Svet 15

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Ja, definitivno si šprical osnovno šolo. Do sedaj nisem bil 100%. Sedaj pa sem. Nepismenost je bolj očitna:((
 

DeletedUser

Guest
Ja, definitivno si šprical osnovno šolo. Do sedaj nisem bil 100%. Sedaj pa sem. Nepismenost je bolj očitna:((


Očitno ti bo pomagala rehabilitacija,noob-ek,pa še kej napišem,..............
 
Last edited by a moderator:

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Dej no dej,kaj boš pa storu,mucek,.:eek:

Modro molčal:)

Vglavnem ko te bo dovolj skupaj povej na katerem računu igraš, čeprav to ne boš nikoli povedal, ker veš da nimaš šans in boš slej kot prej ponoblan. Nič lepo igro in LP.

N
 

DeletedUser

Guest
Modro molčal:)

Vglavnem ko te bo dovolj skupaj povej na katerem računu igraš, čeprav to ne boš nikoli povedal, ker veš da nimaš šans in boš slej kot prej ponoblan. Nič lepo igro in LP.

N


ha ha ha,pa kej še,a si se zbudu prešvican,...
 

DeletedUser

Guest
Kateri ve koliko časa bo še trajal tale svet? Imata SC in BB zavezništvo?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Kateri ve koliko časa bo še trajal tale svet? Imata SC in BB zavezništvo?

Svet 15 traja šele par mesecev, tako da konca verjetno še ne bo tako kmalu. Je pa to, tako kot vedno, odvisno od igralcev.
SC IN BB nista zaveznika, kolikor je meni znano iz pogovorov na forumu in iz TWStats, sta si to glavna nasprotnika na tem svetu.

Lep dan
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
a tok dolg jeziček imaš da ti ga mora kera turšica odrezati hehehe ti lordek franko na bananco, ja nov nik imamo zate hehehe



me zanima katera je tebe učila, upam da ne kera ki nima niti osnovne narjene :confused:
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
a tok dolg jeziček imaš da ti ga mora kera turšica odrezati hehehe ti lordek franko na bananco, ja nov nik imamo zate hehehe



me zanima katera je tebe učila, upam da ne kera ki nima niti osnovne narjene :confused:

men je učila še patizanka,pazite se ti še znajo mars kej,...a teb pa vulpes pilum mutat non mores,si prava lisica je prov zvita zverrrrrrrrrrrrrrr,.........:mad:
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Kok je zanimivo, da se skor vedno na forumu kregajo najbolj nepomembni igralci določenega sveta, fantje malo manj pisanja po forumih,malo več zavzemavanja vasic...
 

DeletedUser

Guest
In kdo pravi da nismo smo v top 30 tega sveta tako da ne bluzi lepo te prosim...
 
Top