So zgubile vojne svoj komentar?

DeletedUser

Guest
Boš to rekel čez par tednov, ko se bo število rdečih pik občutno zredčilo na k54 ;)


Haha pa sej ne morem verjet kdo mi to piše, pol točk, če ne več si pridobil na lastnih soplemenjakih in nekih zelencih iz K-n-P-ja in ti boš meni govoril :D

---> "FAIL" <---
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
žal nisi vreden da bi te z sabo ali katerimkoli drugim TMPjevcem primerjal.

Sorry glede na pokazano se lahko primerja komot s teboj pa te še boljši je od tebe - po tem kar je dosedaj pokazal.

Ubijalec tisto pa je spadlo kakor žaljitev, če nekoga primerjaš z psom pa neglede na to kako lep je tale pes je žaljitev... Ker pa nisi specifično napisal z kakim psom je pač on lahko komot razumel, da gre za takega:

amd_ugly-dog.jpg


Kar pa ni najbolj prijetno, če maš nekoga za takega. Ane? Človek je najbrž tudi on kot ti.
 

DeletedUser

Guest
Pa smo spet tam, ko ubijalec pride in se buni, ker v igri ne more kaj dosti pokazati :).
 

DeletedUser

Guest
Mah svet 1 je dominanten zato se ne rabite kregat, kdo bo kaj rekel, čez nekaj tednov, mogoče lahko ubijalca "ubijete" v igri, ga na forumu nemorete... :)
 

DeletedUser

Guest
Boš to rekel čez par tednov, ko se bo število rdečih pik občutno zredčilo na k54 ;)


Haha pa sej ne morem verjet kdo mi to piše, pol točk, če ne več si pridobil na lastnih soplemenjakih in nekih zelencih iz K-n-P-ja in ti boš meni govoril :D

---> "FAIL" <---

a naj bi vam prepustili potem vasi naših neaktivnih članov? Dream on

@T barbar prosim ti se pa sloh ne oglašaj, saj si še slabši od knpjevcev, in verjami da so kar velik fail.
 

DeletedUser

Guest
Tako je rfaric :).

@ubijalec124: Zakaj sem potem še zmeraj na mapi? :). Niti enega nobla nisem še prejel od TMPja, moja vojska že nestrpno čaka :p (ja, provociram vas, spustite kakšen napad name).
 

DeletedUser

Guest
No super da se malo piše. Vidim da KOH uspeva kar je bilo tudi pričakovati glede na premoč v številu vasi, vidim pa tudi da moj bivši račun ni še ponoblan(verjetno bi bil če bi ostal tam kjer sem bil)
Vojna pa bo vsekakor še dolga.
Sam za primer:
vojna na w21 z plemenom IMP ki je 1 krat manjši traja že več kot leto dni pa je napredek komaj viden(čeprav je statistika še bolj na naši strani) ampak tudi oni noblajo druge tako da je mogoče situacija podobna.
Slej ko prej bodo v TMP ostali le tisti boljši igralci medtem ko bo KOH še vedno imel dosti takšnih, ki niso tako dobri in takrat mislim da bo šlo vse bolj počasneje...pa še aktivnost bo problem pri vseh plemenih po kakem letu čeprav se lahko čez noč vse spremeni.
Želim veliko sreče vsem pri noblanju in da bi se začeli na kulturnem nivoju pogovarjati do takrat pa lep pozdrav.
 

rfaric

Member
Reaction score
0
No super da se malo piše. Vidim da KOH uspeva kar je bilo tudi pričakovati glede na premoč v številu vasi, vidim pa tudi da moj bivši račun ni še ponoblan(verjetno bi bil če bi ostal tam kjer sem bil)
Vojna pa bo vsekakor še dolga.
Sam za primer:
vojna na w21 z plemenom IMP ki je 1 krat manjši traja že več kot leto dni pa je napredek komaj viden(čeprav je statistika še bolj na naši strani) ampak tudi oni noblajo druge tako da je mogoče situacija podobna.
Slej ko prej bodo v TMP ostali le tisti boljši igralci medtem ko bo KOH še vedno imel dosti takšnih, ki niso tako dobri in takrat mislim da bo šlo vse bolj počasneje...pa še aktivnost bo problem pri vseh plemenih po kakem letu čeprav se lahko čez noč vse spremeni.
Želim veliko sreče vsem pri noblanju in da bi se začeli na kulturnem nivoju pogovarjati do takrat pa lep pozdrav.

