Speed World Cup

cotl

Member
Reaction score
0
Itak ja Grobi glavni akterji ja. Madžari so nas z 3 igralci manj povozili. Veliko nas je takih, ki smo napisani, da bomo igrali pa nismo. Še več je pa takih, ki niso bli napisani ali pa se sploh niso prijavili pa igrajo. Tako je pač to. Pa ne postov brisat.
 

DeletedUser

Guest
Itak ja Grobi glavni akterji ja. Madžari so nas z 3 igralci manj povozili. Veliko nas je takih, ki smo napisani, da bomo igrali pa nismo. Še več je pa takih, ki niso bli napisani ali pa se sploh niso prijavili pa igrajo. Tako je pač to. Pa ne postov brisat.

Zdej pa tiho. Dovolj vas mam noobov ki znate samo poniževat pa iskat slabe stvari v ljudeh. Ekipa kateri smo se poskušali zoperstavit ima za sabo preko 2500 speedov medtem ko smo se mi danes prvič skupaj udeležili speeda v tej zasedbi. Potrebujemo še nekaj uigranosti, še nekaj speedov, da bomo lahko komurkoli konkurirali. Bi se pa ob tej priložnosti zahvalil vsem, ki so 3 ure vztrajali in se borili. bila je dobra borba vse do zadnjih minut.
 

HOBBIT

New Member
Reaction score
0
Zdej pa tiho. Dovolj vas mam noobov ki znate samo poniževat pa iskat slabe stvari v ljudeh. Ekipa kateri smo se poskušali zoperstavit ima za sabo preko 2500 speedov medtem ko smo se mi danes prvič skupaj udeležili speeda v tej zasedbi. Potrebujemo še nekaj uigranosti, še nekaj speedov, da bomo lahko komurkoli konkurirali. Bi se pa ob tej priložnosti zahvalil vsem, ki so 3 ure vztrajali in se borili. bila je dobra borba vse do zadnjih minut.

je tako,bomo še kakega ruskega al pa UK užgal,pa bo ;)
 

woley837

Member
Reaction score
0
Zdej pa tiho. Dovolj vas mam noobov ki znate samo poniževat pa iskat slabe stvari v ljudeh. Ekipa kateri smo se poskušali zoperstavit ima za sabo preko 2500 speedov medtem ko smo se mi danes prvič skupaj udeležili speeda v tej zasedbi. Potrebujemo še nekaj uigranosti, še nekaj speedov, da bomo lahko komurkoli konkurirali. Bi se pa ob tej priložnosti zahvalil vsem, ki so 3 ure vztrajali in se borili. bila je dobra borba vse do zadnjih minut.

Tako je. Igrali smo prvič kot ekipa in moram rečt, da smo dejansko igrali kot ekipa. Vseh 20 igralcev se je borilo, kar mi je pa najbolj všeč in to je ponavadi največji problem, pri nas pa odlika in to je da vsak pošlje deff in če bi imeli kaj offa hehe bi ga vsak riskeral. Ker je bil to naš prvi speed je bil zelo vredu tudi po končem rezultatu in pa tudi po igri na kateri moramo še malo delat in sicer s kakšim skupnim speedom :D

lp
 

kustos

Member
Reaction score
0
Poldek,Cotl in podobni luzerji pa samo tiho. Če se na klasičnem svetu ne morate v 5 mescih razvit nad 3k pik, se tut na speedu ne boste. Zbrana je bla ekipa, ki zna igrat, ne pa kar nekdo ker je mel pač čas. Tut Motorka ne bo vrgu v ekipo kar nekoga za katerega prvič sliši, ker verjetno tisti igralec nima pojma, Motorki pa ni namen ravno da bo osramotil slovenski VP.
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Glede na to, da so našli nasprotniki bili ena izmed najboljših ekip, katera ima pogoje ki dopuščajo, da dnevno igrajo speede smo se odrezali odlično. Prav tako so naši nasprotniki bili že malo uigrani, saj imajo za sabo že nekaj iger. Potrebno si še bo vzet nekaj časa, in odpravit te manjše napake in bi lahko po mojem mnenju ciljali na kar lepe rezultate.
 

poldek1

New Member
Reaction score
0
Kustos, jst igram od prvga svet in sem bil v New Republik, na 15 sm pa 1 mesec pa mam 10 000 točk tko da si ne deli sramote
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
Podlek dej utihni no! Pojma nimaš o vp, najbrž imaš ene 10 let niti ne. Nedelaj se pametnega dej mi prosim samo en speed pokaži kjer si igral razen tega splovenskega? Al pa enga ker si imel več vas pa nisi bonuske pobral?

Raje utihni imaš 10k točk medtem ko so eni že krepko čez 100k, vojske pa vrjetno tudi nič!
 

cotl

Member
Reaction score
0
Poldek,Cotl in podobni luzerji pa samo tiho. Če se na klasičnem svetu ne morate v 5 mescih razvit nad 3k pik, se tut na speedu ne boste. Zbrana je bla ekipa, ki zna igrat, ne pa kar nekdo ker je mel pač čas. Tut Motorka ne bo vrgu v ekipo kar nekoga za katerega prvič sliši, ker verjetno tisti igralec nima pojma, Motorki pa ni namen ravno da bo osramotil slovenski VP.

