Svet 16

spinel

New Member
Reaction score
0
Jaz Veličastni spinel se predstavljam slovenski plemenski skupnosti ter najavljam da igram drug račun s katerim namervam zavzeti svet hujši ko hit*er !

Ps. pričakujem komentar mr.nooba :*


Pozz i tebi sa hrvackog servera mozem da i tebi uzmem vas .


Lp
Veličastni Spinel
 

nikname

Member
Reaction score
0
Samo, ta omejitev 10 igralcev na pleme je pa čisto mimo, naj bo 30 igralcev na pleme, oz., če že res morate uporabite neke stare nastavitve za ta svet naj bo minimalno 20 igralcev na pleme, ne pa 10.



lej en prnas na 15 trobi od prvega dneva da maš 10 igralcevdovolj te nastavitve si je izbral beer ker jih zej ni več kak 10 k bi packali po svetu 16
 

tw grand master

New Member
Reaction score
0
lej en prnas na 15 trobi od prvega dneva da maš 10 igralcevdovolj te nastavitve si je izbral beer ker jih zej ni več kak 10 k bi packali po svetu 16

Pozz stari

Ja sam Lazar Tomic, iz Beograda (SRB). Imam 21 godinu
1239851_443055709141958_565565505_n.jpg



Plemena vec igram 8 godina, najveci uspjeh ikada sto sam ostvario je 55.000.000 bodova na tw serveru sa svojim kolegom
Iza sebe imam mnostvo zatvorenih servera, naravno i poraza :] , uvjek se radujem novoj igri, novim poznanstvima i novim druzenjima pre svega :]

Toliko.
 

tyron

Member
Reaction score
0
Koliko clanov oz. podplemen ima tako zlogasni beer
Na vsakem svetu se jih 20 pridruzi
Ko bo .si19 bote ze meli 100+
Si lahko samo recte Quantity over Quality
Se malo pa bom mogu uporabit prste na nogi da bom lahko prstel vsa plemena ˇˇBEERAˇˇ
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
Beer smo eni in isti ves čas če še neveš sem na s13 tudi igral ne pod tem imenom ampak sem. Vsak svet pa se nekaj novih pridruži da je bol zanimivo a ni tako?
 

tyron

Member
Reaction score
0
Matiček jz že vem kje si igral
Omejitev plemena 10,torej je 30 novih le nekaj,le tri plemena,ma saj to je res malo,skor nc
 

DeletedUser

Guest
Priznam je pa prav zanimivo koliko plemen ima 10 članov... Vsak idiot lahko ima svoje pleme :D
 

spinel

New Member
Reaction score
0
jaz bom kr one man team vsekal toti 10 komadov je preveč na juriš na juriš !!
 

Mescalero

Member
Reaction score
0
To, da je samo 10 članov v plemenu je po moje zanimivo, ker se bo verjetno premoč enega plemena težje vzpostavila. Kar se pa tiče velikega števila podplemen in na tak način večanje določenega plemena je načeloma rešeno s tem, da ne moreš pošiljati okrepitev nikamor razen svojemu plemenu. Ne vem pa, kako so rešili zlorabo tega pravila, naprimer: sem v podplemenu in hočem poslati okrepitve nekomu iz glavnega plemena, prestopim v glavno pleme, razpošljem okrepitve, prestopim spet v podpleme in še tu razpošljem okrepitve in tako večkrat dnevno... Če so to rešili, potem je ok, potem pomeni zavezništvo plemen le še v bistvu nenapadalni pakt in nič drugega. Edino, kar me pri tem pošiljanju okrepitev samo lastnemu plemenu moti je to, da odpade določena taktika zavzemanja vasi (sovražnikove, barbarske), ki je pomembna in na udaru, poslal si napade, poslal si plemiče in takoj za njimi tudi okrepitve iz več vasi in vas je bila v trenutku zavzeta in že okrepljena z npr 5 obrambnimi nuki, sovražnik je z hitrim renoblanjem ni uspel dobiti nazaj - sedaj to ni možno, ker moraš najprej vas zavzeti in šele potem lahko pošlješ okrepitve, do takrat vas že gre...
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
to je dobro, folk nebo skakal iz enega na drugi konec sveta za vasi , ampak boš moral noblati ob svojih vaseh ;)
 

tyron

Member
Reaction score
0
Glede na to da svet ze traja
bi bilo ce bi aministatorji foruma naredili temo kot za vsak svet dosedaj
lp
 
Top