimo obrambo reorganizirati in takrat bi bila ta opcija zelo uporabna.
Pač moje mnenje
 

DeletedUser

Guest
Jaz bi predlagal malo smešno zadevo.
Npr. Ko imaš PP itd,.
In greš na pregled bi morala biti takoj označba v katerih vaseh imaš okrepitve, in potem tudi zraven bi morali imeti tipko, da z vasi odpokličeš okrepitve. Torej predlagam "neko bližnjico" da ne rabiš vedno hodit pod zbirališče, itd, ampak iz pregleda, odpokličeš okrepitve. Vem malo komplicirano, ampak jaz sem opazil , da bi to potreboval.
Še bolje bi bilo , če bi lahko značil več vasi naenkrat in potek skupinsko odpoklical okrepitve. To je uporabno ko dobiš 200 ali 300 napadov naenkrat, pa si vse prepošlješ po potrebah, potem pa je potrebno ko napadi gredo mimo obrambo reorganizirati in takrat bi bila ta opcija zelo uporabna.
Pač moje mnenje

Obstaja že ;)
 

Flako

Member
Reaction score
0
KI? hahaha, sem kaj spregledal? Ok, potem se pa opravičujem... Že dolgo ne igram resno, ko pa sem še bil v TMPju na si1, pa sem imel resne probleme s tem...
 

DeletedUser

Guest
Tudi jaz imam nekaj predlogov:

-Napad bi lahko preklical kadar koli želiš,tudi pri tržnici bi bilo to isto,

-Igralce oz. plemena bi si lahko označil brez premiuma računa,

-Imam podoben predlog kot Gabry-ponte in TURBO-GENI vendar,da na "speed 2x" svetu nebi bilo barbarskih in bonusnih vasi(le v primeru,da bi se na tem svetu povečala proizvodnja surovin).


Ps:Igram pod drugim nick-om.

Lep pozdrav
 

DeletedUser

Guest
Tam kjer maš world map bi se moglo dt zumerat oz. dele mape približat.

Nekam v meni pleme bi dal notr mapo, ki bi kazala tvoje pleme in plemena s katerimi ima pleme kakršne koli odnose, po možnosti bi plemenske staroste po tej mapi "risali" oz. dajali navodila plemenu.
 

Flako

Member
Reaction score
0
chat med dvema ali več igralci da ni potrebno zs-jev pošiljat

To se pa tudi strinjam, kajti ze od vsega začetka delajo vse(ali vsaj večina) teh online iger OGROMNO reklamo skypu, ker nimajo moznosti chata, zato vsa večja in bolj izkusena plemena uporabljajo skype.
 

DeletedUser

Guest
S tem zadnjim predlogom bi se zelo strinjal sam sem tudi takega mnenja
 

DeletedUser

Guest
Klepet znotra igre
V igro smo dodali klepet. Ampak te funkcije zaenkrat še ne bomo omogočili. Najprej jo moramo dodobra preizkusiti, da bo za vas na voljo izpopolnjena različica. Ne skrbite, potrudili se bomo, da bo omogočena kmalu, zagotovo jo boste opazili.

Iz 7.2 loga.
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
oprostite nisem opazil:D
ampak bi ga lahko še vedno dali v verzijo 8.0
pa dobr bi blo da bi se v barbarkah vojska sama delala:D
 

DeletedUser

Guest
oprostite nisem opazil:D
ampak bi ga lahko še vedno dali v verzijo 8.0
pa dobr bi blo da bi se v barbarkah vojska sama delala:D

seveda, potem pa še najbolje da barbarke začnejo napadat. A hočeš vp spremenit v travian?, že tako je preveč neumnih stvari not.
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
nočem ga spremeniti v travian na travianu sploh ni barbark ampak so tisto natarji ki pridejo ob koncu serverja
 

DeletedUser

Guest
nočem ga spremeniti v travian na travianu sploh ni barbark ampak so tisto natarji ki pridejo ob koncu serverja

Ni važno če so barbarke ali ne, gre se za tista polja ali karkoli že je. Tam je vojska not, in če hočeš zasečt moraš prej pobit tisto vojsko in če bi tu dali, da bi barbarke delale vojsko, bi bilo enako.
 

DeletedUser

Guest
oprostite nisem opazil:D
ampak bi ga lahko še vedno dali v verzijo 8.0
pa dobr bi blo da bi se v barbarkah vojska sama delala:D



Se pravi,da če bi kdo hotel napleniti največ surovin na svetu bi moral za vsak napad poslati več,da bi najprej vojsko spucal?Kje ti je logika?Druga stvar je če teh odličij,ki so povezana z plenjenjem itd. nebi bilo.
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
Se pravi,da če bi kdo hotel napleniti največ surovin na svetu bi moral za vsak napad poslati več,da bi najprej vojsko spucal?Kje ti je logika?Druga stvar je če teh odličij,ki so povezana z plenjenjem itd. nebi bilo.

ne bi bilo bolj zabavno?:D
 

DeletedUser

Guest
Moj skromen predlog: na si6 je omejitev igralcev v plemenu 30, na lestvici pa najprej piše skupne točke, pol pa še točke 40 najboljših igralcev. Vsekakor to ne zgleda lepo.
 
Top