Svet 16

DeletedUser

Guest
Ma ne Egon vse brisat no :) Pa tako simpatično je bilo napisano, da sem se nasmejal do solz. Daj samo za minuto nazaj prispevek od kustosa, da si ga dam v spoiler :) Končno je prišlo do tega, me veseli, da imata tudi kustos in mr. noob glede nečesa isto mišljenje.

lord-franco, se ne vtikavam vate, vendar tole sem napisal nekaj časa nazaj, ko si me vprašal, kdo sem v igri. Moje ime si zvedel...

Še tvoje ime bi rad izvedel na S16 - pa ne zato, ker me toliko zanimaš, preprosto za to, da vidim, če veš, kaj je to fer play igra.

Mi prosim zaupaš tvoje ime v igri, da se lahko pripravim na tvoje noble?
 

micka s planin

New Member
Reaction score
0
Ne da nimaš besed, samo napisat jih ne znaš. Še "romi" znajo bolj slovensko govort. Tebe ne more noben si predober, niti ne upam pomislt, da bi tebe napadu, kaj šele da bi te res:((

Sral pa letu.

Zate je slovensko napisano govort?
Ne ni Mr. Noob
Pravilno je govoriti.
Ko pa si že tak poštenjak pa povej zakaj si na s15 blokiran.
Vsaka rasa in nacija je vredna spoštovanja,kar pa vemo,da ti tega nimaš in nikoli ne boš imel,do nobenega človeka.
Poden od podna
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Mitja64


Pokaž mi igrvca ,ki to igro igra pošteno,ti,kustos ali noob,.......sami petrigarji.

Al žalostn pa je ,da sva na pikniku skp pila,...:cool:
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Zate je slovensko napisano govort?
Ne ni Mr. Noob
Pravilno je govoriti.
Ko pa si že tak poštenjak pa povej zakaj si na s15 blokiran.
Vsaka rasa in nacija je vredna spoštovanja,kar pa vemo,da ti tega nimaš in nikoli ne boš imel,do nobenega človeka.
Poden od podna

Haha tvoje besede tango me zelo bolijo;)
Ne bo o romih govorila ok? Imam malo več spoštovanja do njih, kot ga imaš ti in marsikdo drug, tako da lepo prosim. Sem pri 20ih letih veliko večji človek od tebe. Moj bonton je na višjem nivoju pri 20ih kot ga imaš ti pri +50. Tako da lepo prosim. Se obnašam do vsakega tako, kot se on do mene:D Dolžan vam pa ne bom ostal. Žal niste naleteli na tapravega:)

Glede slovenščine si že kdaj slišal za sleng? Al si prestar za takšne stvari?:)
Zakaj je franko nepismen ve on že sam. Ne razpledam o tem naprej. On pa itak govori vse drugo samo tisto kar je res ne.

Blokiran, hm...zato ker sem poslal motorko v pm. To sem pa naredo zato, ker ni ukrepal, ko nisem mogel napadat vas zaradi igralca, ki ga sploh ne poznam in nimava nobene veze(pa zaradi skupne povezave ni šlo, na 16ki pa tega istega igralca lahko napadam po mili volji, zanimivo ane). Te zanima pogovor? Lahko ga prilimam, pa bo itak izbrisan. Še kaj?
Vglavnem prosim začni limat dokaze, potem bova pa naprej debatirala:D

Nič čakam, da mi grobi izbriše tale račun, nevem koji k čaka. Verjetno ga bom mogo v PM prej poslat:) Če bi opravljal svoje delo ti zdaj več nebi pisal, pa pač morem. :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Mitja64


Pokaž mi igrvca ,ki to igro igra pošteno,ti,kustos ali noob,.......sami petrigarji.

Al žalostn pa je ,da sva na pikniku skp pila,...:cool:

Zakaj žalostno? Če sva res, potem si se ornk spremenil od takrat. Na katerem pikniku je to bilo, daj mi osveži spomin. In zakaj naj bi jst igral nepošteno, ali pa oba omenjena igralca tudi? Zakaj nekaj pišeš na pamet?
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Zakaj žalostno? Če sva res, potem si se ornk spremenil od takrat. Na katerem pikniku je to bilo, daj mi osveži spomin. In zakaj naj bi jst igral nepošteno, ali pa oba omenjena igralca tudi? Zakaj nekaj pišeš na pamet?

zakaj nepošteno? Ker smo boljši od njih oziroma so oni tako slabi, da vsi goljufajo za razliko od njiju;)
 

micka s planin

New Member
Reaction score
0
Haha tvoje besede tango me zelo bolijo;)
Ne bo o romih govorila ok? Imam malo več spoštovanja do njih, kot ga imaš ti in marsikdo drug, tako da lepo prosim. Sem pri 20ih letih veliko večji človek od tebe. Moj bonton je na višjem nivoju pri 20ih kot ga imaš ti pri +50. Tako da lepo prosim. Se obnašam do vsakega tako, kot se on do mene:D Dolžan vam pa ne bom ostal. Žal niste naleteli na tapravega:)

Glede slovenščine si že kdaj slišal za sleng? Al si prestar za takšne stvari?:)
Zakaj je franko nepismen ve on že sam. Ne razpledam o tem naprej. On pa itak govori vse drugo samo tisto kar je res ne.

