Predlog Predlogi za različico 8.0

johnyyy

Member
Reaction score
0
bil sem in mi je bilo moteče pa kogreš recimo v hram slavnih ali kar koli že je vidiš to
 

DeletedUser

Guest
Tudi jaz imam nekaj predlogov:

-Napad bi lahko preklical kadar koli želiš,tudi pri tržnici bi bilo to isto,

-Igralce oz. plemena bi si lahko označil brez premiuma računa,

-Imam podoben predlog kot Gabry-ponte in TURBO-GENI vendar,da na "speed 2x" svetu nebi bilo barbarskih in bonusnih vasi(le v primeru,da bi se na tem svetu povečala proizvodnja surovin).


Ps:Igram pod drugim nick-om.

Lep pozdrav

Imam še en predlog,ki je tak:

-V primeru,da greš kam na dopust(morje itd.) bi lahko bila funkcija pod nastavitvami Vključi čas dopusta kjer bi z enim klikom odšel na dopust.Med tem časom te igralci nebi mogli napadat.Čas dopusta bi moralo trajati najmanj 48 ur in se pred iztekom tega časa šele lahko ponovno vpišeš.

Pozor!Čete, ki so zunaj vašega mesta bodo z vključitvijo časa dopusta premeščene nazaj domov!Čete se bodo vrnile!
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Imam še en predlog,ki je tak:

-V primeru,da greš kam na dopust(morje itd.) bi lahko bila funkcija pod nastavitvami Vključi čas dopusta kjer bi z enim klikom odšel na dopust.Med tem časom te igralci nebi mogli napadat.Čas dopusta bi moralo trajati najmanj 48 ur in se pred iztekom tega časa šele lahko ponovno vpišeš.



Pozor!Čete, ki so zunaj vašega mesta bodo z vključitvijo časa dopusta premeščene nazaj domov!Čete se bodo vrnile!

nekaj takega že obstaja ampak samo na speed svetovih. Za navadne imaš čuvanje računa, kar je čisto zadost.
 

DeletedUser

Guest
-Zraven rekrutirianje more biti še izbris enot
-Možnost, da izbereš več skupin skupaj, kot da CTRL+ klikneš več stvari v windowsih in ti kaže vasi iz obeh skupin.
-SLOVENSKI SPEED SERVER!! :D jaz sem takoj notri! BASH RUNDE FTW, sem parkrat bil med prvimi desetimi v ODA na tw.net, tiste runde ko lahko vasi zavzemaš mi pa ne dišijo preveč, ker te dobesedno lahko prevzamejo ko greš na WC, verjemte lol, se mi je že to zgodilo.
- Bom še dodal kaj ko se spomnem ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
moj predlog je, da bi se quickbar in zapiski shranili na računu, tako ti nebi bilo treba na vsakem svetu ponovno vnašat not vsega.
 

Flako

Member
Reaction score
0
moj predlog je, da bi se quickbar in zapiski shranili na računu, tako ti nebi bilo treba na vsakem svetu ponovno vnašat not vsega.

Hm , sprašujem se kako bi bilo to tehnično mogoče? hm, potem bi bila opcija, da imaš orodno vrstico kao da ti ven vrže eden "url" oz. nekaj, in potem to eno zadevo kopiraš in imaš na drugem svetu enako... Samo potem bi vsi prijatelji imeli enako.. Ampak zanimivo.
 

DeletedUser

Guest
Hm , sprašujem se kako bi bilo to tehnično mogoče? hm, potem bi bila opcija, da imaš orodno vrstico kao da ti ven vrže eden "url" oz. nekaj, in potem to eno zadevo kopiraš in imaš na drugem svetu enako... Samo potem bi vsi prijatelji imeli enako.. Ampak zanimivo.

vse je možno ;)
 

DeletedUser

Guest
Imaš nekje skripte, sem zasledil na TW.NET forumih, ki ti skopira cel quickbar, in ti ga shrani nekako v cookie, potem pa moreaš v enakem oknu samo v drugem zavihku prilimat nekam in ti tam naredi enak quickbar. preišči malo ;) jaz ročno skopiram tistih 20 skript, saj ni tok težko ;)

Spomnil sem se še nekaj:

MOJA NAJVEČJA ŽELJA: SLOVENSKI SVET BREZ LOKOSTRELCEV, Z PAKETKI IN BREZ FEJK LIMITA! "Heaven on earth" :)


Moja takitka je ponavadi da pošljem po 3000-5000 fejkov in to je veliko lažje potem napadat, tile fejk limito so mi POLEG cerkve najbolj mutava stvar na vojniplemen.
 
Last edited by a moderator:

mrshadow

Member
Reaction score
0
Matic, podpiram te predvsem pri paketnem sistemu in svetu brez lokostrelcev ;) upam da se bodo upoštevali te želje :)
 

DeletedUser

Guest
Ja kakšen svet brez lokov pa paketki bi blo fajn. Al pa kak speed :)
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
men je tak vseeno ce mas al nimas lokostrelcev pa sam kaj so pa to paketki ?
pa lepo je ce lahk posles velik fejkov :D
 

DeletedUser

Guest
mam en predlog samo ne vem kako bi ga povedov no bom na prbližen če me bo gdo razumu

ko prideš v vojsno plemen se vpišeš klikneš svet nato pa se ti prikaže majhen ekran in notri stavbe in use lahko pa to spremeniš. Samo spremeniš lahko samo dolžino jas pa bi rad spremenil še višino. Da bi blo čez cel ekran.

No to je šen moj predlog.
 

DeletedUser

Guest
Jas bi pa predlago za to, da bi bil svet berz lokostrelcev, in da bi blo možno preklicati napad kadarkoli :)
 

kowalsky

Member
Reaction score
0
Ker je to vojna plemen in ne vojna igralcev, bi predlagal da izbrišete odličja pri igralcih in naredite odličja za plemena.
 

DeletedUser

Guest
odličja bi jaz naploh zbrisal ker so totalno nepomebna samo za noobe da imajo tisto za prijateljstva
 

lukasasa

Member
Reaction score
0
moji predogi:
-v grafičnem pregledu bi lahko premikal zgradbe (pač ta kjer bi bil prostor) :D
-obstajala bi nova zgradba: cirkus/gledališče, ko bi cirkus/gledališče nadgradil bi s tem "povečal" kapaciteto te stavbe in bi od "vstopnic/ogledov" dobil več
surovin (vsota le teh bi bila odvisna tudi od prebivalstva!
-
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
moji predogi:
-v grafičnem pregledu bi lahko premikal zgradbe (pač ta kjer bi bil prostor) :D
-obstajala bi nova zgradba: cirkus/gledališče, ko bi cirkus/gledališče nadgradil bi s tem "povečal" kapaciteto te stavbe in bi od "vstopnic/ogledov" dobil več
surovin (vsota le teh bi bila odvisna tudi od prebivalstva!
-

ok prvo še razumem, drugo pa je totalno brezpomensko. Vojna Plemen, torej kje v vojno spada cirkus ali gledališče?
 

DeletedUser

Guest
ubijalec kot kaže o vojnah ne veš veliko v resnični vojnah gledališča ter cirkusi dobeedno bogatijo ker ljudje potrebujejo zabavo da se odklopijo od grozot vojne itd...
 
Top