Svet 15

nikname

Member
Reaction score
0
Če bi bili igralci pripravljeni rasti in pasti s svojim plemenom (in nekateri so!), bi bili svetovi na .si dosti bolj dinamični, zanimivi in nepredvidljivi. Tako pa je vse bolj ali manj zvodenelo na združevanje močnejših igralcev raznih plemen v novo pleme in noblanje bivših soborcev in internalov.


tule se totalno strinjam s tabo
spetsi lahko vzametevzor po hrvatskih serverjih
tammajo že par serverjev take nastavitve da če pleme zapustiš nemreš defa pošiljat
torej ko te vzamejo te morajo filat z defom to pa seveda mnogim ni všeč in je zato veliko manj razpadov plemen in prestopov

mi ko vidimo da se ne moremo borit proti podpori ki nas čez celi server j.... na vseh področjih damo raje brisat račune
tako kot na desetki

če bo tak se bo naredla ekipa za 17 pa da vidimo kdo je česa sposoben
 

DeletedUser

Guest
Dober nauk,ampak napačen,če men vprašaš,vsak ima pravico igrat tole igro pa najsi zmaga ali zgubi.

A bejš no bejš, napačen ? A sem mogoče govoril o kakšnih pravicah ?
btw. moj post se je navezoval na post malo pred mojim, ki pa je bil zaradi sramotnega sporočila izbrisan.

Ta igra je ustvarjena z namenom, ki je bil opisan (po tvojem) v "nauku". Nisem govoril prav o nobenih pravicah, želel sem le povedat, da če se že spravljaš v tako igro potem veš, da sta tu le dve opciji - zmaga ali poraz, tretja opcija ne obstaja. Kar pa se tiče sestave plemen je popolnoma logično, da se med sabo zberejo bolj izkušeni in poskušajo osvojiti svet. Problem pri nas so poznanstva, vsak že vsakega pozna in informacije stalno skačejo sem in tja.
Dost naukov za sedaj. Se vidimo na s17, brez prikritih imen, brez tretje opcije in z jasnim ciljem.


Srečno T.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Bravo otročiček,si prva klasa:p

Zdaj je psički na vrsti:))

Kabuum Kabuum! Najbolši igralec na SLO sceni;)





Nikšič se je zdaj skril, zdaj si ti na vrsti božiček;) Boš darila dobil za svoje vojake v roku 1ga mesca;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni

Vse ki pogrešate svoje poste v tej rubriki obveščam, da sem jih prestavil v "splošno" - "svet 16", kamor glede na tematiko tudi spadajo.

Hvala za razumevanje in lep dan
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Ja noob-ek,si komi 14 po vrsti KAABBUUMMMMM. lp

V sredo zvečer, še enkrat poglej lestvico;)
Drugače pa od kdaj je pomembno kateri sem po lestivic? Naše pleme je prvo in samo to je pomembno, no zame, tebe pač tvoje točke zanimajo;)

Pustimo času čas. Če nebi bil strahopetec bi povedal kateri si ti na lestvici;) Pa ne mislit da me zanima, ker me ne;)

LP
N
 

DeletedUser

Guest
Pustimo času čas. Če nebi bil strahopetec bi povedal kateri si ti na lestvici;) Pa ne mislit da me zanima, ker me ne;)

SE smejim ,ko berem vaše poste ,kako se rogarite prot nam.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Pustimo času čas. Če nebi bil strahopetec bi povedal kateri si ti na lestvici;) Pa ne mislit da me zanima, ker me ne;)

SE smejim ,ko berem vaše poste ,kako se rogarite prot nam.


Temu se jaz smejim;) Ko mi po ZS pišeš, ko tu ne upaš;)
 
Last edited by a moderator:

Vulpes

Member
Reaction score
0
banzaiiii

vojna je super, samo če sodeluje celo pleme, potem je užitek klofati rdeče pikice
 

nikname

Member
Reaction score
0
15 je brezvezen svet iz rdečih ni nič pa še kmalu jih bo zmanjkalo če hočemo je lahk čez dva mesca odločeno vse res dolgcajt
 

DeletedUser

Guest
UH,:confused:,boste trebali pa pridne bit,če se ti sanje uresničijo,ha ha
 

nikname

Member
Reaction score
0
Franko dejte se res malo potrudit jas bi vam najraje pomagal da bi blo bolj zanimivo al vam damo nooba da vam kako akcijo organizira
;):D
 

DeletedUser

Guest
Franko dejte se res malo potrudit jas bi vam najraje pomagal da bi blo bolj zanimivo al vam damo nooba da vam kako akcijo organizira
;):D

noob-a kr mejte,ker je špetirjek ,ka se z večimi ne more pr nas,bomo bomo,ne se bat;)
 
Top