Svet 16

spinel

New Member
Reaction score
0
Da se še jaz poknem moja dva centa v vedro :D za Mitja smo vsi vedeli kaj se bo zgodilo ni bilo nikakeršno presenečenje ...

Je pa žalostno, da se slovenski svetovi pogrezajo čedalje v večjo brezno brez dna . Ne vidim smisla v takšni igri ki jo igrate vi... Vojak jaz igram vojno da se dejansko vojskujem ne pa objemam pol sveta ampak če je takšna igra ki ti je ljuba potem sočustvujem s tabo ter s polovico tvojih podanikov, ki bodo kot rečeno odstranjeni zaradi (neaktivnosti,nezainteresiranosti,prevelikega števila),ter meni na ljubo odstranjeni brez pravega vzroka razen tega da boš ti na koncu na stopnički. Aja pa btw BEER ste meni ukradli ime iz sveta 11 da nebo pomote še to ni originalno :D

http://si.twstats.com/si11/index.php?page=tribe&id=165

http://si.twstats.com/si13/index.php?page=tribe&id=79

;) tolko o izvirnosti in še več o taktiki Vojak da ne bo pomote nič slabega nočem dobenemu če ste se odločili igrati tako kot igrate do sedaj je to vaša stvar saj je le igra in samo eden je zmagovalec ampak jaz bom ostal pri vojskovanju.

Tu je pa en link kjer prakticirajo vašo taktiko ;)
http://www.tribalhugs.net/

Prvič in zadnjič se oglašam tako da kakšnega odgovora ne pričakujte ...

Lp
Spinel
 
Last edited:

kustos

Member
Reaction score
0
Spinel, vsi smo začeli pri 1 vasici, nas je bilo 30, ostalih igralcev pa je bilo preko 1000, torej 1000 vasi proti 30. In sedaj smo mi krivi ker smo znoblal in spremenil njihove vasice v naše? In zdej ni fer ker mamo več vasi. Pa to je svašta kaj govoriš. Je moj problem da se ne mora zbrat 500 igralcev da premaga 30?

Drgač pa tvoje pleme je bilo ukinjeno kakšna leto pred ustanovitvijo pravega BEERa, in ja verjetno smo gledali in fejkali ravno po tvojem propadlem plemenu, jap.

Škoda zgubljat čas, z nekom, ki se ima za ne vem kaj, a nikoli ne pokaže nič.
 

woley837

Member
Reaction score
0
Kvečjem je bilo 30 igralcev beera, 960 igralcev, ki je želelo na vašo stran oz. da se naredi še eno podpleme in pa 10 igralcev, ki se vam je uprlo.

No ampk se je itak odveč kregat, ker od tegale sveta ne moremo pričakovat kaj dost, predvsem zaradi igre, ki ste jo vi pokazali (rekrutiranje).

Kr navalite z vašimi bedarijami zdaj.
 

midva

Member
Reaction score
0
Hja banda vpejevska
Saj veste kak gre podpora je pokvarjena(povzemam od drugih) kjer mamo pa ogroooomne veze pr njih špilamo jasno pokvarjeno saj drugač itak neznamo vi ste pa fer dobri nedolžni in seveda prijazni do sočlanov prebežnikov in ponižni do podpore skor bi dejal lahko bogaboječi
ampak saj znate špilat pa veste kak špilamo poskuste še vi tako mogoče vam rata če pa nebo šlo pa kakega beerovca rekrutirajte.
lp
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Skratka,

Enga hagija vsem...objemček pa bo...premislite kar pišete. Verjetno ste pozabl point igre...da smisel ni kreganje, ampak ok to vam gre od rok...Mi bomo delali kot smo do zdaj..Zato na vsak svet pridemo tko da je vse rdeče okoli nas....Če je to rekrutiranje, naj vam bo.

