Svet 16

Thorin

Member
Reaction score
0
Itak najbolše da kr končamo :)


Uh, se veliko se do konca lahko spremeni...sem ze vidu veliko mocnejsa plemena kot je vasa "koalicija" pa jim ni ratal osvojit sveta....Ste pa verjetno v prednosti trenutno glede na ostala plemena, po malem tudi zaradi "nenadnega spreminjanja nastavitev" ;)
 
Last edited:

kustos

Member
Reaction score
0
Uh, se veliko se do konca lahko spremeni...sem ze vidu veliko mocnejsa plemena kot je vasa "koalicija" pa jim ni ratal osvojit sveta....Ste pa verjetno v prednosti trenutno glede na ostala plemena, po malem tudi zaradi "nenadnega spreminjanja nastavitev" ;)

yoshi, sarkazem je biu.

Vsi smo začeli z 1 vasico, tako da ne jokat da je pol sveta BEER.

In ne vem zakaj bi bili mi vpleteni v nenadne spremembe nastavitev, spet nas povezujete z podporo, pa čeprav še sami ne veste zakaj. Pač BEER dobi vse kar si zmisli. Itak.
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Sarkazem bil ali ne bil, jaz sem samo komentiru moje poglede na sv16 ter izrazil moje misljenje o tem kar je trenutno pa kaj se se vse lahko zgodi do konca na podlagi mojih izkusenj....Recmo na 5ki smo mel pleme ki je melo ogromno odlicnih igralcev pa nam ni uspelo osvojit sveta....Prav tako na 11ki kjer je nam nasprotno pleme pobiralo po 500 barbark na dan, pa se ti pol bori protiv takega plemena :)

Pa tud nisem nikjer napisu da ste vi vpleteni v spremembo nastavitev....zgolj navedu dejstvo da plemena ki se grupirajo oziroma povezujejo z raznimi pod plemeni najvec profitirajo od spremenjenih nastavitev...se strinjas?

Pa ni se treba takoj vzivet, ni vsak komentar ki ga preberes tu negativno nastrojen proti vam....eni pac samo dejstva navajamo :)

Pa se 1x apeliram na motorko (se ne spomenm gdaj sem ga nazadne vidu na temu forumu) da poda kurcev odgovor zakaj je prihajal do sprememb v nastavitvah! Da nam ne bo vec treba ugibat
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
tukaj ni več franceta,prosim če upoštevate,ker že več kot leto ne igra,jaz sem drug igravc.

Franci na balanci. Če nisi on zakaj pol pišeš iz njegovega računa v njegovem imenu?:D Te je strah povedat kdo si v resnici nda?:D Sej vem. Ne rabiš povedat, ku pol nas boš mogo vse ponoblat, zdaj se nam pa lahko smejiš, ko nas napadaš pa noblaš:D Strah in trepet...buuuu:D
 

DeletedUser

Guest
Lej itak mam namen tuki zapret račun in nehat stem,ker je bez veze,sej ni treba verjet,če sn jemu njegov geslo ,jer sva igrala dual neki cajt,tak ,da tebe pa predober vem kak jesi.Pa nema veze,jest nisn zameru nobenmu,niti teb,tak da to igro jemlem za igro tukaj.Če pa se kje dobiva pa ni problem za kako pijačo pa pogovor,pa brez igre in slovenščine,ker nisem tuki hodu v osnovno šolo. lp mičo
 

cotl

Member
Reaction score
0
Kar se tiče te zveze plemen ne vidim fore v tem. Zmagalo bo pleme z 10 igralci in ne njihove zveze in podplemena. Tako, da so vsi ostali luzerji in ne zmagovalci. Ne vem kako si to eni vmišljate. Očitno pač nekateri rabijo 100 igralcev in še podporo za zmago na svetu.
 
Top