Svet 15

Vulpes

Member
Reaction score
0
men je učila še patizanka,pazite se ti še znajo mars kej,...a teb pa vulpes pilum mutat non mores,si prava lisica je prov zvita zverrrrrrrrrrrrrrr,.........:mad:

iiiiiiiiiii kok si lep ko se razburiš, wufff, a sem ti stopila na partizanske živčke, lepo da te je učila partizanka, prevod prosim, lisičke imamo mehe kepice, valar morghulis
 

DeletedUser

Guest
in kdo si ti kekec ?

Ne bom se spuščal v vašo debato, kdo rabi tršico in kdo kakšno šolo, vendar Aljaž je že kar nekaj let prisoten v tej igri, z pavzami seveda, tako kot večina nas, torej glih kekec ni.

Sedaj pa kar nadaljujte...
 

DeletedUser

Guest
franček ne delaj se pametnega,ker ti noobu ne sežeš do kolen na svetu 15
 

DeletedUser

Guest
Torej, mi smo sklenili takole. Po tehtnem premisleku smo se odločili, da letos tvoje, sicer preuranjeno pismo želja, ki si nam ga poslal, zavrnemo. Žal vsako leto ne moreš dobiti premium točk. Kar je preveč je preveč. Vendar ne se bati, darilo dobiš, vendar v drugačni obliki. Tokrat ti bomo podarili nekaj zares dobrega! Si pripravljen? Ta božič boš namesto miške v roki držal muco. Mislimo, da je čas, da končno spoznaš pravi užitek, ki ga tako rad zamenjujes z igranjem vojne plemen. Pa obilo užitkov Mr. Noob ;)

P.s. za pp Probaj poskusiti pri Miklavžu. Če tam ne bo šlo ti še vedno ostane hotel mama, ki je neusahljiv vir zlatih točk.

Bodi priden!

Tvoj Božiček
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni

:D Res zanimivo, da ljudje še vedno uporabljajo pluralis maiestatis :cool:
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni

:D Res zanimivo, da ljudje še vedno uporabljajo pluralis maiestatis :cool:

1. Če hočeš delovati pametno napiši pravilno, vsaka črka šteje vaša visokost

2. Nas je več, čudno da s tako visokim IQjem tega nisi ugotovil


No ja, danes je lahko vsak MOD. :)
 

DeletedUser

Guest
1. Če hočeš delovati pametno napiši pravilno, vsaka črka šteje vaša visokost

2. Nas je več, čudno da s tako visokim IQjem tega nisi ugotovil


No ja, danes je lahko vsak MOD. :)

ad1 obe pisavi maiestatis in majestatis sta pravini, zato če hočeš delovati pametno, najprej preveri

ad2 Govorite v imenu Božička in on je (največ) eden. To bi lahko ugotovili tudi z vašim IQ-jem

No ja, danes vsak misli, da lahko kritizira MODe. :)
 

DeletedUser

Guest
No ja, danes vsak misli, da lahko kritizira MODe.

Hja...velikokrat upravičeno. Forum je pač forum, mislim pa, da pri devetem postu ni potrebe po govoru čez admine. Dobro bi bilo če se organizerate tam, kjer se je potrebno. Ta svet je postal ena sama enosmerna cesta s šespasovnico. Samo malo v razmislek.
 

DeletedUser

Guest
Očitno neves kdo je božiček, Ajde stari kaj sploh s tabo diskutiram...

Pojdi brat forum, da dobiš pp
 

DeletedUser

Guest
Očitno neves kdo je božiček, Ajde stari kaj sploh s tabo diskutiram...

Ohoho, vem vem, še predobro vem. Ko boš sam ugotovil kdo je ta s kom diskutiraš bo prepozno za diskusijo. :)
 

DeletedUser

Guest
Očitno neves kdo je božiček, Ajde stari kaj sploh s tabo diskutiram...

Pojdi brat forum, da dobiš pp

Očitno vem o tem več kot vi... pa ni treba sedaj takoj k stricu Googlu po nasvet... Ker sem res starejši od vas me izraz "stari" ne žali, tako da odgovora ne bom naslovil na mulo, smrkavec, dete ali kaj podobnega.
Kar pa se tiče pp sem ga vedno kupoval in plačeval sam s svojim denarjem... morda ga boste nekoč lahko tudi vi :)
 

DeletedUser

Guest
Od mene zagotovo nisi starejši, na srečo imam službo in družino... Tako da prijatelj moj si se malo uštel...stari se pa pogovorno reče v Ljubljani... Evo,ves nekaj vec
 

DeletedUser

Guest
Od mene zagotovo nisi starejši, na srečo imam službo in družino... Tako da prijatelj moj si se malo uštel...stari se pa pogovorno reče v Ljubljani... Evo,ves nekaj vec

Kar se tiče službe in družine, ti želim vso srečo še naprej.. z malo sreče bom kmalu v penziji in čuval vnuke :) Kako se reče v Ljubljani me ne zanima dosti.. pri nas se reče "ejga ti" Evo pa še ti veš nekaj nepotrebnega več.

In ker ta zanimiva debata res ni primerna za forum VP, jo s tem z moje strani zaključujem.

Lep dan
 
Top