Bomo pa probal s17 BEER proti vam, k ste tko fer in neomadeževani. Združite vse fer igralce proti nam barabam...:)

Sam vsakdo si naj postavi vprašanje.... bo pleme bedelo v noč zaradi enga igralca...bo vsakdo poslal zadnjega vojaka...to je že preveč za slo sceno ane?...Če mamo pravo kemijo v BEER....se potrudite da boste ustvarilo pravo atmosfero hagijev tudi vi....Je le igra in vse temelji na dobrih, predvsem človeških odnosih:)...in predvsem z srcem:)....srce narekuje um.


To je moj odkritosrčni odgovor, če je narobe presodite sami (predvsem vsak pri sebi sam)


Lp

S.
 

vojak00

Member
Reaction score
0
spinel, vsi smo začeli pri 1 vasici, nas je bilo 30, ostalih igralcev pa je bilo preko 1000, torej 1000 vasi proti 30.

to je pa dejstvo:)...(ni hipoteza ali ugibanje)....in ni pravljica....TWS hrani arhiv:)...sicer pa lahko ponovimo isti scenarij na s17:)
 

DeletedUser

Guest
Zakaj igramo to igro? Predvidevam, da vsi za zabavo ker močno dvomim, da je kdo plačan, da igra tole. Kar smo igrali do sedaj mi je prinelo bore malo užitka, (pa da vam kar vnaprej odgovorim) ne zato ker sem se moral branit in napadat in ne zato, ker je bilo vse rdeče, pač pa zato, ker sem gledal soplemenjake izgubljati vasice, brez da bi karkoli vedel o napadu. Eno za drugo. Težko je na tak način igrat in uživat v igri, ko pa vsako jutro samo čakaš in gledaš, če bo kdo od tvojih kje izgubil za vasico, za katero nisi vedel, da je napadena(in ja, vem da je to del igre ampak je povsem nekaj drugega, če za napad veš in lahko soplemenjaku ustrezno pomagaš). Osebno mi je največji užitek in čar te igre skupaj s soplemenjaki tičat na skypu, se malo pogovarjat o VP, sestavit kako akcijo, renoblat kakšno vasico, se pogovarjat o nogometu in tako dalje. To sem do sedaj lahko počel samo z Mitjo in vedel je, da si tega želim s celotnim plemenom, verjetno je tudi to eden izmed razlogov za prestop. In kot kaže bom ta užitek počasi občutil. So blame it on me.

Mogoče bi bilo res bolj častno ostat na drugi strani, ampak ja, sem egoist in sem se odločil za potezo, ki mi bo prinela več užitka ob igranju.

Pa lep vikend še naprej, kot kaže bo res lepo vreme. Izkoristite ga, seveda če boste imeli čas :p
 

Thorin

Member
Reaction score
0
to je pa dejstvo:)...(ni hipoteza ali ugibanje)....in ni pravljica....TWS hrani arhiv:)...sicer pa lahko ponovimo isti scenarij na s17:)

To da ste vi sami premagal 1k igralcev je zame praviljica ja....pa se to zelo slaba ce lahko pripomnem
 

midva

Member
Reaction score
0
thorinček nikjer ne piše da sami ampak sami smo pa prišli na cilj ne se ukvarjat z brezveznimi podatki saj veš da smo par svetov skup špilal in oba veva kaj in kako je bilo na s5 je kar lep spomin zatorej špilajte in uživajte kot frendi na košarki potem pa na pirr ali sok kar je komu bolj pri srcu
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Seveda pise da ste jih sami 1000 proti 30 :) al to kaj drugega pomeni....pa moji zmozgani mozgani od silnih napadov to nedojemajo? :)

