Svet 15

DeletedUser

Guest
Wow svaka čast na "apstiniranju" jaz to ne bi mogu saj igram na net in ja se je težko odvadit igrati tole igro.
 

DeletedUser

Guest
ma ja res se je težko odvadit samo se bo dalo bomo se neki zamotili
 

cotl

Member
Reaction score
0
Če neznaš igrat ti niti dnarček ne pomaga :p
Drgač pa, prtožu si se najbrž ker, kot je napisu Egon Mali - ni rezultatov
oz. so te zmer ponoblal :D

Citat egon mali:
ekateri res nismo igrali par zadnjih svetov, medtem ko si bil ti prijavljen na vseh. Verjetno pa res nisi igral kaj dosti, saj kakšnih rezultatov ni videti. Ti pa seveda želim veliko sreče v simcity-ju, če pa ti ne bo všeč, se pa le vrni
Kar pa se tiče brisanja postov, dobro veš iz kakšnih razlogov se brišejo. In tale je napisan kar korektno.



Okostnjak tebe smo že tolikokrat ponoblali pa še veš ne. Drugače pa tisto kar je rekel woley(da ne bom 2 posta zaporedoma napisal) boti res niso dovoljeni tudi na travianu ne vendar me nekaj čudi na vp. Pozam igralca, ki je uporabljal bota in je bil kasneje seveda banan. Če še kdo ne ve ima avtomatsko farmanje. In me čudi, da je melo 50 igralec več nafarmanih vasi od njega. Pa se mal zamislite.

Naj ti povem, da z accom cotl sploh ne igram. Samo prijavil sem se in pogledal stanje na svetu. Ja če pa tega ne znate pogrntat pa ste tut levi.

Pa naj še povem, da naša vojna plemen ni niti podrazno na nivoji tiste na net serverjih kjer sem igral.
 
Last edited:

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Okostnjak tebe smo že tolikokrat ponoblali pa še veš ne

Lahko je ponoblat nekoga, ki na nekaterih svetovih pride enkrat na dan pogledat ka dogaja :p
LP :)
 

DeletedUser

Guest
Svet 15 zagotovo bo, datum bo objavljen še v tem tednu. :poročilo:

Evo pa ste dočakali s15 ampak ker bo čez 2 mesca spet : radi bi s16 ker je 1. pleme "nepramagljivo"
vedno bo isto :) ;)
 
Last edited by a moderator:

Vulpes

Member
Reaction score
0
v temu tednu bo svet 15 odprt in koliko vas bo igralo ???


calimero se strinjam s teboj glede PP.
 

DeletedUser

Guest
Ne konec tedna v Petek ali soboto bo Cm objavil prihod novega sveta oziroma s15 : kot na sedanjih svetovhih bo možna PREDREGISTRACIJA.

Upajmo da bojo kakšna presenečenja :rolleyes:

:)
 

DeletedUser

Guest
Naj ti povem, da z accom cotl sploh ne igram. Samo prijavil sem se in pogledal stanje na svetu. Ja če pa tega ne znate pogrntat pa ste tut levi.

Pa naj še povem, da naša vojna plemen ni niti podrazno na nivoji tiste na net serverjih kjer sem igral.

Napisal sem, da si bil prijavljen na vseh svetovih, igral pa nisi kaj dosti. Sem se mogoče zmotil?
Kar pa se tiče tvoje zadnje izjave in podobnih izjav drugih igralcev, lahko rečem samo VERJAMEM. Verjamem tudi da so na drugih serverjih dosegali odlične rezultate, vendar sedaj prihaja svet 15.
Kot so dejali pred mnogo, mnogo leti, HIC RHODUS, HIC SALTA
Zato vabim vse vas, dobre, boljše, najboljše, legendarne in oh in sploh igralce prijavite se na svet 15. Tu imate možnost pokazati vse svoje spretnosti in znanje v VP, tako rekoč v živo. Tu naj se v pošteni borbi, brez izgovorov, pokaže kdo in katero pleme je trenutno najboljše na slovenski VP.
 

ruki

Member
Reaction score
0
Evo pa ste dočakali s15 ampak ker bo čez 2 mesca spet : radi bi s16 ker je 1. pleme "nepramagljivo"
vedno bo isto :) ;)

Ja in?kaj tebe to briga pejt tut igrat ne pa samo kritizirat-to kar praviš da je na si14 1. mesto nepramagljivo...mogoče je res ampak jst nisem tam kaj dosti igral tako da ne "prosim" tudi jst za nov svet ker je si14 že praktično končan.
 

