Predlog Predlogi za različico 8.0

Flako

Member
Reaction score
0
Tema je namenjena podajanju predlogov ne pa norčevanju iz podanih predlogov, zato se prispevkov z takšno vsebino izogibajte.
 

DeletedUser

Guest
Meni se predlog ne zdi slab, ampak moram rect da je ravno ta pregled po 20 igralcev na tocno dolocenih mestih (1-20, 21-40,41-60...) znacilen za vojno plemen.

Edino lahko bi imeli tipko poleg naprej (torej naslednjih 20) in nazaj (torej 20 tistih, pred 20imi tvojimi) se tipko top 20 oz najboljsih 20, tako da imas takoj pregled nad vrhom. Pa naj bo OD(A/D), tockovno, odlicja in seveda plemena.

Sicer so to le manj pomembne funkcije ampak doda nek priokus top igralcem, plemenom,...
 

DeletedUser

Guest
vojak vohun

-Je lahko ker-čš vojak ki ga pošleš v tujo vas in lah gledaš napade, rušiš...

-lahko te igralec pošle v napadu tam ne sodeluješ samo če hočš ga lahko naseliš tam.

-lah dodaš še kako možnost


meni bi bili zelo vseč;)
 

DeletedUser

Guest
Ti 3 predlogi se sigurno ne bodo zgodili, ker kot smo že neštetokrat povedal se novih enot ne bo dajalo noter. Je to res tako težko razumet?
 

DeletedUser

Guest
vojak vohun

-Je lahko ker-čš vojak ki ga pošleš v tujo vas in lah gledaš napade, rušiš...

-lahko te igralec pošle v napadu tam ne sodeluješ samo če hočš ga lahko naseliš tam.

-lah dodaš še kako možnost


meni bi bili zelo vseč;)

se nebo nikoli zgodilo. A še nisi predlagal zadost predlogov takih, pri katerih se ti v želodcu samo obrne? Idi si prebrat kaj piše za predloge pri nastavitvah svetov, ko tak vse v ena in isti koš mečete.
 

DeletedUser

Guest
Za to temo bi se lahko zaprlo saj niti ni blo kaj pametnih predlogov...

Morda nekaj:)
 

DeletedUser

Guest
Verjetno že prekasno, ampak vseeno bi dal predlog, da bi v eni izmed prihajajočih različic vgradili možnost objave poročila ne samo z Bb-kodo, ampak v obliki linka, ki bi ga lahko potem odprli npr. na Skypu, ker je zelo moteče, da sedaj ne moremo.
 

masterix

New Member
Reaction score
0
Jes mislim da bi v 8 morala bit naključno postavljena naselja bol pravična.
Tak kot je sedaj so eni zraven dveh ali več praznih vasi, drugi pa mamo do njih neki ur.
Ko začneš igrati in ti manjka surovin je to zelo pomembno, saj zaostanka praktično ne moreš nadomestit in si lahk z nekom ki je v bolšem položaju takoj za 50% slabši.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Predlog moj edini,da bi tudi videl,ce je gdo od soplemenjakov napaden,bi bil vsak clan obvescen,da je clan ali vec clanov napadenih pleme bi lahk avtomaticno posiljalo okrepitve ne pa da se caka na okroznico,da negdo rabi def.vojsko
 

mihibo5

Member
Reaction score
0
Predlagam, da bi se uvedla nova funkcija, ki bi bila locirana pod enotam. Ta funkcija bi omogočala hitro napadajne. Recimo bi nastavil gumb za hitro napadanje na kakšno barbarsko vas. avtomatsko bi ti odprlo okno, katere enote bi izbral in bi jih izbral in poslal napad.
 
Top