Svet 16

Tango & Cach

Banned
Reaction score
0
Haha pa mel si tiste 2 pasje utice nafilane z deffom (od celega plemena) ko smo mi mel po 50 vasi...pa itak da nebo noben kuru na teb 10 nukov ko si itak glih toliko nevaren kot barbarska vas :) Sem ti pa zato ponoblu drugi acc z kerim si igral Lucky tomm al kako je ze bil :) Si znan po temu da vedno multi accje igras

Pa mas prav ti si najbolsi igralec .si

prvo kot prvo sem imel samo svoj deff v vasi in ne od plemena.
Ja deffa sem mel tok,da sem lahko še drugim pošiljal ( drži ) kot tudi tok izvidnikov,da me niste mogli poskavtat,ker ste meli neke počasne mule ;) jaz pa dirkalne konje ;)
Ja nisem se prej širil dokler nisem imel v prvi vasi polno narejenega deffa,da sem lahko branil vas ;)
Čeprav ste me skavtali od vsega začetka pa me niste hoteli v pleme,ker ste mislili,da me boste za malo malico ponoblali ;)
A ste se hudo ušteli ;)
Tudi Dr.Mance ko je poskušal mene noblat je izgubil nuke sicer mu je uspoelo vas mi vzet,ko sem jo sesul,da je imela 59 pik in sem jo imenoval vas za Dr.Manceja pa še tiste mu nisem dal sem jo renoblal.
Reveži ste bili proti meni in nič mi niste mogli ;)
Le pisanje in žaljenej je bilo od vas in nič drugega.
Drugače pa ste bili nesposobni in brez podpore bi bili pravi reveži takrat.
Tu pa se sedaj nekaj,ko ste sami isti ali pa celo še slabši.
Dej nehaj igrat,če ti kaj ne paše tako kot jaz in neboš imel problemov ;)
 
Last edited by a moderator:

Tango & Cach

Banned
Reaction score
0
hahaha,ti pa sploh neveš igrati vojne plemen in ne bodi preveč pameten.Thorin in Dr.menace jima ne sežeš do kolen na vpju

dej pobič povej na katerem svetu igraš pa se bom prijavil in ti pokazal kako se igra,da ti malo zavežem jezik.
 

DeletedUser

Guest
s11 se malo spomni kako ste dobili pri enemu članu kar 5 orožij in je imel še vas z 400 pikami.
in to so bila orožja
plamenica
babtistov prapor
sekira
sulica kralja matjaža in
vaskovo žezlo
vsih 5 v enem dnevu.
tak , da ne govorit kar se tiče podpore komu pomaga in komu ne.

To se sicer tiče začetkov s11 ki smo jih preživeli v TT, zato take teme naslavljaj na takratno vodstvo oz. v temo ki je tej debati namenjena.
Ker pa sicer opažam da si zelo informirana oseba te tukej pred vsemi izzivam da predstaviš acc ki je ta orožja imel ter dokaze kako smo oz. je nekdo nekaj dobil.


pa še ravno pravi se je oglasil ;)
Dr Mance je štel kovance ;) sam nevem za koga je štel kovance.
Ko je kdo imel napad je bil dostkrat blokiran,da ni mogel dobit preveč napadov itd.
Jaz na tvojem mestu bi bil raje tiho psssssssss

No tole tu pa se tiče neposredno mene. Štel kovance? Zakaj bi nekdo štel kovance? Št. skovanih kovancev ti piše na prvi strani Plemiškega Dvora. Tako da bi te lepo prosil za obrazložitev oz. kaj in kako sem tu kakorkoli kršil pravila? (Že samo dejstvo da TI neveš zakaj sem to počel se mi zdi vse skupaj izmišljeno)

