Predlog Predlogi za različico 8.0

steee

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni,

torej moj predlog za si8 je sledec:

Hitrost sveta 1x
Hitrost enot 1x
Nocni bonus 00:00 - 07:00
Zacetna zascita 3dni.
20:1 razmerja NI
Morala

Barbari postanejo po 14dneh neaktivnosti
Barbari rastejo do 1500 tock

Cerkev: NE
Paladin: z orozji
lokostrelci: DA
Moznost razvijanja enot: 3 stopenjska

Stevilo clanov v plemenu: 100-0 (da nebodo mel n00bi prevec podplemen recmo bzjv bzjv69 bzsz bzsv bzjz dejmo jim moznost da so vsi v enem velkem plemenu, k ena velka srecna druzinica)
Podplemena: prepovedana
Posiljanja surovin zunaj plemena: dovoljeno (let there be spyes)

Cekini: 28.000 30.000 25.000

Vse kar lahko z PP pocnemo

To bi bilo vse.
lep pozdrav,
steee
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni,

torej moj predlog za si8 je sledec:

Hitrost sveta 1x
Hitrost enot 1x
Nocni bonus 00:00 - 07:00
Zacetna zascita 3dni.
20:1 razmerja NI
Morala

Barbari postanejo po 14dneh neaktivnosti
Barbari rastejo do 1500 tock

Cerkev: NE
Paladin: z orozji
lokostrelci: DA
Moznost razvijanja enot: 3 stopenjska

Stevilo clanov v plemenu: 100-0 (da nebodo mel n00bi prevec podplemen recmo bzjv bzjv69 bzsz bzsv bzjz dejmo jim moznost da so vsi v enem velkem plemenu, k ena velka srecna druzinica)
Podplemena: prepovedana
Posiljanja surovin zunaj plemena: dovoljeno (let there be spyes)

Cekini: 28.000 30.000 25.000

Vse kar lahko z PP pocnemo

To bi bilo vse.
lep pozdrav,
steee

Lepo spisano :D,vendar bi nekaj spremenil in sicer glede barbarov...Barbarske vasi pod 500 točk in nad 400...,Moznosti razvijanja nebi bilo,Cekini oz zlatniki bi bili za spremembo lahko dražji ali cenejši.Po želji.
 

DeletedUser

Guest
Nekaj predlogov

tukaj so moji predlogi


1. omejitev menjav plemena recimo da lahko pleme na enem svetu zamenjaš samo 5× potem pa ne več

2. ko v diplomaciji nekoga določiš za zaveznika ali nnp mora izbrano pleme to potrditi v primeru da nekoga določiš za sovražnika pa je to enako kot vojna napoved in se tudi avtomatsko odpre statistika vojne med plemenoma

3. možnost napovedi vojne posameznemu igralcu če ta ni v plemeu

4. nova enota vohun ali saboter ki ga pošlješ v sovražno vas z posebno nalogo da uniči objekt ali posreduje informacijo dokler je v vasi in tudi način kako se da tega vohuna ki je v vasi odkriti

5. možnost združitve več vasi v napadu na en cilj ali pa vsaj omejitev najvišjega števila okrepitev v vasi.

6. možnost prestavljanja plemičev iz vasi v vas

7. več paladinov naprimer na vsakih 25 vasi en paladin

8. razporeditev surovin avtomatska naprimer ko se skladišče napolni trgovci sami odnesejo surovine v vasi ki imajo v skladiščih še prostor

9.več zgradb naprimer za urjenje vojske oziroma da se lahko različnih enot pehote uri hkrati

10. pri obrambi vasi bi lahko naredili če dodatno zadevo vodni jarek in dvižni most

11. opcija obleganja vasi ki bi takrat pridelala manj surovin (under sige)

12. LINE OF DEFENCE povezava več vasi v mogočnejšo obrambo to bi bila proti utež predlogu 5

13. če napada vojska preko ozemlja ki je od sovražnega plemena imajo manjši učinek v napadu

14. možnost prestreči napad ali med napadom napad prekiniti če so izgube prehude



mislim da vsi predlogi niso uresničljivi bi pa igro veliko bolj približalo realnosti.


