S-E

DeletedUser

Guest
Sem na TW dosegel že veliko več kot ti.

Na W22 sem vodil pleme s 15M točkami, bili smo pa 8 na lestvici. V GLAVNEM, IMELI SMO VOJNO, SAMI PROTI 2 PLEMENOMA. Eno je imelo 20M, drugo 10M, in smo skoraj ZMAGALI! Zmanjkalo nam je za en mišji penis-se lepše izrazim :D (saj veste, koliko to pomeni). Sicer mi je pri vodenju še en igralec pomagal ...
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0

Seveda, da ga osmešujete oz. je ponižujoče za njih. Že s tem, da ste kopirali, ste dokazali, da nista ta prava "elita", ki je v imenu plemena.
Zakaj ste sploh kopirali ime?

Če pravite, da ste tako dobri - potem zbudite novo ime v naših očeh, ne pa da uporabljate slavo prejšnega plemena, samo da vpadate v oči.


Sicer vam želiš srečo v igri - potrudite se in vam lahko tudi kaj uspe, v to ne dvomim.
 

DeletedUser

Guest
osmešujemo??

ja sej ga bomo in pole dokazali da ste vsi tlele bogi..

ej ubijalec alpa nk maribor 12 sta nrdila vidva ksno fajn pleme al znasta samo kritizirat?!?

ce je med top 3 in prvo po premganih mi povejta ;);););)

poglej v moj sig, in potem pridi nazaj. Za si3 pa ti ni treba vedet kje sem, bodi samo srečen da si malo preveč oddaljeni, da bi te obiskal. Da ne omenjam .net.


Zakaj ste sploh kopirali ime?
.

@Sasuke.. temu se pravi pomanjkanje izvirnosti.
 
Last edited by a moderator:

mate12

Member
Reaction score
0
osmešujemo??

ja sej ga bomo in pole dokazali da ste vsi tlele bogi..

ej ubijalec alpa nk maribor 12 sta nrdila vidva ksno fajn pleme al znasta samo kritizirat?!?

ce je med top 3 in prvo po premganih mi povejta ;);););)


če misliš da ti bo top 3 tribe in prvo v premaganih v prvih 6-7 dnevih pomagal , potem se motiš, igra ne traja samo 2 tedna da bi 2.5k premaganih veliko pomenilo, ja ti čestitam da ste dobili toliko ODA, samo to ne pomen da ste najbolši, pa brez zamere ;)
 

DeletedUser

Guest
monsterrking COPY AND PASE COPY AND PASE COPY AND PASE COPY AND PASE COPY AND PASE COPY AND PASE
 

DeletedUser

Guest
Ah no sej, če monsterrking ne bi prvi kopiral imena, bi ga pa kdo drug. Tako pač je v naši mali deželici.

Je bilo pa zanimivo na začetku, recimo v prvih dveh urah od ustanovitve plemena, ko smo imeli navodila, da naj manj komentiramo na forumu in čimhitreje povabljamo nove člane :D Po štirih urah se je veter obrnil.

Kakorkoli že, bila sem v S-E na si3, pa so me vrgli ven, očitno nisem dovolj izkušena ;)

Moj nasvet monsterrking-u: ustanovi novo pleme z originalno identiteto in se tako dokaži.
 

DeletedUser

Guest
Kaj bi se dalo urediti, da bi admini in modi, po prijavi ustrezno sankcionirali take, ki nesramno kopirajo? Če ne drugega vsaj zahteva po spremembi imena.

Ker kopiranje je bilo, je in tudi bo. S-E še zdaleč niso edini primer (verjetno najbolj opazen).

Imamo nekako 3 poti, od tega dve, ki imata nekaj logike...

- kopiranje popolnoma ignoriramo in se z njim sprijaznimo

- kopiranje ne ignoriramo in se na forumu za zabavo prizožujemo čez njega, a nič drugega

- proti kopiranju se borimo, kot sem predlagal zgoraj

Kopiranje ni samo ponižujoče za originalna plemena, ampak ima tudi praktično vrednost, če nekdo naradi kopijo mojega plemena na nekem svetu, ki se mu kasneje pridužim tudi sam in želim ustanoviti svoje staro pleme, tega nemorem narediti, torej ne gre več samo za kopiranje ampak za krajo.
(sicer takih težav nimam, ampak bi zelo lahko prišlo do njih)
 

GenetiX

Member
Reaction score
0
pa sej je vseno pa nej majo S-E ... zdej živimo v demokratični državi .... nikjer v pravilniku pa ne piše, da ne smeš uporabiti imena plemena/igravca iz ostalih svetov....
 

DeletedUser

Guest
pa sej je vseno pa nej majo S-E ... zdej živimo v demokratični državi .... nikjer v pravilniku pa ne piše, da ne smeš uporabiti imena plemena/igravca iz ostalih svetov....