O blokadah prosim ne blebetaj neumnosti. Edini ki je v FA ob napadu dobil še ban sem jaz. Niti ga nisem dobil pred ali med napadom, tako da vi nebi uspeli poslati napadov(kot zgoraj navajaš ti osebno) ampak sem ga dobil potem ko je bil vaš off "pokopan" ali na poti nazaj od koder je prišel. Tako da sem bil tukaj na slabšem jaz, saj nisem uspel takoj poslati "povračilnih ukrepov" ter renoblati kar mi še ni uspelo do takrat, delati zidov, vojske itd. Zaradi tega bana ste dejansko uspeli pobrati tistih par vasic od cca 50 napadenih, če ga nebi bilo bi vam renoblal še tisto in bi bil vaš uspeh v akciji okrogla 0.
O banu je bilo govora dosti takrat in so zanj zvedeli vsi ki so morali in ki so bili neposredno vpleteni (napadalci/branilec). Kdo pa je od njega pobral koristi pa tud najbrž veš, zato pa ne omenjaš ;)

Glede ocenjevanja igralcev se bom vzdržal komentarja saj mislim da se še nisva srečala v igri, oz. si bil na drugem koncu sveta. Ko pa se bova pa ti z veseljem podam moje mnenje o tvoji igri (mislim da bo forum s tem dobil svoj čar in razživetost) - tako da vabljen na s17.

Če pa ocenjujem tvoje brezpredmeto blebetanje po forumu in obračanje po vetru pa ti iz dna srca podarim čisto desetko ;)

p.s.-v kratkem se bo pojavil forum z predlogi o sodelovanju igralcev in ekipe pri nastavitvah ter poteku prihajajočega s17
Ob tem obvestilu bi vas prosil da se na njem držite teme in o njej napišete svoje mnenje ter se ne kregate in žalite. To se počne na vseh drugih forumih. Poskusimo sodelovati in skupaj narediti nekaj za slovensko VP, na koncu koncev je tu zaradi nas-mi jo igramo.
 

Tango & Cach

Banned
Reaction score
0
Dr.Menace
Glede ocenjevanja igralcev se bom vzdržal komentarja saj mislim da se še nisva srečala v igri, oz. si bil na drugem koncu sveta. Ko pa se bova pa ti z veseljem podam moje mnenje o tvoji igri (mislim da bo forum s tem dobil svoj čar in razživetost) - tako da vabljen na s17.

Tango & Cach
ko omenjaš da sem bil na drugem koncu.
Ni res.
Par polj od tvojih vasi sem bil kot tudi Thorina in si mi me poskušal noblat brez uspeha le cel nuk sem ti pobil,ko si mi zavzel vas,ko sem ti jo že namenil ;) a potem premislil,da ne pustim nobene vasi,ker niste pošteni igralci in,ko sem pisal za vtop k vam veš na kaj ste se zgovarjali in to zato,ker ste mislili kako me boste z lahkoto ponoblali in dobili lepo vas.
A so vas te vasi pekle in pekle.
Pa še toliko niste bili da bi svoje umrle umaknili izpred mojega zidu,da je potem tam se širil smrad vaših umrlih vojakov ;)
Mance priznaj,da nisi mogel proti meni in,da sem te imel za burek,ko si me napadal.
Pa sem ti lepo napisal,da te bo morala pokopala pa si nisi dal dopovedat ;) hahahahaha
Res pa se nisem mogel širit saj sem bil obkrožen z vami in barbarkami in nobenega naših zraven.
Ja kasneje se je naselil mirko ali kaj je že bil.
In pol ste še več sitnosti imeli ker sma oba imela tam plamenice ;) hahhaahaha

Kar pa se tiče s17 me žal ne bo,ker ne igram več.
lp
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Aha, že vem kdo si.....samo nisi bil Tango & Cach

V štartu si bil direktno v mojem 15x15, pa trije ste bli-kolegi. Z Thorinom sva vas prvič znoblala v enem dnevu - to se mi zdi pomembno dejstvo saj ste vi vztrajali in začeli znova cca20 polj nad nama. No ko sva midva noblala vse po vrsti sva seveda spet naletela na vas, le da je bila sedaj v igri plamenica pri dveh če ne celo pri vseh treh od vas + katapulti celega plemena + morala cca 40% ://

Mislim da je tukaj vsakemu jasno da nas tukaj ni preprečevala tvoja sposobnost oz. velikanske izkušnje in neprecenjlivo znanje igranja vojne plemen, temveč tvoja nesposobnost saj se nisi uspel razviti niti toliko da te nebi ščitila pravila igre prirejena začetnikom da imajo vsaj neke minimalne možnosti da uživajo ob igri, kot je recimo morala, pravilo 1:10, plamenica, itd.