In ja , sva odigrala par svetov skupi ampak tukaj sva pa pac na nasprotnih bregovih....nevem pa na kaj ciljas glede 5ke
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Zakaj igramo to igro? Predvidevam, da vsi za zabavo ker močno dvomim, da je kdo plačan, da igra tole. Kar smo igrali do sedaj mi je prinelo bore malo užitka, (pa da vam kar vnaprej odgovorim) ne zato ker sem se moral branit in napadat in ne zato, ker je bilo vse rdeče, pač pa zato, ker sem gledal soplemenjake izgubljati vasice, brez da bi karkoli vedel o napadu. Eno za drugo. Težko je na tak način igrat in uživat v igri, ko pa vsako jutro samo čakaš in gledaš, če bo kdo od tvojih kje izgubil za vasico, za katero nisi vedel, da je napadena(in ja, vem da je to del igre ampak je povsem nekaj drugega, če za napad veš in lahko soplemenjaku ustrezno pomagaš). Osebno mi je največji užitek in čar te igre skupaj s soplemenjaki tičat na skypu, se malo pogovarjat o VP, sestavit kako akcijo, renoblat kakšno vasico, se pogovarjat o nogometu in tako dalje. To sem do sedaj lahko počel samo z Mitjo in vedel je, da si tega želim s celotnim plemenom, verjetno je tudi to eden izmed razlogov za prestop. In kot kaže bom ta užitek počasi občutil. So blame it on me.

Mogoče bi bilo res bolj častno ostat na drugi strani, ampak ja, sem egoist in sem se odločil za potezo, ki mi bo prinela več užitka ob igranju.

Pa lep vikend še naprej, kot kaže bo res lepo vreme. Izkoristite ga, seveda če boste imeli čas :p

Zanimljivo da ste do tega zakljucka prisli sele zdaj pred koncem ... ko so vas postavili pred dejstvo da ali prestopite ali vas ponoblajo

Drugace pa ja, vsak ma pravico igrat kjer hoce ter kjer mu je volja ... in ce je vam volja igrat v beeru pa tam pac igrajte, sej ni nobenga problema .... Glede prostega casa pa saj ves, mel ga bomo toliko koliko ga bomo hotli met ... pa naj bo to na vam vsec ali pa na kak drugacen nacin :D
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Hja,

Če ste zgubili zaveznika ali soborca proti nam je vprašanje zakaj?.....Ne bom o tem...Bom raje napisal o temi ki vas vse boli...kdo bo zmagal kdo bo koga noblal....Tkole povem....Če bo treba stolčemo AiD potem pa nehamo....:)...vsekakor ker smo točkarji bo težko, vendar je pa enostavno iz vidika da nič ni nemogoče...Torej upam da podpora spremeni nastavitve da bodo objemčki preživeli...še vedno mislim da je bolj zdrava pozitiva kot negativa....ampak...bomo videli:)
 

mojzes

Member
Reaction score
0



Bomo pa probal s17 BEER proti vam, k ste tko fer in neomadeževani. Združite vse fer igralce proti nam barabam...:)





S.

Pozdrav vsem,ker sem nov na VP-ju,me sam zanima ,ko prebiram tele vaše poste ;
prvo ste vsi otročji,

drugo-naj na 17 svet ne igrajo iz kroga adminov in

tretje,kar tale post piše zgoraj,je total idiotsko že zaj zbirat igravce taboljše proti slabim ,ki so enkrat na teden gor,!!!!!!!!!!.


lp
 

midva

Member
Reaction score
0
a ni mojzes zbral čisto ljudstvo in jih popeljal v novi svet zakaj ni blo pol tole idiotsko bistroumnež
 

midva

Member
Reaction score
0
a ni mojzes zbral čisto ljudstvo in jih popeljal v novi svet zakaj bi blo pol tole idiotsko bistroumnež
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Hja,

Če ste zgubili zaveznika ali soborca proti nam je vprašanje zakaj?.....Ne bom o tem...Bom raje napisal o temi ki vas vse boli...kdo bo zmagal kdo bo koga noblal....Tkole povem....Če bo treba stolčemo AiD potem pa nehamo....:)...vsekakor ker smo točkarji bo težko, vendar je pa enostavno iz vidika da nič ni nemogoče...Torej upam da podpora spremeni nastavitve da bodo objemčki preživeli...še vedno mislim da je bolj zdrava pozitiva kot negativa....ampak...bomo videli:)

Mislim da si ti tisti ki bi znal bol povedat zakaj smo zgubil zaveznika proti vam kot mi :) se ti ne zdi? Sej ste vi mel dogovore take in drugacne...ane?

