Svet 15

DeletedUser

Guest
Za zdaj naplenila 27.000 surovin, pa ne igrava dolgo na tem acc-ju.
lp mulan
 

DeletedUser

Guest
Jaz imam pri 188 točkah uplenjenih 3.915 tisoč ;) meni se zdi kar dobro za moje točke in s tem da sem začel 2 dni nazaj...
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Ne hvalit večera pred jutrom.


PA še to



Vsem posameznikom iz sovražnih plemen,tako imenovane velike koalicije se prisrčno zahvaljujema,da ste nama nesebično pomagali z vašo obrambo,nebova tega pozabila.Od srca HVALA-dadl in calimero vas imata rada.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
No jaz pa vaju nimam rad mogoče v prihodnem življenju,

aja pa EHORDE se kar dobro držijo ;)
 

DeletedUser

Guest
Ponizujete deuga plemena ce je v enem,nek clan ki je zmagal en svet zato pa se cudite da se tudi druga plemena borijo in branijo. :)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Spostovani in spostovane rad bi vam povedal oz,oznanil,da pleme NEXT več ne obstaja.Rad bi vam predstavil naso uradno akademijo E1,ki bo v dobrem in slabem ob boku z nami.V naslednjih dneh bomo se dorekli o sami strategiji obeh plemen.Zelo me veseli,da smo se dogovorili o vsem kar sodi v skupnem načrtu zmagat svet 15. Nekateri tle ste nas podcenjevali in pluvali po nas,kar me je mal razjezilo in sem z vodjo Next-a začel pogovor o moji zamisli in mu je bila všeč.Mr. Anonymous je dokazal nam,da je mož odločitev,kar se mu bo v prihodnje obrestovalo.
 

underguns

Member
Reaction score
0
Spostovani in spostovane rad bi vam povedal oz,oznanil,da pleme NEXT več ne obstaja.Rad bi vam predstavil naso uradno akademijo E1,ki bo v dobrem in slabem ob boku z nami.V naslednjih dneh bomo se dorekli o sami strategiji obeh plemen.Zelo me veseli,da smo se dogovorili o vsem kar sodi v skupnem načrtu zmagat svet 15. Nekateri tle ste nas podcenjevali in pluvali po nas,kar me je mal razjezilo in sem z vodjo Next-a začel pogovor o moji zamisli in mu je bila všeč.Mr. Anonymous je dokazal nam,da je mož odločitev,kar se mu bo v prihodnje obrestovalo.

In kaj se jim bo obrestovalo? Po koncu vseh vojn in drugih bitk bo prišel čas ko jih boste ponooblali. Sicer pa mislim da se ni potrebno šopirit o novi akademiji na forumu, nihče se ni zakaj bi se še torej vi?

Vedno ste najbolj pametni profesionalci kot se nekateri radi okličete, češ kaj boš z akademijami če zmaga eno pleme druge se pa ponoobla, sedaj pa ste sami to naredli.
 
Last edited:

calimero

Banned
Reaction score
0
In kaj se jim bo obrestovalo? Po koncu vseh vojn in drugih bitk bo prišel čas ko jih boste ponooblali. Sicer pa mislim da se ni potrebno šopirit o novi akademiji na forumu, nihče se ni zakaj bi se še torej vi?

Vedno ste najbolj pametni takšni tebi podobni, češ kaj boš z akademijami če zmaga eno pleme druge se pa ponoobla, sedaj pa ste sami to naredli.


Climero je calimero in calimero ti bo pokazal,kako se streže tej igri.
 

underguns

Member
Reaction score
0
Pa da nebo pomote, nimam nič proti plemenu NEXT oz. E1. Le pokaži kaj znaš. Da bo vsaj zanimivo ratalo:)
 

DeletedUser

Guest
Sami problemi s tem calimerom vedno oničuje sve svetove na katerih igra,,,

žalostno
 

underguns

Member
Reaction score
0
Prehiter bo konec če ti ze v štartu vse pokazem.

To pa ne drži. Ne obupamo mi tako, pa tudi če bi ti vse pokazal, kar vrjamem da si želel (ampak smo te za trenutek ustavli
) potem ne bi bilo še konec sveta. Še vedno bi bilo dovolj izkušenih plemen in igralcev, da bi vas premagali.
 

underguns

Member
Reaction score
0
Nevem zakaj ker nisem nic narobe povedal. Vsakega se da premagat, tudi tebe. Ti se prevec povelicujes v nevem kaksnega igralca. Saj nerecem da nisi dober ampak ze pretiravas.
 
Top