Tukaj ti pa tudi še enkrat obrazložim zavrnitev tvoje prošnje za vstop v FA:
g. Tango & Cach

Nažalost je tvoja sposobnost ali zmožnost igranja ocenjana z -5 v lestvici od 1 do 10. Pleme FA se v celoti predstavlja kot elita in zatorej ne sprejema igralcev kateri ne izpolnjujejo pogojev ter nadstandardnih povprečij ki jih pleme zahteva za dobro vsakega člana ter pleme nasploh.

minimalna ocena za vstop v pleme je 9/10, prosim da dokler ne dosegate tega povprečja več ne poskusite vstopiti v ta elitni krog prijateljev.

Lp, vodstvo FA

Dr.Menace
 

žiga192837

Member
Reaction score
0
če še bom igral na kakem svetu ti bom pokazal to zadevo,ko sem potem pisal podpori kako je to mogoče,da dobi en kar 5 orožji v enem dnevu na enkrat.
Kar pa se tiče boljši.
Pa se malo zamisli koli vas je bilo okoli menena s11 pa me niste mogli ponoblat.
Ponoblali ste me lahko nato,ko se je odpru svet 12 in sem šel tja igrat na s11 pa sem dal brisat račun ;)
Ja če je nekdo boljši od mene mu tudi čestitam.
Tok o tem dko je bolši in kdo slabši.
Zame ne ti ne Dr. Mance nimata pojma v igranju,če ti povem svoje mnenje.

Hahaha...Namesto da bi se častno boril do konca in na koncu priznal poraz si raje dal brisat račun.Sramota
 

Tango & Cach

Banned
Reaction score
0
Aha, že vem kdo si.....samo nisi bil Tango & Cach

V štartu si bil direktno v mojem 15x15, pa trije ste bli-kolegi. Z Thorinom sva vas prvič znoblala v enem dnevu - to se mi zdi pomembno dejstvo saj ste vi vztrajali in začeli znova cca20 polj nad nama. No ko sva midva noblala vse po vrsti sva seveda spet naletela na vas, le da je bila sedaj v igri plamenica pri dveh če ne celo pri vseh treh od vas + katapulti celega plemena + morala cca 40% ://

Mislim da je tukaj vsakemu jasno da nas tukaj ni preprečevala tvoja sposobnost oz. velikanske izkušnje in neprecenjlivo znanje igranja vojne plemen, temveč tvoja nesposobnost saj se nisi uspel razviti niti toliko da te nebi ščitila pravila igre prirejena začetnikom da imajo vsaj neke minimalne možnosti da uživajo ob igri, kot je recimo morala, pravilo 1:10, plamenica, itd.

Tukaj ti pa tudi še enkrat obrazložim zavrnitev tvoje prošnje za vstop v FA:
g. Tango & Cach

Nažalost je tvoja sposobnost ali zmožnost igranja ocenjana z -5 v lestvici od 1 do 10. Pleme FA se v celoti predstavlja kot elita in zatorej ne sprejema igralcev kateri ne izpolnjujejo pogojev ter nadstandardnih povprečij ki jih pleme zahteva za dobro vsakega člana ter pleme nasploh.

minimalna ocena za vstop v pleme je 9/10, prosim da dokler ne dosegate tega povprečja več ne poskusite vstopiti v ta elitni krog prijateljev.

Lp, vodstvo FA

Dr.Menace

kar se tiče prošnje za vstop v pleme je bilo rečeno,da zavzemma barbarke in,da zaradi tega ne morem k vam v pleme.
In noben drug razlog ni bil.
Kar pa se je lepo izkazalo,da temu ni tako ;)
Na daljavo sem noblal vaše člane in jih vmes tudi fejkal pa še to niso vedeli ali gredo fejki ali plemiči in tako sem jim tudi jemal vasi,kot tudi tebi sem na tak način pobral dve vasi,ki jih nisi mogel renoblat ker sem zadaj poslal takoj okrepitve in plamenico.
Tak,da ne pametuj mance in se ne delaj pametnega ker nisi in niste bili FA ampak TT.
Ker je to bilo takoj na začetku in ti mene nisi nikoli ponoblal,da bi moral začet na novo.
Lahko,da si me potem noblal,ko sem dal račun na brisanjein začel igrat s12.
To pa mogoče.
Prej pa nikakor ne,ker nimaš pojma v igranju kako se nobla in napada,da dobiš vas
Si si sam skusil,ko si name poslal na vse 4 vasi napade z plemiči in sem ti obranil vse napade le vas,ko sem jo zbil in imenoval vas za manceja sem ti pustil in še tisto sem ti potem renoblal in ubil cel nuk v tisti vasi ki je imela 59 toč.
Pojma nimaš v igranju to še ti lahko enkrat povem.
 
