Svet 15

DeletedUser

Guest
Sedaj pa dost zajebavanja ne žalite se to ne vodi kam. V igri se dokazujte.

To je prava beseda.
Dovolj o tem kdo je tu otrok! Glede na čas, ki ga porabimo za igranje (VP) smo po srcu še vsi otroci! Dovolj o tem kaj je kdo rekel (ali pa ni), kaj je kdo mislil, kako se je slišalo... saj nismo branjevke na trgu (čeprav vsa čast branjevkam, težko in koristno je njihovo delo), ampak vojščaki in vodje plemen. Svet je še mlad, tako rekoč še v povojih, za vsa dokazovanja bo še čas in kraj na bojnem polju. Ne posnemajte barbarov, raje jih farmajte ;)
Lep dan vsem skupaj
 

DeletedUser

Guest
To calimero. In pišimo za NNP pa se tega potem ne držimo da bomo lažje preživeli :p
 

DeletedUser

Guest
Ravioli, oz kobarid ( dual ). Vsi me dobro poznate, dobro veste kdo sem... zdaj pa končam s tem, ker se mi ne lubi obadati z vami otroci. lp in lep preostanek večera!

al ti sploh nvm kdo smo drgač otroci hmm bi lahko rekli zame..pa zame nisi nič ker te ne poznam pa mi ni žal
 

DeletedUser

Guest
Forum je zamerknil ;)

Prvi igralci so že pri dveh mestih. Sedaj bo postalo zanimivo:)
 

ruki

Member
Reaction score
0
Na si15 očitno ne bo unih odličij (npr. "kot prvi si premagal 10.000 enot"pa podobne,za osvojene vasi pa to)?
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Prvi igralci so že pri dveh mestih. Sedaj bo postalo zanimivo


Ah, saj se je komaj začelo, cez dva ali tri mesece bo slika bolj jasna,ne kod zdaj,ko je v megli.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Poglej hram slave za svetove nazaj. Dosegel prvi 10.000 točk in pritinsneš gor pa ti napiše: Igralec ne obstoja :)
 

Red rose

Member
Reaction score
0
Škoda,da ne igram tega sveta,nastavitve mi namreč niso nič povšeči,pa še časa mi zmankuje :-(
vsem ueleženim v igri želim obilo sreče in predvsem znanja ;-)
 

DeletedUser

Guest
eHordovci, da vam povem eno stvar glede "vohunjenja" v vašem plemenu, ker tolko jokcate in se ne morete sprijaznit, da smo korak pred vami.

Igralec wil99 je bil pred vstopom v naše pleme pri vas, nato sem ga sittal, ker je bil odsoten in med sporočili videl okrožnico solyarisa in seveda sem jo prebral, ker ste veljali za sovražno pleme in nato sem sklenil, da grem trollat solyarisa in očitno mi je uspelo naredit celo zbrko v plemenu. (Y)

Tako da unicorn, solyaris, underguns in podobni daj te se zamislit kakšni loleki ste. (Y)
Prijetno poslušanje...
http://www.youtube.com/watch?v=sCNrK-n68CM


p.s. solyaris čemu si tako agresivno nastrojen?

Napadajta klošarja, ne odneham..
Koordinate: 511|532
Točke: 255
Igralec: solyaris9000
 

DeletedUser

Guest
Uvrstitev Ime Premagani
1 knizz [~E~] 17.444


Sedaj si pa res z vsem na tekočem, več sploh ne rabiš vedet!
 
Top