Svet 16

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Žal nimam odgovora. Generalno se strinjam s sporočilom komentarja. Vendar za vse nismo oz. ne moremo biti odgovorni mi. Po moji oceni lahko veliko naredite tudi uporabniki. Mi bomo vaše projekte podpirali, vendar ne moremo biti vedno samo mi nosilci vsega. Zelo podpiram tudi sodelovanje med podpro in uporabniki.
To pa je že za kakšno drugo temo in/ali moj nabiralnik na forumu. Odprti smo do vseh vaših predlogov.



Dragi grobi,


Potem prvo začnite z ažurnostjo, kaj več tako imenovani uporabniki ne moremo storiti kot da vam težimo ane....Ne mi pisat jebenih pesmi....tukaj maš predloge in pritožbe...ni anonimno je na tabli videno vsem...preko ZS ... ne mi pravt pravlic ... vse ignorirate...ali pač...


Tukaj je za moje pojme prav naslov k se rešuje ta zadeva....Hmmmm projekti...stari moj to so vaši projekti, mi samo igramo za vaše ali žepe drugih kaj vem....Ne mi z projekti če nimaš pojma...Igra je igra...to ni projekt to je zabava...in še plačamo zato ... ti mej svoje projekte...to ni naša skrb to je VAŠA SKRB...zdaj se pa nehite zajebavat mater....prave mone ste ratal....če maste jajca povejte kolk dnevno prleti dnarja iz klikov in pp v denarnico...ma ne se jebat ... dej pali ti mulce ... sam k boš pa ostal brez uporabnikov in projektov po tvoje k trošji dnar za vašo zajebancijo pol ti bo zgleda jasno....dej skulirite se prosim.....sej je pa tko en pa en pa boste sami igrali ane:)
Ne razumem, kaj točno hočeš povedati. Se pa ne bom več v krogu vrtel. Podpora dela svoje delo in tukaj se strinja tudi InnoGames. V podpori nas je skupaj z Motorko šest. Vsi ostali smo prostovoljci in ne prejemamo plačila. In bom ponovil: tisti, ki kupite PP niste nič več od drugih. Svoje ugodnosti imate samo v igri sami. Če pa misliš, da zdaj ne bomo blokirali določenih ljudi, samo da bodo nekateri še naprej igrali takšno umazano igro in imeli izpade, se pa zelo motite. Bonton večini uporabnikov ni blizu in nizka kultura pisanja se še posebej vidi na forumu.

In če kdaj kdo iz podpore kaj reče, se to upošteva, brez nepotrebnih prepričevanj in izpadov. Povedal sem, da to ni primerna tema, ker obstaja forum za predloge in pritožbe. Tvojega dovoljenja pa za to ne potrebujem, ker na forumu sem pa jaz zadnji člen verige in Motorka vaših pritožb ne bo obravnaval.

Lep pozdrav,
Grobi
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Ne razumem, kaj točno hočeš povedati. Se pa ne bom več v krogu vrtel. Podpora dela svoje delo in tukaj se strinja tudi InnoGames. V podpori nas je skupaj z Motorko šest. Vsi ostali smo prostovoljci in ne prejemamo plačila. In bom ponovil: tisti, ki kupite PP niste nič več od drugih. Svoje ugodnosti imate samo v igri sami. Če pa misliš, da zdaj ne bomo blokirali določenih ljudi, samo da bodo nekateri še naprej igrali takšno umazano igro in imeli izpade, se pa zelo motite. Bonton večini uporabnikov ni blizu in nizka kultura pisanja se še posebej vidi na forumu.

In če kdaj kdo iz podpore kaj reče, se to upošteva, brez nepotrebnih prepričevanj in izpadov. Povedal sem, da to ni primerna tema, ker obstaja forum za predloge in pritožbe. Tvojega dovoljenja pa za to ne potrebujem, ker na forumu sem pa jaz zadnji člen verige in Motorka vaših pritožb ne bo obravnaval.

Lep pozdrav,
Grobi

Seveda je tesko resit problem, ko se pa problem pri vas zacne! Pa tudi to ni res da ne prijemate placila, prijemate placilo v obliki pp tock...