Da, to je že res, ampak s tem le "kradeš" dosežke pravega lastnika. Namesto da ime kopiraš se raje sam dokaži z svojimi sposobnostimi in ne z dosežki/spososbnostimi drugih

Kaj bi se dalo urediti, da bi admini in modi, po prijavi ustrezno sankcionirali take, ki nesramno kopirajo? Če ne drugega vsaj zahteva po spremembi imena.

Ker kopiranje je bilo, je in tudi bo. S-E še zdaleč niso edini primer (verjetno najbolj opazen).

Imamo nekako 3 poti, od tega dve, ki imata nekaj logike...

- kopiranje popolnoma ignoriramo in se z njim sprijaznimo

- kopiranje ne ignoriramo in se na forumu za zabavo / pritožujemo čez njega, a nič drugega

- proti kopiranju se borimo, kot sem predlagal zgoraj

Kopiranje ni samo ponižujoče za originalna plemena, ampak ima tudi praktično vrednost, če nekdo naradi kopijo mojega plemena na nekem svetu, ki se mu kasneje pridužim tudi sam in želim ustanoviti svoje staro pleme, tega nemorem narediti, torej ne gre več samo za kopiranje ampak za krajo.
(sicer takih težav nimam, ampak bi zelo lahko prišlo do njih)

Debelo tiskana je moja izbira. Admini/CM pa kolikor jaz vem lahko spremeni ime na nekaj drugega, vsaj na tw.net vem da je bilo nekaj primerov ko so ime in kratico plemena spremenili na "Random". Če bi se to dala urediti, da bi na prošnjo vodje originalnega plemena lahko spremenili ime potem pa izberem isto kot P4ajo, čeprav se mi na žalost to zdi maloverjetno
 

monsterrking

Member
Reaction score
0
Sem na TW dosegel že veliko več kot ti.

Na W22 sem vodil pleme s 15M točkami, bili smo pa 8 na lestvici. V GLAVNEM, IMELI SMO VOJNO, SAMI PROTI 2 PLEMENOMA. Eno je imelo 20M, drugo 10M, in smo skoraj ZMAGALI! Zmanjkalo nam je za en mišji penis-se lepše izrazim :D (saj veste, koliko to pomeni). Sicer mi je pri vodenju še en igralec pomagal ...

no me veseli
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0

@Flaninger: Ja, admini lahko spremenimo ime plemena - vendar moram dobiti potrditev vodje od originalnega plemena, da si to želi. Seveda, sprva bi svetoval plemenu naj si sami zamenjajo ime - a očitno so še neposlušni?
 

DeletedUser

Guest
Ja samo potem bi mogli spreminjat imena samo teh, ki kopirajo. Npr, karak je že na S1, kjer nisem pri njih, je pa ustanovljen od podobnih igralcev, kot na S3, kjer je notri tudi veliko enakih igralcev ...
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Ja saj..včasih dobimo kak Ticker, ki je v zvezi z kopiranjem imena. Takrat tisti izvirnik (original leader) more povedati, da nima nič s tem plemenom in da zahteva preimenovanje.
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Skratka bi rekel, da so nekateri uporabniki premalo izvirni.
Plemena z ''fake'' imeni na začetku res uspejo na koncu pa se jim ne godi najbolje.

Zakaj?

Zaradi zamer s prejšenga serverja.

Se sploh ne splača.

Lep pozdrav, RedEye
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ah no sej, če monsterrking ne bi prvi kopiral imena, bi ga pa kdo drug. Tako pač je v naši mali deželici.

Je bilo pa zanimivo na začetku, recimo v prvih dveh urah od ustanovitve plemena, ko smo imeli navodila, da naj manj komentiramo na forumu in čimhitreje povabljamo nove člane :D Po štirih urah se je veter obrnil.

Kakorkoli že, bila sem v S-E na si3, pa so me vrgli ven, očitno nisem dovolj izkušena ;)

Moj nasvet monsterrking-u: ustanovi novo pleme z originalno identiteto in se tako dokaži.

:D lol, predobra si za njih
 

DeletedUser

Guest
Jaz sem tudi bil prvi dan pri njih, pa so me vrgli ven, ti vsemogočni S-E, KI NIMAJO POJMA :D

Očitno nas je kar nekaj, ki smo predobri za njih :D
 

DeletedUser

Guest
predobri ali preslabi?

Mislim, da predobri. Ker mam zagotovo več izkušenj kot ti(moji prejšnji posti), ter zagotovo več armije.
Zdaj pa idi k mamici jokat, da so te vsi na forumu "pošp****i", ker si hotel ustanoviti SLABO pleme, katerega bi se vsi bali, saj si dal za ime kopijo glavnega plemena na S2.

ZANIMIVO, DA SI NISI RAJE IZBRAL KOH :D
 
Top