Svet 15

nikname

Member
Reaction score
0
Zanimanje za igro pada, kvalitete je vedno manj (komu pa je sploh še treba razmišljat?), vse se je zreduciralo na 24/7 farmanje na začetku (zato več igralcev na računu), ko si pridelaš prednost pa zavzemanje vseh, ki igrajo sami (zato so manj razviti, pa še po 8 ur dnevno zabijejo v službi ali na faksu), po možnosti ko jih ni na računu. Zato pride zelo prav, če je svet čim hitrejši..
In kdaj bo pri nas kaj drugače, mogoče boljše? To je odvisno samo od igralcev (podpora nima nič pri tem) in od njihovih interesov. Dokler bo edini cilj čim hitrejša zmaga, ne glede na način, bomo zaman čakali na kakšen napredek..

tole ti nebo držalo prijatelj mi smo bli top pleme pa še vedno smo se borimo na tujem na slo ne gremo
tuji eno top pleme je prišlo na tuje
zakaj
zaradi podpore ker se ve kak se na slo sceni dela zej bom malo klikal pa upam da čimprej ban fašem pa da lahko potem spet dalje na tujem igram
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Calimero bo pomagal cez vikende na enem računu,tko da bo veselica tko kot se spodobi za mojstre.
 

DeletedUser

Guest
Dobro jutro, Kot kaže spet ne bodo uslišane naše želje, pa če prav je cm dal da glasujemo a ni sprmenil nastavitve nevem kaj mu je no meni gre na hec ko tole gledam kar piše motorka in vse skupi...
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
lol spet bedna razporeditev nekje je nakupu 5 barbark in bonusk nekje pa jih ni na spregled....dost odvidn od sreče
 

woley837

Member
Reaction score
0
zakaj je cerkev, zakaj ni zastav...????

boste mogoče spet resetiral server tako kot ste na speedu??? da vem če naprej igramo al spet čakamo na nov začetek!!!
 

DeletedUser

Guest
Eh to se lahko sam pr nas zgodi pa ne 1x ampak kr vsakič ko je neki novga in bodo spet moderatorji izgovore iskal pa branli tega našga cm-ja jaz ga bi odstranil iz vp scene.
 

DeletedUser

Guest
mene je že minilo tako da ravioli samo si13 in si11 igra in potem konec vp-ja ker tako sranje kot je tle nebom gledu kaj pišejo nastavitve če se ne držijo isti so kot naši politiki škoda besed za njim k obi vsaj slovenski vp ukinili
 

DeletedUser

Guest
Sandi se strinjam, raje igram na hr tisti kateri nočete igrati tukaj ste vabljeni na hr kateri se seveda hočete naučiti igranja ,

Ker toliko napak kok so jih naredil v 1 mesecu mah škoda besed no ...
 
Top