DeletedUser

Guest
Negovori da je končan do zadnje minute, ker nikoli neveš komu bo prikipelo sem bil v takem plemenu razpadel je v 3 mescih tako da ne pametuj.
 

cotl

Member
Reaction score
0
Napisal sem, da si bil prijavljen na vseh svetovih, igral pa nisi kaj dosti. Sem se mogoče zmotil?
Kar pa se tiče tvoje zadnje izjave in podobnih izjav drugih igralcev, lahko rečem samo VERJAMEM. Verjamem tudi da so na drugih serverjih dosegali odlične rezultate, vendar sedaj prihaja svet 15.
Kot so dejali pred mnogo, mnogo leti, HIC RHODUS, HIC SALTA
Zato vabim vse vas, dobre, boljše, najboljše, legendarne in oh in sploh igralce prijavite se na svet 15. Tu imate možnost pokazati vse svoje spretnosti in znanje v VP, tako rekoč v živo. Tu naj se v pošteni borbi, brez izgovorov, pokaže kdo in katero pleme je trenutno najboljše na slovenski VP.


Ti si rekel, da so me ponoblali. Da nisem jaz kdaj tebe ponoblal....
Malo glej kaj pišeš. Drugače pa se strinjam, prihaja si 15 in morda se bom tega celo udeležil. Bo treba pač 3x več farmat kot tisti, ki si bodo surovine kupili z denarjem, ki je če mene vpraša vržen stran ali pa imacros (ki je dovoljen) inštalirat pa bo.
 

DeletedUser

Guest
Ti si rekel, da so me ponoblali. Da nisem jaz kdaj tebe ponoblal....
Malo glej kaj pišeš.

Pozdravljen.
Če mi pokažeš, kje sem napisal, da so te ponoblali, se ti bom takoj opravičil, vendar sem prepričan, da tega nisem nikoli izjavil. Zna pa biti, da si kdaj ti mene.. saj to je cilj te igre ;) . SI15, se pa le udeleži, če bo čas se ga bom tudi jaz. Denar oziroma PP za surovine je res vržen stran in jaz ga toliko nimam. PP koristim za samo igro in zelo redko za prepolavljanje časa gradnje... pri končnih stopnjah, kjer traja celo večnost.. Imacros ? ne poznam.. rad sam igram.. ne vidim užitka v tem, da igra program namesto mene...
Se vidimo na SI15
 

DeletedUser

Guest
Pa kaj pripravljate za si15 zdej pa to že mene malo muči a bo kej novga al zakaj to ? :confused: :eek:
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Tema teče o svetu 15 in ja, svet prihaja kmalu. Želimo, da nam poveste kakšne nastavitve si želite. Vaše želje lahko oddate do 16.1.2014.

Naj vas opomnim, da vse ni odvisno od nas, ter da bomo čimbolj poskušali ustreči vašim prošnjam.

Lep pozdrav,
Chopper
 
Last edited:

Banislaf

New Member
Reaction score
0
jaz bi bil najbolj vesel takih, kot so bile na enki, mogoče le malo večjo hitrost in zastave.
 

DeletedUser

Guest
Nastavitve
Hitrost igre 2 Fajn bi blo 3.
Hitrost enot 1
Poruši zgradbo Aktivno
Morala Aktivno (ne temelji na času)
Pravilo kmetije Neaktivno
Osnovna obramba 20
milisekunde Aktivno
Limit lažnih napadov Neaktivno
Sistem raziskav Poenostavljene raziskave
Cerkev Neaktvino
Dosežki Aktivno
samorazvijajoče barbarske vasi Aktivno (do 3000 točk)
Bonusne vasi izboljšane bonusne vasi
Čas za preklic napadov 10 Minut
Čas za preklic trgovanja 5 Minut
Nočni bonus aktivno od 0:00 do 6:00
Zaščita pred napadi za začetnike 5 dni
največje razmerje napadalci : branilci neaktivno
Zastave Omogočeno
Enote
Lokostrelci Neaktivno
Sistem izvidnikov Izvidnik lahko odkrije enote, zgradbe in surovine.
Paladin Aktivno, lahko odkrije predmete
Predmeti so izboljšani.
Milica Omogočeno
Plemič
Rast cen za PL: Zlatniki
Maksimalen doseg PL 1000 Polj
Znižanje lojalnosti ob napadu s PL 25-35
Rast lojalnosti na uro 3
Konfiguracija
Omejitev števila članov na pleme 25
Lestvica premaganih nasprotnikov Aktivno, ravna se po točkah
Čuvanje računa Aktivno
Omejitev trajanja pri trajnem čuvanju računa Omejem dostop do čuvanja. Račun je bil v čuvan 60 dni dni v zadnjih 120 dni dneh.
prosto trgovanje neomejeno
Izbira smeri neba Aktivno
Pogoji za zmago Igralec z največ točkami ob koncu runde

Za ponovno izgrajeno vas ti ni potrebno čakati 14dni se pravi neomejeno kot nas si11
 
Top