S-E

DeletedUser

Guest
Zgleda obetavno:

seznam.jpg


Pa pustimo na strani, da je večina bonus/barbarov, rada bi vidla prvega junaka, ki bo v treh dneh izuril nobla.

ps Zeus003: Do I pass the copy-paste test? :D
 

DeletedUser

Guest
Zgleda obetavno:

seznam.jpg


Pa pustimo na strani, da je večina bonus/barbarov, rada bi vidla prvega junaka, ki bo v treh dneh izuril nobla.

:eek:lol, to bi jaz tud rad videl:D PS:mad:Brutesque: to so elita, mi se nemoremo z njimi primerjat:D
 
Last edited by a moderator:

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
OPTIMIST! Ne bote več dolgo, saj bo tam kmalu KaraK, poleg tega pa čez kakšen mesec vas več NE BO!

Kaj KaraK bo igral na vseh svetovih? Aja upss....na si2 je zgubil bitko :rolleyes: . No me vseli, da se bo nekdo spravil na kopije plemena S-E na si3. Še naše slike so vzeli in jih sedaj imajo za svoje. Vodji plemena pa priporočam malo več domišljije naslednjič pri izbiranju imena :) (še 1x, Zakaj ime S-E?).

Lp,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
Verjetno igra karak na vseh svettovih, ampak sem samo na S3 pri njih, na S1 pa ne. :D


Pa grobi, brez skrbi, te REPLIKE bomo hitro odstranli :D
 

monsterrking

Member
Reaction score
0
ja sej ga bomo spremenili, samo ste nas vsi zčnli kritizirat samo zaradi tega ker se kličemo S-E, če bi bli nvem ''drek'' bi pa wau ku so dobri, ma sej bomo spremenili ime in bomo bli 1.

pole pa boste vidli ;)
 

DeletedUser

Guest
ja sej ga bomo spremenili, samo ste nas vsi zčnli kritizirat samo zaradi tega ker se kličemo S-E, če bi bli nvem ''drek'' bi pa wau ku so dobri, ma sej bomo spremenili ime in bomo bli 1.

pole pa boste vidli ;)

Katerega leta?
 

DeletedUser

Guest
ravno obratno:

quality<quantity
manjša kvaliteta<večje število.

ne ne, to ni bilo mišljeno tako. Quality beats quantity, razumeš zdaj? Skratka kvalitetnejša plemena jih lahko premagajo pa čeprav imajo akademijo in "bodo na 1 vem mestu".
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Eh dajte no, menjajte ime - ni pošteno do originalnih izvornikov tega imena, sploh pa, če ga tako osmešujete.
 

monsterrking

Member
Reaction score
0
osmešujemo??

ja sej ga bomo in pole dokazali da ste vsi tlele bogi..

ej ubijalec alpa nk maribor 12 sta nrdila vidva ksno fajn pleme al znasta samo kritizirat?!?

ce je med top 3 in prvo po premganih mi povejta ;);););)
 
Top