Last edited:

Tango & Cach

Banned
Reaction score
0
Hahaha...Namesto da bi se častno boril do konca in na koncu priznal poraz si raje dal brisat račun.Sramota

zakaj bi igral do konca,če se je začel drug svet.
Na s11 nisem imel nobene možnosti napredovanja,ker sem bil sam obkrožen z sovražniki.
Ostali člani pa so bili kar dosti oddaljeni od mene.
Niti nisem ne na začetku začel znova,kaj bi potemn,ko se je nov svet odpru vstrajal tam,ker že polovica plemena ni bilo aktivnega,ker je šlo večina na s12.
A jaz pa se naj sam po domače povedano na s11.
Dej no.
Komu na čast.
Če me ves ta čas niso mogli ponoblat pa je ja zadosti velika sramota za pleme TT bila.
Saj sem bil v njihovem osrčju ;)
Pa ni bilo nič od nič z njimi.
Le smrad od njihove pomrle vojske,ki so jo puščali pred mojim zidom.
;)
lp
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
No jakec zdej se pa umeri malo...pač nisi prišel med elito in zdej jamraš za tiste dve vasi, ki si jih branil s palijem in 2k kati. Ja bravo, to zna vsak začetnik, ki drži tiste tri 5k vasi in čaka, da se nekdo našpiči na te kateke s palijem, da se potem lahko nasmeji. Ti časi so mimo in tolažba za te dve vasice je popolnoma odveč. Glede tega, kdo nezna igrat pa prosim ne govori. Tvoj bivši dual Mrobbym je povedal več kot dovolj o tebi. Skratka dosegel si dno v svoji "karieri", če temu sploh lahko rečem kariera.

Fajn bodi, če se želiš prepričat o eliti FA, si pa tako, kot je že napisal Menace vabljen na naslednji svet.
 

Tango & Cach

Banned
Reaction score
0
No jakec zdej se pa umeri malo...pač nisi prišel med elito in zdej jamraš za tiste dve vasi, ki si jih branil s palijem in 2k kati. Ja bravo, to zna vsak začetnik, ki drži tiste tri 5k vasi in čaka, da se nekdo našpiči na te kateke s palijem, da se potem lahko nasmeji. Ti časi so mimo in tolažba za te dve vasice je popolnoma odveč. Glede tega, kdo nezna igrat pa prosim ne govori. Tvoj bivši dual Mrobbym je povedal več kot dovolj o tebi. Skratka dosegel si dno v svoji "karieri", če temu sploh lahko rečem kariera.

Fajn bodi, če se želiš prepričat o eliti FA, si pa tako, kot je že napisal Menace vabljen na naslednji svet.



Bom začel kar od ozadaj ;) ko je najslaše napisano ;)
Jaz,če se želim prepričati o eliti FA.
To sem se že,da so ničvredi,ki pojma nimajo v igranju.
Na svetu 13 smo jih noblali tako,da se je pleme razpustilo ;) hahahahaha
Spet si v temo brcil ;)
To pleme se ne naj omenja pred mano,ker ima to pleme slabe izkušnje iz moje strani in je bilo že noblano iz moje strani ;) hahhaha
Pa taki junaki,kot ste in,ko se vam tako pomaga.
Bejšte no bešte kam drugam ga srat in ne pisat takih otočarij tukaj.
Pleme FA je bil in bo velik ŠIT ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Itak, zato ker niso sprejel tvoje prošnje za sprejem v pleme in zato, ker si potem obupal nad igro, ker se nisi mogel več nikamor širit in ker si s svojim plemenom ter tropom neaktivnežev obupal nad s11 in dal brisat acc. Pač mislil si, da boš s svojimi provokacijami sprožil naše nuke in se potem naslanjal na svojega palija. Smola zate. :D
 