Blokiran, hm...zato ker sem poslal motorko v pm. To sem pa naredo zato, ker ni ukrepal, ko nisem mogel napadat vas zaradi igralca, ki ga sploh ne poznam in nimava nobene veze(pa zaradi skupne povezave ni šlo, na 16ki pa tega istega igralca lahko napadam po mili volji, zanimivo ane). Te zanima pogovor? Lahko ga prilimam, pa bo itak izbrisan. Še kaj?
Vglavnem prosim začni limat dokaze, potem bova pa naprej debatirala:D

Nič čakam, da mi grobi izbriše tale račun, nevem koji k čaka. Verjetno ga bom mogo v PM prej poslat:) Če bi opravljal svoje delo ti zdaj več nebi pisal, pa pač morem. :D

Tango je moj sin in ne mešaj mojega sin tu zraven.
A si potem z tangotom igral na s6 ali z micko s plani,da te malo spomnim.
No in kako oliko imaš potem,da nekoga pošlješ kam?
dej noob naj te bo sram
 
Last edited by a moderator:

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Tango je moj sin in ne mešaj mojega sin tu zraven.
A si potem z tangotom igral na s6 ali z micko s plani,da te malo spomnim.
No in kako oliko imaš potem,da nekoga pošlješ kam?
dej noob naj te bo sram

Larifari:D

Sem zadel kamor boli ane? Ti si igral tangota, igral si tudi taras buljba in igral si tudi na delajlilem računu. No igrala naj bi tvoj sin in tvoja ljuba žena, ampak niti si itak ti vlekel, ker vsi plešejo kot ti igraš, zato bit tud v igri rad, da vsi plešemo kot ti igraš. Pa sej to vsi vemo ne rabim niti razlagat:) Na napačnega si se spravil, preveč stvari vem o tebi. Prosim res lepo prosim, da ne lažeš o meni, ker bom jaz vso resnico o tebi razkril.

Če pa že nekaj govoriš o meni podaj dokaze.

Koga jaz pošiljam v PM je pa popolnoma moja stvar, zastojn ga že nisem poslal, sedaj ko sem mu pa na 16 pisal ravno o tem, da na 16ki lahko tega istega igralca napadem je pa tiho ratal in sploh ne odgovori(toliko o tem), vse skupi je še en velik nateg iz njegove strani.
 
Last edited by a moderator:

kustos

Member
Reaction score
0
Micka, tocno tko kot je napisou Noob, vse to si špilal. Ko je na forumu Tango tiho, se oglašaš ti, ko tebe ni pišeš iz računa Tango, daj daj.
Najlažlje se je na familijo zgovarjat.

Franco, vsak ki je boljši od tebe igra z podporo, tipičen slovenec, povšarija na vrhuncu, samo še slovenec moraš bit :p


Egon, sm se pa nasmejal s tvojo razlago, zakaj si brisal post.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
kustos,da si pameten tak ni treba kazat,kr se tiče pa drugega spola,me ne boš razjezo,


na nobove poste in mitjine pa nimam več besed,ker se tko tudi ve gdo sta na VP. LP
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
No dej francl umeri se...si pa ja tak pomemben, ko predlanski sneg....


ja kolk vas še bo imel pripombe,tist francel sploh ne igra več tega računa,dragi moji prijatli. pa lepo mi bodite.
 

žiga192837

Member
Reaction score
0
Haha...franco si ne upa napadt ker ve da ga bojo raskril in ga bojo noblal vs po vrsti. Tako da franco, jaz bi bil na tvojem mestu kr lepo tiho.
 

nikname

Member
Reaction score
0
lahko bi meli lestvico nepoštenosti pa bi limali gor poste od prevar pa tak dalje to bi naredli tule na zunanjem forumu kustus bo dobo par strani da bo šlo vse gor ostali pa kak se boo komu polnilo
hehehehe
 

DeletedUser

Guest
Ma ja, tole brisanje prispevkov bo verjetno doprineslo k večji kulturi na forumu. Malo morgen... še tisti, ki imajo voljo kaj napisati, bodo odnehali in zopet bo mrtvilo. Ko se odpre prva stran, bo najnovejši prispevek star 5 Weeks Ago ali starejši. Pošasti v igri bodo odraz stanja na forumu, ki bo pošastno dolgočasno - zgolj zaradi tega, ker je to tema sveta 16.
Egon, samo na tej strani lahko izbrišeš vse poste, ker se nobeden ne nanaša na svet 16.
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni,

splošni vtis o tem kar se dogaja na forumu Sveta 16 je, da je to - ob dovoljenju forum administratorja, eno neskončno osebno prepucavanje in izživljanje določenih akterjev, ki se oglašajo zaradi oglašanja samega in s S16 nimajo čisto nobene veze.
Forum administrator pa očitno z nebrisanjem teh zadev zgolj prispeva k temu, da se na pravih vprašanjih o Svetu16 nabira prah in se s temi brezplodnimi posti prava vprašanja vedno bolj pomikajo v ozadje. Moje prvo vprašanje tukaj o spremenjenih najavljenih nastavitvah o Svetu 16 je ob tako skrito že 5 strani nazaj, ponovno vprašanje je 4 strani nazaj.
Isto vprašanje sem pred dnevi zastavila še v vzporedni temi foruma pod rubriko "Vprašanja", pa tudi tam še vedno ni odgovora. Ker so zdaj na VP prikorakale še pošasti in se zdaj vprašanja preusmerjajo še v to smer. Odgovora na tehtno vprašanje o spremenjenih najvaljenih nastavitvah na S16 pa še vedno ni. :confused:

Zatorej - če mi lahko kdo svetuje s katerim orožjem premagam pošast, ki se kaže v obliki podopre - mi naj tukaj javi. Ampak - na S16 je to zagotovo ena od enot, ki je tam ni - torej lokostrelec ali pa paladin.:cool:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
lahek konjenik-škrata

težek konjenik-velikana

Bojevnik s sekiro-DREVESNIK

mečevalec-orka

težki konjenik-zmaja

suličar premaga samoroga

suličar-Kentaver

suličar premaga slona

Bojevnik s sekiro-basilisk

mečevalec-minotavra

lahki konjenik-Kobold
 
Top