Svet 15

cotl

Member
Reaction score
0
Nehita se tule vn metat neki Mr.noob in franček.
Vsi vemo kaj se dogaja na tem svetu. Čeprav je BB odlično pleme jih ima trenutno SC v žepu. Statistika pove vse.
 

DeletedUser

Guest
Nehita se tule vn metat neki Mr.noob in franček.
Vsi vemo kaj se dogaja na tem svetu. Čeprav je BB odlično pleme jih ima trenutno SC v žepu. Statistika pove vse.

Kva dogaja,BB gremo naprej,mal še pa bo.
 

nikname

Member
Reaction score
0
vojak00
lahko pridete k nam vas sprejmemo v SC dokler se ne ojačate pa nas potem izdate tut z surovinami vam pomagamo pa do novih vasi ni blema tut defa ej dovolj za vas tak da kar prite
 

DeletedUser

Guest
vojak00
lahko pridete k nam vas sprejmemo v SC dokler se ne ojačate pa nas potem izdate tut z surovinami vam pomagamo pa do novih vasi ni blema tut defa ej dovolj za vas tak da kar prite

Ne izdajalci pa nismo,tko kot so pr vas,še vodja je eden njih.
 

kustos

Member
Reaction score
0
Franco, kdo je vas omenjal za izdajalce? Pa kaj ti mislš, da se vse vrti okol tebe in tebi enakih podgan? Dej se umir, penzionist , se vid da maš 24/7 časa, da igraš ta VP pa po tem forumu nabijaš.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Franco, kdo je vas omenjal za izdajalce? Pa kaj ti mislš, da se vse vrti okol tebe in tebi enakih podgan? Dej se umir, penzionist , se vid da maš 24/7 časa, da igraš ta VP pa po tem forumu nabijaš.

Hvala za spodbudne besede,a mali egon zaj spi,ker kustos tako grdo govori,grdoba grda si ,da veš,pacek.
 

DeletedUser

Guest
Niti slučajno ne spim :) , tudi jaz bi bil penzionist, pa vse kaže, da nikoli ne bom :(
Kar pa se tiče podgan, so to prav ljubke živalce... kar poglej moj avatar :cool:

Ja če bi teb tko napisal ,bi ga že bananal ali če bi ti jst pisav,je tko.Nisem penzionist ,pa bi rad bil in tudi bom ,če BOG da,če mi bo prizanešeno,bo prov kmal,moji otročički.
Kr se tiče podgan,pa jaz spadam v skupino podgan ,ki lovijo take podgane kot ste vi,pa se pozanimite pr bivšem adminu ,pa vam bo povedal kdo sem jst in skom imate opravka.Lepo mi bodite,ker do velke noči ne bom pisov imam namreč,..........pa ne bom o tem,naj bo skrivnost. lep teden vam želim. franco
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Ja če bi teb tko napisal ,bi ga že bananal ali če bi ti jst pisav,je tko.Nisem penzionist ,pa bi rad bil in tudi bom ,če BOG da,če mi bo prizanešeno,bo prov kmal,moji otročički.
Kr se tiče podgan,pa jaz spadam v skupino podgan ,ki lovijo take podgane kot ste vi,pa se pozanimite pr bivšem adminu ,pa vam bo povedal kdo sem jst in skom imate opravka.Lepo mi bodite,ker do velke noči ne bom pisov imam namreč,..........pa ne bom o tem,naj bo skrivnost. lep teden vam želim. franco

Kera budala.....:( Žalujem za tabo...://
 

DeletedUser

Guest
pa se pozanimite pr bivšem adminu ,pa vam bo povedal kdo sem jst in skom imate opravka.

Pozdravljeni

Ne poznam bivših adminov in ne vem zakaj naj bi kogarkoli spraševal! O vas vem to, kar se da izvedet iz TW Stats in vaših prispevkov na forumu. Nič posebej pretresljivega..., povprečna igra in podpovprečna slovnica.
A to, da do Velike noči ne boste pisali pomeni, da bomo prikrajšani za vaše zabavne in poučne prispevke na forumu? :(

Lep dan
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni

Ne, žal tudi vašega rojstnega kraja ne poznam .. :(

Lep dan
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
mogoče ima pa post pred velko nočjo heheehehe

otročički ? pojdi jih delat boš takoj pozabil na vojno plemen ali pa si izmisli duala, mogoče kar 5, to je zdaj v modi :D


podgane so pa cute :cool:
 
Top