Tango & Cach

Banned
Reaction score
0
Itak, zato ker niso sprejel tvoje prošnje za sprejem v pleme in zato, ker si potem obupal nad igro, ker se nisi mogel več nikamor širit in ker si s svojim plemenom ter tropom neaktivnežev obupal nad s11 in dal brisat acc. Pač mislil si, da boš s svojimi provokacijami sprožil naše nuke in se potem naslanjal na svojega palija. Smola zate. :D


Jaz se saj na palija lahko naslanjam ti pa se še to ne moreš ;)
Kot pa sem ti že povedal se je takrat začel s12 in sem šel tja igrat in ko se je odpru s13 sem tam nehal in šel na s13 ker pa sem tam tudi z užitkom napadal vaš FA ko sem ga zagledal in noblal dokler niso razpustili plemena ;)
pač ste in boste moji BUREKI ;)
 

žiga192837

Member
Reaction score
0
zakaj bi igral do konca,če se je začel drug svet.
Na s11 nisem imel nobene možnosti napredovanja,ker sem bil sam obkrožen z sovražniki.
Ostali člani pa so bili kar dosti oddaljeni od mene.
Niti nisem ne na začetku začel znova,kaj bi potemn,ko se je nov svet odpru vstrajal tam,ker že polovica plemena ni bilo aktivnega,ker je šlo večina na s12.
A jaz pa se naj sam jebem po domače povedano na s11.
Dej no.
Komu na čast.
Če me ves ta čas niso mogli ponoblat pa je ja zadosti velika sramota za pleme TT bila.
Saj sem bil v njihovem osrčju ;)
Pa ni bilo nič od nič z njimi.
Le smrad od njihove pomrle vojske,ki so jo puščali pred mojim zidom.
;)
lp

Najprej vsem po vrsti razlagaš kako ti noben ni nič mogel in kako si vse noblal potam pa si napisal da nisi imel možnosti :D
 

Tango & Cach

Banned
Reaction score
0
Najprej vsem po vrsti razlagaš kako ti noben ni nič mogel in kako si vse noblal potam pa si napisal da nisi imel možnosti :D

Kaj so mi lahko če sem od začetka pa do takrat ko sem igral mel 8 vasi.
Kaj mi je potem kdo od njih lahko kaj.
NIČ ker so bili nesposobni.
Jaz pa sem Dr Manceju pobral dve vasi,ki jih ni dobil nazaj ;) hahhahahaha
In to sem dokazal tudi na s13,kjer se je FA pleme noblalo in kasneje tudi razpadlo.
Sami BUREKI ste zame v FA ;)
 

DeletedUser

Guest

En navadn burek si ti, ker misliš, da si bog i batina tega VP-ja. Po skypu težil ljudem kakšna poznanstva imaš v podpori in groziš z bani, po VP-ju te pa duali zapuščajo, ker jih greš na k*...da recimo samo omenim farmanje s 5 sikercami v farme z zidom, kar je itak samoumor pa potem zaletavanje v bunkerje ipd., govorim o s13 btw. Skratka si en navadn lojzek, tak ko 3/4 folka na tem forumu. Besede te ne rešijo v vojni, tam šteje vojska in kot sem napisal se na koncu pri zaključku štejejo glave za podelitev nagrad. Tam tebe nebo, zakaj sem ti pa že zgoraj napisal. Ker misliš, da si dober, ko nekoga zabiješ na forumu. Poskušaj to prenest v igro, najprej si pa naberi svoje znanje in ne znanje prekopirano iz beležnic "pomoč".

Tu se debata z moje strani konča, ker se ne mislim spuščat na nivo enga nooba, ki skače po forumu in vsake 3dni govori kako neha in začne igrat VP.
Ps. če si želiš akcije si še enkrat vabljen na s17.
 

