Svet 16

DeletedUser

Guest
Vas lahko nekaj vprašam AiD....Mi lahko svetujete kaj naj naredim da bo svet bolj dostopen za vas....Bolj sprejemljiv....

Prosim napišite kaj želite od nas.....pa boste dobili.

Hvala za odgovor:)


Dostopen ?
Svet je tudi brez tvoje pomoči dostopen in za nas in za vse druge - registracija je še vedno možna. Igramo se še vedno lahko - če drugega ne, je na svetu še okoli 4500 vasi brez lastnika - ena velika sampostrežna :)

Sprejemljiv?
Svet bi bil enakopravnejši in sprejemljivejši, če bi obveljale najavljene nastavitve za ta svet. Tako pa so bile spremenjene in to tako, da so vam v prid. Lahko bi jih sicer pomagali spremeniti, ampak za to niste bili zainteresirani.

Kaj želimo od vas?
Seveda, da zmagate - kaj pa drugega :)
Pravi užitek vas bo gledati, kako se krčite na 10 članov ali pa doživeti še eno spremembo nastavitev tega sveta vam v prid :)

Hvala tudi vam, za vse kar ste in kar nam še boste dali in vzeli :)
 

mojzes

Member
Reaction score
0
hja mojzes ti si najbrž zgrešu temo..:)....mi ne obsojamo vi obsojate...kr tko naprej...tko da raje briši svoj nick na forumu...ker nisi M od mojzesa:)

Nikogar ne obsojam,to si si zmislo ti vojak00,kje sn napisavkej proti tvojmu plemenu,si zgrešil.Kar se tiče pa pišete same neumnosti tukaj,eni isti in smetite tale forum,namesto ,da bi se menli o svetu 16,pa kako dorekl,imate pa sama zbadanja,hvala.
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Dostopen ?
Svet je tudi brez tvoje pomoči dostopen in za nas in za vse druge - registracija je še vedno možna. Igramo se še vedno lahko - če drugega ne, je na svetu še okoli 4500 vasi brez lastnika - ena velika sampostrežna :)

Sprejemljiv?
Svet bi bil enakopravnejši in sprejemljivejši, če bi obveljale najavljene nastavitve za ta svet. Tako pa so bile spremenjene in to tako, da so vam v prid. Lahko bi jih sicer pomagali spremeniti, ampak za to niste bili zainteresirani.

Kaj želimo od vas?
Seveda, da zmagate - kaj pa drugega :)
Pravi užitek vas bo gledati, kako se krčite na 10 članov ali pa doživeti še eno spremembo nastavitev tega sveta vam v prid :)

Hvala tudi vam, za vse kar ste in kar nam še boste dali in vzeli :)


Dostopen svet ? Pač mišljeno v pomoč vam, barbike itak lepo zavzemate:)....res si postrežete:)



Sprejemljiv svet? Nastavitve so kakeršne so, verjetno zato ker nismo nikoli te podprli v tvojih postih ko si protestirala proti podpori:).....Jebi ga spet smo zafural....Nismo pokazali interesa pač.


Kaj želim/želiš/želi? Zmaga je relativna zadeva...Načeloma je pa postranskega pomena vsaj zame pri igri....V tvoj užitek vesna samo zate se bomo skregali prvo, potem pa stepli med sabo:)....da boš dobila tvoj željeni scenarij ok?.


Hvala tudi tebi, da pišeš o nečem kar ne poznaš:).....vzeli pa ne bomo ničesar(lahko dam sam enga hugija:))
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Ogromno barbark smo si privoscili ja....3 komada iznenada :) kokr pravijo

A nisi reku da je to zadni post simon? al je bil to sam se en blef ?
 

mojzes

Member
Reaction score
0
o lord franco sedaj si pa mojzes širiš božjo resnico

Oj oj,ne bom tukaj več bral in pisal,lorda sploh ne poznam,pa kaj vam čem,bog vse vidi,bog vse ve.Odhajam stega foruma,ker ste eni pametni tukaj. lp
 

DeletedUser

Guest
vojak00 zadnje čase pa si nekam pameten,ker zmagujete ta svet.Kot sem reku je LAŠKO in BEER sranje.

svaka čast Psicki Bozicki,da si prvi na sv15 in sv16

o svetu 16 nimam besed,to kar vidim na tem svetu je zelo žalostno.

bravo BEER,da ste uničili svet 16 in ta svet naredili zelo bednega

To je vse iz moje strani,adijo
 

spinel

New Member
Reaction score
0
vojak jaz se tebi ne rabim dokazovat jaz sem se dokazal na net strežniku kjer se dejansko ljudje bojujejo za mesta ne pa združujejo :D
 

spinel

New Member
Reaction score
0
veš da bo šlo ko bomo mi meli piknik bom mogo meso samo za 9 folka kupit ti boš mogo čevape za 3/4 sveta kupit boš mogo dol vdarit par najboljših sosedov :D
 

DeletedUser

Guest
vojak00 zadnje čase pa si nekam pameten,ker zmagujete ta svet.Kot sem reku je LAŠKO in BEER sranje.

svaka čast Psicki Bozicki,da si prvi na sv15 in sv16

o svetu 16 nimam besed,to kar vidim na tem svetu je zelo žalostno.

bravo BEER,da ste uničili svet 16 in ta svet naredili zel
o bednega

To je vse iz moje strani,adijo

A ni uspeh, če si na koncu prvi Oz. Zmaga plemena v katerem si?
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Zmaga je pomembna,Vendar je tudi pomembno na kakšen način se doseže.

Za nekatere je to bolj pomembno,za druge Pač ne ;)
 

DeletedUser

Guest
:D Ojoj kdo se oglasi moralizirat. Koliko si zaslužil s prodajo računov in uslug Masterx.?
hahahaha
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
Mejmo se radi ne da nas vsi obtožujete kako mamo podporo na svoji strani, igrajte raj ne pa po forumu neunosti pisat ;)

masterx. upam da je pravilno prekopirano da neboš mel pripomb, ne se ti tle javljat, že 10 računov si zamenjal pa nikir nisi bil več ko 2 tedna tko da ne ti tle pisat prosim, pa nerabiš me vsaki drugi dan na skype dodajat.
 

masterx.

Member
Reaction score
0
;)
Pojdi mal na skype zgodovino pogledat :)

In pa res,na svoje dozeske na si16 nisem glih ponosem,biu sem pa samo na 2 acc-jih,pa dobro

Nikjer nisem napisal da pac igram lepo,samo se pa vsaj na koncu ne delam za angelcka ;)
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Mejmo se radi ne da nas vsi obtožujete kako mamo podporo na svoji strani, igrajte raj ne pa po forumu neunosti pisat ;)

masterx. upam da je pravilno prekopirano da neboš mel pripomb, ne se ti tle javljat, že 10 računov si zamenjal pa nikir nisi bil več ko 2 tedna tko da ne ti tle pisat prosim, pa nerabiš me vsaki drugi dan na skype dodajat.


Prepustmo beerovcem da poskrbijo za neumesne komentarje...
 
Last edited:
Top