Ja pa razumljivo da si zdej popizdil, sej ves kako pravjo ko macki stopis na rep, zacvili

Pa tud te groznje o banih so naravnost smesne....Ubistvu ti grozis uporabnikom ki vas opozarjajo na vase napake z banom :) pa kje je tu logika ? Pa vi ste tu da omogocite posteno ter lazje igranje igralcom, ne pa da ste del problema....

Glej tko bom reku, ce motorka nima casa....nej spoka ter prepusti nekomu drugemo to pozicijo (bi najraje vidu kakega nemca) ki ima cas pa voljo....Ubistvu cel .si trpi zarad tega....Zdej pred pol ure je negdo opozarju da se vedno nismo mel kvalifikacije za speed ki se jutri zacne hehehe Pa a se sploh lahko ta zacarani krog kje konca?

Konc koncev ce me ta zdej trenutek blokiras iz foruma ter iz igre mi nardis gromozansko uslugo....bom vsaj 1x za vselej obupu nad .si
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Pa tud te groznje o banih so naravnost smesne....Ubistvu ti grozis uporabnikom ki vas opozarjajo na vase napake z banom :) pa kje je tu logika ? Pa vi ste tu da omogocite posteno ter lazje igranje igralcom, ne pa da ste del problema....
Nikoli še nismo nobenega blokirali zaradi tega. Odprti smo za vse predloge in pritožbe, ki jih lahko podate v zato namenjen forum.
Nisem nobenemu grozil z blokado.

Bom še enkrat ponovil, da je to forum namenjen o splošni debati o svetu 16. Vse ostalo spada v druge forume.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
Grobi,

vsaj ti podaš nekaj odgovor, za to se ti zahvaljujem. Čeprav naj bi bila tu debata o S16, pa se je spremenila v splošno debato, ni s tem ta debata niti slučajno nepotrebna in odvečna - večina, ki so do sedaj komentirali, tudi aktivno špilajo na S16 - in forum je forum, ne končaj prosim te debate s tem, da to, kar se piše, spada v druge forume. Debata zvodeni in če je to cilj, potem lahko rečem samo še lahko noč tej igri.

Podpora in igralci naj bi bili med seboj povezani, ne pa da je še pred špilom vojne plemen vojna med vami in nami. Zakaj hudiča to ne spregledate? Zakaj misliš, da toliko igralcev nori? Verjetno je nekaj narobe, ampak ne od danes in včeraj, že kar nekaj časa. Vem, debata mora biti konstruktivna in ni potrebe, da se mi igralci kar potegujemo, kdo ma večja jajca in kdo se upa bolj zasoliti svoj komentar. Moraš nas pa tudi razumeti, če je z vaše strani do danes obstajala ignoranca na naša vprašanja, ja potem ni čudno, da se komu film strga. Nočemo več splošnih odgovor, podajte dejstva na naša vprašanja, zaradi mene je lahko kratko in jedrnato, ali pa dolgo in jedrnato - samo da bo odgovor pošten.
 

xpeke

New Member
Reaction score
0
živjo:D
včeraj sem glih končal z šolo takda se mi zdej ponuja spet dragocen čas za vp:D
ker do zdej nisem imel časa nisem igral na s16 zato pa iščem igralca kermu lahk pomagam in skupaj probama prit čim dlje.
lagano smo včeraj tud zmagali na speedu haha:D
 

DeletedUser

Guest
ja tadej zdaj ko si končal šolo boš na vpju odličen kot si bil v šoli.
Lahko bi mi pomagu na računu kajaV na svetu 11...
čestitam ti za zmago na speedu


Žiga K.
 

DeletedUser

Guest
zdravo,svet 11 je moj zadnje svet,ki ga bom dokonca igral,ker svet 16 je katastrofa in podn od podna
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Tilenček preberi do konca potem pa gobc vrt koker hočeš hehe 1 premisli 2 piši.

da je 1. al keri že je sem napisal za s16 ker je tema o s16 če neznamo brat ane.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
malo poglej raje, kaj si ti napisal Janezek

Men je logično, da je stvar tekla o s16, ker za s17 ne moraš rečt da je podn od podna, če ga še ni...

Daj mi post kje sem napisal da je 17 poden ? Ti mogoče fali kak uč na glavi ali kaj ? zgleda že tko ane... pametnjakovič pa pou.
 

DeletedUser

Guest
na s 11 in s 15 si brišem račun.
vojak00 skoraj bi lahko rekli srečno 2015
 
Top