Tu se motiš naši igralci so res aktivni in so se tudi tisti z nekoliko manj znanja že veliko naučili tako,da me ni nič strah prihodnosti,da bo vse trajalo kar nekaj časa mi dobro vemo in prav zato se ne zaletavamo z glavo v zid ampak gremo počasi in učinkovito naprej skupaj z zavezniki!
 

DeletedUser

Guest
Mislil sem na aktivnost čez kako leto ko se bodo nekateri boljši igralci naveličali kot se dogaja povsod.
 

DeletedUser

Guest
Mitja, bom kmalu ponoblal tvoj bivši račun :p Brez skrbi, vasice bodo v dobrih rokah, glede aktivnosti pa.. no, seveda lahko pričakujemo, da se bodo nekateri čez leto dni naveličali vendar takrat se bodo lahko, ker bodo TMPjeve vasice naše :p
 

DeletedUser

Guest
Mitja, bom kmalu ponoblal tvoj bivši račun :p Brez skrbi, vasice bodo v dobrih rokah, glede aktivnosti pa.. no, seveda lahko pričakujemo, da se bodo nekateri čez leto dni naveličali vendar takrat se bodo lahko, ker bodo TMPjeve vasice naše :p

zelo močno dvomim da boš, razen če ti bojo tvoji sočlani spucali vasi, da boš lahko ponoblal. To niso barb vasi T barbar.
 

DeletedUser

Guest
No, no. Ne se preveč oglašati ubijalec ;). Jaz dobro vem, da bom to ponoblal, kar primi me za besedo. Saj, zakaj pa nebi tudi drugi pomagali? Sodelovanje je ključ do uspeha. Veš, mi nismo tak kot pri vas, mi dejansko sodelujemo pri akcijah ;).
 

na obisku

Member
Reaction score
0
Total conquers against opposite side:

Side 1: 434
Side 2: 63
Difference: 371


surrender.jpg
:p

Salah.... še pomniš kaj si obljubljal in govoril? da bomo v 1 mesecu ponoblani, zdaj pa že malo dolgo traja :eek:
rekel si da staviš glavo... torek, kje jo imaš :eek::D:D
noob;)
 

DeletedUser

Guest
Hej, nebi jaz na tvojem mestu govoril Salahu, da je noob. Ker cel svet ve, da si to ti :p

In ja, ponoblani boste vsekakor.
 

DeletedUser

Guest
Jih bom jast

Hahaha bom ostal tiho zavoljo Lili in foruma, ker nisi vreden besede. Drugače pa obstaja TW stats, pa malo primerjaj sebe in mene, pa ti bo takoj vse jasno ;).
Naj ti spraznim vasi na fronti, da boš lažje ponoblal? :)


Salah ni se ti treba trudit jih bom kar jast spraznil da ti prišparam delo:)
 

na obisku

Member
Reaction score
0
Hej, nebi jaz na tvojem mestu govoril Salahu, da je noob. Ker cel svet ve, da si to ti :p

In ja, ponoblani boste vsekakor.

vi KOHovci ste pa res čudni... nikogar ne vprašam za komentar, pa že kar komentirate :eek:
zadržite se malo

ps. Salah "absolutno" (ni) noob, čeprav sem se najbolj zlagal do sedaj :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
No, no. Ne se preveč oglašati ubijalec ;). Jaz dobro vem, da bom to ponoblal, kar primi me za besedo. Saj, zakaj pa nebi tudi drugi pomagali? Sodelovanje je ključ do uspeha. Veš, mi nismo tak kot pri vas, mi dejansko sodelujemo pri akcijah ;).

tudi bi marsikaj lahko napisal, a saj že ves svet ve da KOHovcem negre verjet na besedo.
 
Top