to bi bilo nekaj predlogov
 

zahlacar3

In-game moderator
Reaction score
0
Jaz bi edino dodal možnost, da bi se v simulatorju dalo naštimat tarčo katapultov, sicer pa mislim da je to nekdo že napisal.
 

bosko1

Member
Reaction score
0
Lepo spisano :D,vendar bi nekaj spremenil in sicer glede barbarov...Barbarske vasi pod 500 točk in nad 400...,


nevem če bi blo to sprejemljiv za steeeja ;)



moj predlog bi bil, da se uvedejo enourne premium točke - recimo ena točka za eno uro, ker ko se pregleduje račune igralcem je zlo težk pregledat igralce brez premiuma
 
Last edited:

The gosth

New Member
Reaction score
0
moji predlogi (podobni že napisanim)


Simulator: možnost označitve pri branilcu več orožij za paladina
Skavti: vidijo vse enote, tudi izven sovražnikove vasi
Odličja NE- so samo za NOOBE


Večja preglednost tvojih enot pri drugih igralcih-okrepitev



tole zaenkrat, še kaj dopišem, ko se spomnim :confused:
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ne razumem.

Zakaj komentirate o naslednjem svetu? Kaj je ta tema namenjena nadgradnji stare različice ali govoru o novem svetu, ki ga še doug ne bo, oz. verjetno do takrat, ko pride 8.0 ven.

Moj predlog za ''osmico'':

1. Poleg plemenskega foruma, plemenski chat. Tako bi lahko bil kadarkoli povezan z ostalimi soplemenjaki, sodelovanje bi bilo ''mala malca''. Potem bi lahko - če razširimo idejo - bil chat samo za ''izberane'' (približno tako, kot je sedaj forum lahko skriti), namenjen vodstvu.

2. Dodal bi: kot neko novo sporočilo, da bi lahko igralci samo kliknili na gumb, ki bi seštel vso njihovo vojsko (tudi kje se nahaja) in bi lahko tako sporočilo poslal recimo vodji plemena. Tako bi veliko lažje pripravljali razne akcije.

Pač, nekaj osnutkov. Seveda bi bilo potrebno za tile dve zadevi veliko truda. Chat pa se mi zdi zelo velik napredek (če bi ga uvedli).

LP, ;)
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
moji predlogi (podobni že napisanim)


Simulator: možnost označitve pri branilcu več orožij za paladina
Skavti: vidijo vse enote, tudi izven sovražnikove vasi
Odličja NE- so samo za NOOBE


Večja preglednost tvojih enot pri drugih igralcih-okrepitev



tole zaenkrat, še kaj dopišem, ko se spomnim :confused:

tole je pa eden že napisal;)
 

nofear

Member
Reaction score
0
Kako bi naj izgledal svet 8.

Hitrost serverja 1.5 ( hitrost kot na svet 4 )
Hitrost enot 0.8 ( hitrost kot na svet 4 )
Paladin z vsemi orožji
Brez cerkve
Omejitev članov na 50
Barbarke do 3000 točk
Velikost sveta 600 x 600
Poseljenost normalna
* Ko igralec doseže 5 vasi ne more več pošiljat plemičev na barbarske vasi manjše od 6000 točk. Na ta način bi se izognili brezveznemu pobiranju barbarov hkrati pa bi dopustili možnost, da se pobira igralce, ki so barbnili.

Morala in fejk limit standard.
 

DeletedUser

Guest
moji predlogi (podobni že napisanim)


Simulator: možnost označitve pri branilcu več orožij za paladina
Skavti: vidijo vse enote, tudi izven sovražnikove vasi
Odličja NE- so samo za NOOBE


Večja preglednost tvojih enot pri drugih igralcih-okrepitev



tole zaenkrat, še kaj dopišem, ko se spomnim :confused:

Hm...Odličja ne?Jaz osebno jih obožujem vendar mi je prav vseeno ali so ali ne.Če se že ne strinjate ali,da se vsaj večina ne strinja je najboljše,da ostanejo samo tista navadna brez velesil,plenilcev...
 

DeletedUser

Guest
Kako bi naj izgledal svet 8.

