Splošna debata o svetu 1

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Ta tema je namenjena splošni debati o svetu 1.
Tukaj lahko napišete kaj se vam je danes zgodilo, kaj ste danes dosegli, kaj ste danes smešnega slišali, itd...
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0


Danes sem dobil par zanimivih Mailov. :) Opazil sem, da je kar nekaj igralcev iz .net in prav ti so mi tudi poslali kaksen prijeten mail. :)

Tudi na Forumu sem dobil en prav prijeten mail, ki me je nasmejal, kajti igralec me je vikal zaradi mojega statusa :)
 
Last edited:

Jernej varl

Member
Reaction score
0
Fajn bi bilo če bi lahko kdo dobil teste zemljevide, ki so povsod na .net forumih.
Da lahko malo sledimo kaj se dogaja po kontinentih.
 

DeletedUser

Guest
mislis auto-updathing maps?

To ni enostavno nardit..rabis programirat preko rac.Nevem pa ce se obstaja kaksna druga moznost?
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0


Sicer imamo ze nekoga, ki se pravkar ukvarja z SLO TW Stats in s temi mapami, vendar to lahko traja.

Ce kdo ve, lahko prej posreduje z mapami.:)
 

DeletedUser

Guest
Danes sem se pridruzil slo plemenu 300 samo zato da na forumu od triba napisem naj se prijavijo na ta forum hehe..vrjetno niti nihce nebo opazil tega komentarja in bom lahko ostal v tribu.

 

Sasuke..

Member
Reaction score
0

Saj je to dobra stvar fluxde, ce jih povabis na Forum. Bi ti morali biti hvalezni za to. :)
 

DeletedUser

Guest
Finta je da nebom dolgo ostal, samo toliko da jim razlozim glede foruma.Hotel sem pvedat da tega sporocila nihce od njih ne bo opazil ker ne berejo tukaj.
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0

Predlagam igralcem oz. vodjam plemen, da naj odprejo kaksno PnP Temo o predstavitvi plemen. :)
 

Jernej varl

Member
Reaction score
0
Očitno smo dobili prvi family tribe hehe. OMEGA2 je prvi family tribe, ki sem ga zasledil.
Pa sem že upal, da jih na temu worldu zaradi pomanjkanja ljudi nebo, ampak mass recruterji očitno vedno najdejo dovolj ljudi, ki jim lahko pošljejo invite:)
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Sasuke.. said:
Ampak mislim, da nas ni tako malo 6000 igralcev je pomoje dosti za en svet
Na svetu 1 nas je že 7.630 igralcev :D . Na danskem serverju že imajo tri svetove pa samo 6853 igralcev.

Povejte če je že kdo naredil akademijo.
 

DeletedUser

Guest
Zdaj že 8000. Ampak jaz sem bolj vesel kot pa če se svet takoj napolni, zdaj je končno spet tako kot je bilo včasih v prvem svet na tw.net, ko se je polnil skoraj celo leto. :D
 

DeletedUser

Guest
Lahko bi naredo now Pnp ampak se mi zdi da jih imate zaenkrat dovolj =P..

Ko dobim pa tak mail pa ga morem delit..(smesno je da ni edini)

Mark-97 04.09.ob 17:37 uri
Pozdravlen rad se bi pridružil vašemu plemenu zaradi veliko razlogov
npr.
Sem zelo blizu vaših članov eden za 1 poševno polje
imam veliko izkušenj imam toliko populacije da bi prišli na 2 mesto

Iz plemena izklop bom istopil takoj ko mi boste sporočili če lahko vstopim v pleme

lp

Mark-97

:eek:
 

DeletedUser

Guest
Take, ki imajo v imenu številko od 96 gor je treba ignorirat, če mam prav moraš bit star 13 let da lahko igraš.
 

DeletedUser

Guest
Ni garancije ampak kot je reku AtaSmrk, v večini primerov se izkaže, da je res.
 
Top