Ne delajte si nekateri utvar kako dobri ste. Dobri ste zaradi ekipe! Brez ekipe dvomim, da bi ti ali kdo drug daleč prišel, zato se ne hvali. Predvsem naj te spomnem kak ste se z mano matral na koncu pa ste spušili pol deffa in plemiča.

Na speedu pa so vas lepo filali igralci kot je dulesavic in podobni.

Lepo je delati off in napadati, ko pa imaš v vasi bunker. Ja meni bi tudi bilo lepo igrat. Pa nehi s takimi.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
cotl
http://si.twstats.com/index.php?page=search&name=cotl&type=player


poldek1
http://si.twstats.com/index.php?page=search&name=poldek1&type=player


kustos
http://si.twstats.com/index.php?page=search&name=kustos&type=player

Statistika sicer zmeraj ne pove vse, vendar cotl in poldek1, res ne preveč pametovat, čeprav kustos ni najbolj taktno napisal, pa vendar:malce samokritike glede znanja te igre pri vama nebi bilo odveč. Svoje znanje si izpopolnjujta preko navadnih svetov, trenirajta speed in ko bosta dovolj dobra (tu vseeno statistika naredi svoje), bosta sigurno povabljena v ekipo. Do takrat pa trening, trening in še enkrat trening.

P.S. Če vesta, kaj je to skavt, LC, HC, ram, katapult, snipanje, backtime, farmanje, itd itd, to še vseeno ne pomeni, da znata ta špil res igrat. Žal je tako...
 
Last edited by a moderator:

woley837

Member
Reaction score
0
Kustos, jst igram od prvga svet in sem bil v New Republik, na 15 sm pa 1 mesec pa mam 10 000 točk tko da si ne deli sramote

Kako sramoto si je on naredu? Ti si jo delaš ko se hvališ z 10k pik, kot je reku nasikanc, eni jih imajo 10x več ko ti, v new republik pa tudi če si bil nisi bil med glavnimi akterji in fronte nikol nisi vidu.

Mitja, jaz dvomim da tedva vesta kaj je to snipanje, backtiming,...

ps: cotl= professional g33k ;)
 

cotl

Member
Reaction score
0
cotl
http://si.twstats.com/index.php?page=search&name=cotl&type=player


poldek1
http://si.twstats.com/index.php?page=search&name=poldek1&type=player


kustos
http://si.twstats.com/index.php?page=search&name=kustos&type=player

Statistika sicer zmeraj ne pove vse, vendar cotl in poldek1, res ne preveč pametovat, čeprav kustos ni najbolj taktno napisal, pa vendar:malce samokritike glede znanja te igre pri vama nebi bilo odveč. Svoje znanje si izpopolnjujta preko navadnih svetov, trenirajta speed in ko bosta dovolj dobra (tu vseeno statistika naredi svoje), bosta sigurno povabljena v ekipo. Do takrat pa trening, trening in še enkrat trening.

P.S. Če vesta, kaj je to skavt, LC, HC, ram, katapult, snipanje, backtime, farmanje, itd itd, to še vseeno ne pomeni, da znata ta špil res igrat. Žal je tako...

S tem komentarjem si me pa res nasmejal. Kaj res misliš da igram na acc cotl? lol
Lahko bi vidu, da sem samo spremljaj svetove.

BTW:woley brezskrbi da vem kaj je to. Če je poldek res tak noob jst ne vem. Jaz samo povem kar mislim in kar mislim da sem zmožen. Ne meči vse igralci v isti koš.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Kako sramoto si je on naredu? Ti si jo delaš ko se hvališ z 10k pik, kot je reku nasikanc, eni jih imajo 10x več ko ti, v new republik pa tudi če si bil nisi bil med glavnimi akterji in fronte nikol nisi vidu.

Mitja, jaz dvomim da tedva vesta kaj je to snipanje, backtiming,...

ps: cotl= professional g33k ;)


A spet pamet soliš ?
 

DeletedUser

Guest
S tem komentarjem si me pa res nasmejal. Kaj res misliš da igram na acc cotl? lol
Lahko bi vidu, da sem samo spremljaj svetove.


No, vsaj nekaj...smeh je pol zdravja. Potem pa povej, na katerih računih si špilal, da ne bom neumnosti pisal :)

P.S. In ne sedaj pisat, da me nič ne briga, takih zgodb sem slišal nešteto - pošteno napiši, tako kot si napisal, da si preko acc cotl svetove samo spremljal. Je to tako težko?
 

kustos

Member
Reaction score
0
Cotl, moja morala na tebi je 40%, potem veš kje si ti in kje sem jaz :D

Da popucam tvojih 1000 sulic in 1000 mečev, potrebujem ravno en cel nuk, za vas 4k pik pa ga zaenkrat še ne bom reskiral... Ko boš še malo dodelal vas, pa jo bom vzel, brez problema, verjemi :D Če ne bi vasice rihtal soigralcu, defferju bi ti lahko že čakal na s17, ker te tam že zdavnaj ne bi bilo. No dovolj, to je speed tema.

Ko boste imeli statistiko, belo na črnem, da se bo videlo da ste neka igračina, boste povabljeni na speed, brez skrbi, ker že tako nas je malo. Do takrat pa, kot je Mitja rekel, pejte trenirat namesto, da tukaj jezik vrtite, ker to vam ne bo prineslo mesta v ekipi.

Lp
 
Top