Hitrost serverja 1.5 ( hitrost kot na svet 4 )
Hitrost enot 0.8 ( hitrost kot na svet 4 )
Paladin z vsemi orožji
Brez cerkve
Omejitev članov na 50
Barbarke do 3000 točk
Velikost sveta 600 x 600
Poseljenost normalna
* Ko igralec doseže 5 vasi ne more več pošiljat plemičev na barbarske vasi manjše od 6000 točk. Na ta način bi se izognili brezveznemu pobiranju barbarov hkrati pa bi dopustili možnost, da se pobira igralce, ki so barbnili.

Morala in fejk limit standard.

Meni je všeč da barbari rastejo počasi do 500 točk...
 

The gosth

New Member
Reaction score
0
Hm...Odličja ne?Jaz osebno jih obožujem vendar mi je prav vseeno ali so ali ne.Če se že ne strinjate ali,da se vsaj večina ne strinja je najboljše,da ostanejo samo tista navadna brez velesil,plenilcev...

eni se z odličji preveč hvalijo ;)
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Pozdravljeni,

torej moj predlog za si8 je sledec:

Hitrost sveta 1x
Hitrost enot 1x
Nocni bonus 00:00 - 07:00
Zacetna zascita 3dni.
20:1 razmerja NI
Morala

Barbari postanejo po 14dneh neaktivnosti
Barbari rastejo do 1500 tock

Cerkev: NE
Paladin: z orozji
lokostrelci: DA
Moznost razvijanja enot: 3 stopenjska

Stevilo clanov v plemenu: 100-0 (da nebodo mel n00bi prevec podplemen recmo bzjv bzjv69 bzsz bzsv bzjz dejmo jim moznost da so vsi v enem velkem plemenu, k ena velka srecna druzinica)
Podplemena: prepovedana
Posiljanja surovin zunaj plemena: dovoljeno (let there be spyes)

Cekini: 28.000 30.000 25.000

Vse kar lahko z PP pocnemo

To bi bilo vse.
lep pozdrav,
steee[/SPOIL]

1. govoriš neumnosti na kvadrat
2. težko boš noblav barbare, če bodo samo do 1500 točk rastli :p

-> plemenski CHAT bi bil vsekakor dobrodošel, sploh za tiste ki skypa ne uporabljajo
-> manjši svetovi
-> potrebno za osvojitev -> max. 70% vasi
 

nofear

Member
Reaction score
0
Se strinjam za uporabo plemenskega chata ampak to bo verjetno ostala samo želja.
Barbarke bi bilo dobro da so vsaj 2000 ker je potem zakon farmat. Ponavadi, če je svet hitrejši so barbarke manjše naprimer če bi bila hitrost takšna kot sem napisal potem je optimalna velikost barbark 1500.

Še vedno pa vztrajam, da ko igralec ima 5 vasi ne more več pošiljat plemičev na barbarke manjše od 5 ali 6 tisoč točk.

Odličja so lahko me ne motijo mi je pa za njih popolnoma vseeno.
 

steee

Member
Reaction score
0
nevem če bi blo to sprejemljiv za steeeja ;)



moj predlog bi bil, da se uvedejo enourne premium točke - recimo ena točka za eno uro, ker ko se pregleduje račune igralcem je zlo težk pregledat igralce brez premiuma


Se bolje. Sem hotel napisat do 1000 tock pa sem se raje ugriznil v jezik, ker taksni nobi kot si ti prvo pricno noblat barbare. Pa preden zacnes pisat, si oglej statistiko prvih dveh mesecev.

aja pa cist tko...prvo kar sem naredu, ko sta zacel na veliko barbare noblat v moji blizini je bilo, da sem vsem porusil MH, KOVACIJO, KMETIJO, VOJASNICO, KONJUSNICO... pa vas to ni ustavilo. Vse sem naredil, da nebi VI barbarov noblal. Bilo je zamanj. Tko da oprosti ce jih raj jaz poberem, kot pa da jih prepustim kekcom, ki se nato sklicujejo da so me povozil in nevem kako premagal, ko pa se ene postene igre neznajo odigrat. Zdj bodo pa vsi barbari moji muahahaha
 
Last edited:
Top