To bi pa res rad vidu ja, da nas sasujete pa potem date vsi brisat ;) Ampak se mi zdi da je bol verjeta ta 2ga opcija ne? da vam bo podpora spremenila nastavitve in boste lahko z bog ve kok plemeni zakljucili ... ampak to so za 1x samo teorije zarote, ce se bo pa v raelnost spelala bomo pa videli
 

DeletedUser

Guest
Zanimljivo da ste do tega zakljucka prisli sele zdaj pred koncem ... ko so vas postavili pred dejstvo da ali prestopite ali vas ponoblajo

Drugace pa ja, vsak ma pravico igrat kjer hoce ter kjer mu je volja ... in ce je vam volja igrat v beeru pa tam pac igrajte, sej ni nobenga problema .... Glede prostega casa pa saj ves, mel ga bomo toliko koliko ga bomo hotli met ... pa naj bo to na vam vsec ali pa na kak drugacen nacin :D

Da nebo pomote, originalno sporočilo je zgolj moj oseben pogled na igro, moje mnenje in Mitja ter Erazem pri tem nimata kaj. In ja, lahko gledaš s strani, da sem jaz prišel do tega zaključka sedaj, ko bi mogoče v roku parih tednov padel (ali pa tudi ne? Vedeli nebomo nikoli), lahko pa pogledaš to z moje strani: od ustanovitve plemena sem se trudil (pa ne samo jaz, da nebo pomote, ampak govorim v svojem imenu) vzpostaviti zdravo komunikacijo med člani plemena, pa mi ni uspevalo. Mogoče je to tudi moja krivda, ne vem. Dokler so igralci kazali vsaj malo zanimanja za vse sem še vedno imel upanje, ampak enkrat je tudi mojega potrpljenja konec in zato je kot je. Možno pa, da nekje v odzadju tiči tudi ta razlog, da bi bil ponoblan, ne vem. Ampak definitivno to, da bi bil znoblan ni igralo vloge pri prestopu, ker se takšnega konca ne bojim. Niti ni nikjer rečeno, da nebom znoblam, pravzaprav še vedno obstaja velika možnost za to - konec koncev je zmagovalcev le 10.

Jasno to, hotel sem le objasnit razloge prestopa, ker se mi zdi nepravično vso to "obsojanje" Mitje. Če že, potem dajte mene. :)
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Bezi, jaz ti zelim veliko srece v novem plemenu....i da zakljucis oziroma da bos v zmagovalnem plemenu na koncu da se ves ta tvoj trud ter silno delo ki si ga vlozil v spam prenese v beer....Prav tako upam da bo komunikacija v novem plemenu na nivoju da boste mel veliko skupnih tem (danes se igra za 3tje mesto ne? upam da vsak navede svojega favorita pa malo popestri pogovor v skayp sobi) prav tako vam zelim vso sreco v nadaljnih skupnih akcijah ter branjenjih seveda....Pa le glej da bojo novi soplemenjaki sporocali gdaj gre kak napad na njih da boste lahko bunkre organiziral pa snipal po potrebi...ker sej ves, pomembno je kako nam srce pravi, kjer se dobro pocuti pa kjer ne....Taktika (ce sploh obstaja) ma pa itak stransko ulogu pri vsem tem....Glavno je itak da se borimo do konca ! zdej na keri strani pa pod kakimi pogoji je pa itak stranskega pomena :)

PS: malo za hec pa malo za res
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
No hvala lepa za te želje, bom vse kr resno vzel, bo še najbolje. Ker osebno proti nikomur izmed vas nimam kaj, kolker sem vas uspel ocenit ste vsi vredu, vam želim vso srečo. S tem se umikam od tukaj. Lepo prepucavanje vsem še naprej :D
 
Top