Tango & Cach

Banned
Reaction score
0
En navadn burek si ti, ker misliš, da si bog i batina tega VP-ja. Po skypu težil ljudem kakšna poznanstva imaš v podpori in groziš z bani, po VP-ju te pa duali zapuščajo, ker jih greš na k*...da recimo samo omenim farmanje s 5 sikercami v farme z zidom, kar je itak samoumor pa potem zaletavanje v bunkerje ipd., govorim o s13 btw. Skratka si en navadn lojzek, tak ko 3/4 folka na tem forumu. Besede te ne rešijo v vojni, tam šteje vojska in kot sem napisal se na koncu pri zaključku štejejo glave za podelitev nagrad. Tam tebe nebo, zakaj sem ti pa že zgoraj napisal. Ker misliš, da si dober, ko nekoga zabiješ na forumu. Poskušaj to prenest v igro, najprej si pa naberi svoje znanje in ne znanje prekopirano iz beležnic "pomoč".

Tu se debata z moje strani konča, ker se ne mislim spuščat na nivo enga nooba, ki skače po forumu in vsake 3dni govori kako neha in začne igrat VP.
Ps. če si želiš akcije si še enkrat vabljen na s17.

Ja pri farmanju se tudi to zgodi ,da naltiš na kak zid in si pobiješ nekaj sekiric.
Pa nič zato saj je vojska potrošni matrjal in + tega se ne skrivam tako kot se ti z drugim imenom tukaj.
Kar se tiče duala si bil ti dual na s13 ja in kak dual si bil.
Ne smeš pomagat svojemu članu ne smeš to
zakakj si pomagal svojemu članu itd.
Zmerjal vse po vrsti,da ne znajo igrat tako,da sem že po skaypu pisal vsem ki so bili v plemnu,da bom nehal igrat z tabo,ker tako ne morem igrat.
Nato si ti odšel iz računa na Žverco ki si sam javil,da vprašanje,če ne bo blokirana ker je toliko nahekal cekinov in vsega + tega si si iz žverce sposojal premium in ko so ti pisali,da jim vrni premium si jim pisal,da se naj name obrnejo,da ga jim bom jaz dal.
Še druge si okrog prinašal in živel s13 na tuj račun.
Tako kot pač znaš samo ti.
In sedaj se že na drugih svetovih baje skrivaš na drugih računih,ker si na svojem računu že ne upaš več igrat,ker imaš toliko dreka na njem.
Jaz pa sem še vedno pošteno igral in mi nima kdo kaj očitat in,če sem mogu sem vsakemu pomagal z razliko od tebe.
Ker zate so vsi nesposobneži in ničvredneži.
Taka je tvoja zgodovina igranja in sploh kar se tiče podpore veš kaj se je dogajalo na s11 ko si me prosil da ti pazim račun in,ko si mi dejal,če bom imel kak napad me pokliči,da se takoj uredi blokada računa.
A tako se potem igra pošteno?
hahhahaahhhaha
NEPOŠENJAKI in nič vredneži,ki tako igrate.
Saj brez podpore tako ne moreš nikjer zmagat.
 

DeletedUser

Guest
Sej sm reku, da bom nehal pisat sam to pa morem striktno zanikat. NIKOLI in NIKDAR nisem bil tvoj dual in tudi NIKOLI in NIKDAR ne bom. Tak da je vse to kar si napisal namenjeno nekomu drugemu.

da pa nisi bil dual pa s13 pa ti ne verjamem ker tako podrobno,ko si opisal dejanja iz s13 je vedel le dual.
tok badu vej.
Preberi si par postov nazaj kjer sem lepo napisal, celo v slovenščini, zato upam, da boš razumel odstavek. Da ne poznaš svojega duala in kdo v resnici je igral s tabo, nimam komentarja.
 
Last edited by a moderator:

Tango & Cach

Banned
Reaction score
0
Sej sm reku, da bom nehal pisat sam to pa morem striktno zanikat. NIKOLI in NIKDAR nisem bil tvoj dual in tudi NIKOLI in NIKDAR ne bom. Tak da je vse to kar si napisal namenjeno nekomu drugemu.

seveda ne boš ker ne igram več ;) hahahaha
da pa nisi bil dual pa s13 pa ti ne verjamem ker tako podrobno,ko si opisal dejanja iz s13 je vedel le dual.
tok badu vej.
 
Top